dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 126 z 156
Pokaż wyniki od 2.501 do 2.520 z 3102
  1. #2501
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Masz dobrą pamięć. Od kiedy Huska zaczęła stosować obudowy z plastiku, wtedy zmieniłem zdanie. A za dwa lata będzie ta sama Honda, którą użytkuję.
    Nie wyjeżdżaj mi tu....
    Uwielbiam jak ludzie głoszą kategorycznie sądy a potem sami wpadają w sidła swoich jedynie słusznych poglądów.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  2. #2502

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Nie wyjeżdżaj mi tu....
    Uwielbiam jak ludzie głoszą kategorycznie sądy a potem sami wpadają w sidła swoich jedynie słusznych poglądów.
    Husqvarna już sięskończyła, to nie to co dawniej i szkoda, bo nabyłbym. Wszechobecne silniki Briksa trącą marketówą. Tyle w temacie. Jedyny godny uwagi szwedzki model posiada silnik Kawasaki, lecz cena lekko zaporowa.

  3. #2503

    Domyślnie

    No co, już nie klikacie trójkącika, co by moje komentarze zniknęły? Halo.

  4. #2504
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Husqvarna już sięskończyła, to nie to co dawniej i szkoda, bo nabyłbym. Wszechobecne silniki Briksa trącą marketówą. Tyle w temacie. Jedyny godny uwagi szwedzki model posiada silnik Kawasaki, lecz cena lekko zaporowa.
    Ale poczekaj, teraz to silniki Brigsa są problemem? Bo myślałem że obudowa z tworzywa . Jakbym był złośliwy to mógłbym mniemać ze ta nagła zmiana poglądu wynika z obudowy Hondy HRX. Ale nie jestem więc nie śmialbym sugerować takich niegodziwości....
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  5. #2505

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Ale poczekaj, teraz to silniki Brigsa są problemem? Bo myślałem że obudowa z tworzywa . Jakbym był złośliwy to mógłbym mniemać ze ta nagła zmiana poglądu wynika z obudowy Hondy HRX. Ale nie jestem więc nie śmialbym sugerować takich niegodziwości....
    Teraz to "czepiasz się garbatego, że ma dzieci proste". Kojarzysz cytat? A może inaczej: " co by nie zrobił, wszystko nie po twojemu". Bez odbioru.

  6. #2506
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Kosiarka ma kosić i większość to robi jedna wytrzyma 10 druga 20 lat ale to tylko jak trafisz i nie ma reguły że ta 3 razy droższa będzie akurat dłużej pracować , kosiarka to kosiarka i nic poza tym to nie dzieło sztuki do eksponowania , dajcie spokój bo mercedesy gniją bardziej niż hyundaj atos za 5 razy mniej i czego to dowodzi ? niczego brać na ile stać byle nie przepłacać i tyle

  7. #2507
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wojcieszkom

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Ostrowy nad Okszą
    Kod pocztowy
    42-122
    Posty
    26

    Domyślnie

    kryzys nie do końca Cię rozumiem Przecież łatwiej się obrzucać wyzwiskami niż merytorycznie wypowiedzieć w temacie...

    Właściwie teraz zacząłem się zastanawiać na kosiarką akumlatorową. na 400m to niejedna mi wystarczy, tylko ciekawe jak długo wytrzymują w nich baterie i jaka jest ich moc np. porównując do spalinowe 1600cc.

  8. #2508

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    Kosiarka ma kosić i większość to robi jedna wytrzyma 10 druga 20 lat ale to tylko jak trafisz i nie ma reguły że ta 3 razy droższa będzie akurat dłużej pracować , kosiarka to kosiarka i nic poza tym to nie dzieło sztuki do eksponowania , dajcie spokój bo mercedesy gniją bardziej niż hyundaj atos za 5 razy mniej i czego to dowodzi ? niczego brać na ile stać byle nie przepłacać i tyle
    Skoro tak piszesz, dlaczego chodzisz w firmowym obuwiu zamiast w takim z targu za 2 dychy? Z kosiarkami jest jak z resztą sprzętów, czyli: co jest tanie, to jest drogie.

  9. #2509

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojcieszkom Zobacz post
    kryzys nie do końca Cię rozumiem Przecież łatwiej się obrzucać wyzwiskami niż merytorycznie wypowiedzieć w temacie...

    Właściwie teraz zacząłem się zastanawiać na kosiarką akumlatorową. na 400m to niejedna mi wystarczy, tylko ciekawe jak długo wytrzymują w nich baterie i jaka jest ich moc np. porównując do spalinowe 1600cc.
    Zapętliłeś się sam. Z kosiarką elektryczną jest tak jak z autem elektrycznym - kończy się prąd i ...dupa. Do spalinówy wlejesz oktanów w 10 sekund a elektryk ...?

  10. #2510
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.666
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Skoro tak piszesz, dlaczego chodzisz w firmowym obuwiu zamiast w takim z targu za 2 dychy? Z kosiarkami jest jak z resztą sprzętów, czyli: co jest tanie, to jest drogie.
    Sześć lat mam kosiarke wylicytowaną na alle za 310 zł
    Przez dwa sezony obrabiała trzy działki.
    Pali za pierwszym razem, a ja tylko paliwo leje, noz ostrzę i olej wymieniam...
    https://www.amazon.co.uk/Mountfield-.../dp/B01MSUFU3U

  11. #2511
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Skoro tak piszesz, dlaczego chodzisz w firmowym obuwiu zamiast w takim z targu za 2 dychy? Z kosiarkami jest jak z resztą sprzętów, czyli: co jest tanie, to jest drogie.
    Trzy lata kosiłem 20-to letnią MTD z briksem i dawała radę bez problemu 1200m2 czasem coś przyspawałem i działa dalej u syna na dziewiczej działce z trawą dla krów , ja kupiłem jakąś stigę za 1500 bez większego namysłu i też kosi chociaż kiepsko trawę do kosza ładuje ale kosiarka to tylko kosiarka ma kosić to to robi żadnej religii w tym nie widzę .

  12. #2512
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Właśnie te czasy dawno się skończyły że kosiarka miała tylko skosić,dziś na skosić,nabić pełen kosz a nie połowę,niektóre firmy eliminują alu,paisty noży z bolcami które na patykach się ścinają i trzeba je wymieniać,obsługa kosiarki powinna być w jej pozycji pionowej co jest bardzo fajne,zaczynają być rozszerzone gwarancje co jest plusem,jak ktoś chce byle co to kupuje chiński wynalazek który skosi byle jak i raczej po gwarancji się popsuje,tym bardziej że robią coraz większe chińskie g....

  13. #2513

    Domyślnie

    Chłopie, interpunkcja!

  14. #2514
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Może zmień Forum na jakieś bardziej związane z J.polskim ,już wystarczjąco obciachu sobie narobiłeś,pisz na temat i nie pogrążaj się bardziej

  15. #2515

    Domyślnie

    Cytat Napisał zagorski-tomasz Zobacz post
    Może zmień Forum na jakieś bardziej związane z J.polskim ,już wystarczjąco obciachu sobie narobiłeś,pisz na temat i nie pogrążaj się bardziej
    No tak, zapomniałem, że najlepszá obroną jest atak.

  16. #2516
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wojcieszkom

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Ostrowy nad Okszą
    Kod pocztowy
    42-122
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Zapętliłeś się sam. Z kosiarką elektryczną jest tak jak z autem elektrycznym - kończy się prąd i ...dupa. Do spalinówy wlejesz oktanów w 10 sekund a elektryk ...?
    Czy każda Twoja wypowiedź musi mieć jakąś złośliwą zaczepkę?
    A jak braknie paliwa, a Ty go nie kupiłeś to nie będzie dupy?
    Zaraz napisze, że to mój problem...
    Ok, ale jak kupię kosiarkę z zasięgiem koszenia do 600m koszenia, a ja mam 300 to nie pozostanie mi nic innego jak ją pomiędzy koszeniami naładować, a nie zajmie mi to nawet 10s, bo się samo naładuje

  17. #2517
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dwiecegly

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1.353

    Domyślnie

    W akumulatorowej możesz mieć drugą baterie jak przeraża cie przerwanie koszenia i dokonczenie za 2h. Ja mam mały trawnik bo okolo 300m2 ale akumulatora zostaje prawie polowa po robocie wiec zakladam że na 500m2 trawnika taki 4Ah wystarcza spokojnie. Nawet jak po dwoch latach spadnie mu pojemność to na moj trawniczek spokojnie starczy. Przesiadlem sie ze spalinówki i na pewno nie wrócę. Marze tylko żeby sąsiedzi też kiedyś do tego dorośli bo warczenie tych silników w sobotni dzionek jest średnio przyjemne.

  18. #2518
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wojcieszkom

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Ostrowy nad Okszą
    Kod pocztowy
    42-122
    Posty
    26

    Domyślnie

    Podaj jaki masz model tej kosiarki akumlatorowej.

  19. #2519

    Domyślnie

    Witam. Poszukuję jakiejś kosiarki w okolicach 1500 zł. Żeby nie było, że idę na łatwiznę to już dużo poczytałem, trochę pojeździłem po sklepach. W chwili obecnej mam dylemat pomiędzy tymi modelami: https://m.ceneo.pl/44055364?se=NvvFG...BoC5PgQAvD_BwE oraz
    https://m.ceneo.pl/53063588?se=30OyB...RoCN_wQAvD_BwE
    Może ktoś się wypowie na temat tych kosiarek? A może poleci coś innego A tą kwotę, oczywiście może być stówka w więcej czy mniej. Pozdrawiam

  20. #2520
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    Jeżeli chcesz coś mocniejszego i wytrzymalszego na chińskim silniku to bezsprzecznie WORLD GRL530S

Strona 126 z 156

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony