dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 296

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiaczek06 Zobacz post
    U nas fundamenty 8 tys., podniesienie 5 warstw bloczków i ogólnie do stanu zero 7 tys, a od stanu 0 po dach i ścianki działowe (z dachówką i kominami wykończonymi łupkiem 52 tys. Także generalnie projekt wydaje się zwykły prosty, ale kasa idzie naprawdę szybko. Okna mamy mieć za miesiąc wstawiane Oknoplast Winergetic premium z automatycznymi roletami (roleta również na trójkątne okno) 37 tys. A okno w salonie mamy PSK, więc trochę tańsze...
    W jaki sposob zrobiliscie rolete na trojkat? My tez mamy okna z oknoplastu ale nie bylo u nich szans na rolete trójkątną. Jedynie salva nam wycenila ta rolete na ok 30 tyś zl (tak, drozej niz wszystkie okna)

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gosiaczek06

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Głogów
    Kod pocztowy
    67-200
    Posty
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Budujemy dom Zobacz post
    W jaki sposob zrobiliscie rolete na trojkat? My tez mamy okna z oknoplastu ale nie bylo u nich szans na rolete trójkątną. Jedynie salva nam wycenila ta rolete na ok 30 tyś zl (tak, drozej niz wszystkie okna)
    Przepraszam, nieświadomie wprowadziłam w błąd. Mówiąc "okno trójkątne" miałam na myśli całe to duże w salonie, bo czytałam że część z forumowiczów świadomie rezygnowała z rolety na całe to okno zostawiając sobie wyjście awaryjne. U nas roleta zaczyna się pod tym trójkątnym oknem i jest zbudowana jakby na konstrukcji, wygląda to fajnie. Firma, która robiła nam okna, na to trójkątne zaproponowała nam roletę, która zapaskudziła by zupełnie moją koncepcję (pomijając fakt, że koszta też były spore). Mam nadzieję, że nikt mi się nie włamie przez ten trójkąt

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiaczek06 Zobacz post
    Przepraszam, nieświadomie wprowadziłam w błąd. Mówiąc "okno trójkątne" miałam na myśli całe to duże w salonie, bo czytałam że część z forumowiczów świadomie rezygnowała z rolety na całe to okno zostawiając sobie wyjście awaryjne. U nas roleta zaczyna się pod tym trójkątnym oknem i jest zbudowana jakby na konstrukcji, wygląda to fajnie. Firma, która robiła nam okna, na to trójkątne zaproponowała nam roletę, która zapaskudziła by zupełnie moją koncepcję (pomijając fakt, że koszta też były spore). Mam nadzieję, że nikt mi się nie włamie przez ten trójkąt
    To my mamy tak samo. Roleta na prostokąt, pod trojkatem myslalam że bedzie źle wygladac ale nie wyobrazam sobie nie miec rolety na tak duzym oknie. Wyglada fajnie, zupełnie niezauważalnie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony