dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 9163

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.666
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał annatulipanna Zobacz post
    ?
    A wracając do roomby, widziałam te urządzenia u znajomych, którzy pokazują w telefonie, co już roomba posprzątała, gdzie jeszcze nie była, z czym ma problem itp. No to chyba jednak różni się takie urządzenie od odkurzacza bezprzewodowego? Sama znajduje bazę dokującą i wraca do niej, żeby się ładować. Nie znam się na tych urządzeniach i myślałam, że to standard. I do takich urządzeń się odnosiłam. Nie do odkurzaczy bezprzewodowych.

    )
    Cala inteligencja Roomby (podstawowych modeli) polega na tym, ze, kiedy spada poziom energii w baterii i robot trafi na wiazkę promieniowania IR bazy (takiego, jak z pilota TV,) to ustawia sie w osi i wjezdza do bazy. A tak jezdzi sobie, odbija sie, zawraca i po jakims czasie tej chaotycznej na pierwszy rzut oka pracy pomieszczenie jest czyste
    Nie powiesz mi chyba, ze IR jest szkodliwe ?

    Nie wrzucaj prostego odkurzacza samojezdnego do jednego worka z mikrofalówkami, telefonami, płytami indukcyjnymiczy routerami wi-fi.
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 15-07-2019 o 14:52
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony