dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 47 z 55
Pokaż wyniki od 921 do 940 z 1092
  1. #921
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lookatorka

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    208

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrufka_bum Zobacz post
    Oj, za serce to mnie już niejedna chwyciła Niestety żadna z tych desek nie zmieściła się do mojego portfela Poluję na jakieś promocje, ale jeżeli nie uda mi się żadnej upolować, to pewno skończy się na panelach. Nie podjęliśmy jeszcze decyzji w tym temacie, bo naprawdę jesteśmy już spłukani Zobaczymy. Ja się już na nie nastawiam na nic szczególnego ani na termin przeprowadzki. Kiedyś skończymy Ostatnio wybrałam się do salonu podłóg i obejrzałam wszystko co mieli Szukałam czegoś co będzie strukturą (macając każdy panel który mi się spodobał równocześnie z deską warstwową) i kolorem najbardziej zbliżone do tych desek warstwowych, które chwyciły mnie za serce, a na które raczej w tym życiu nas stać nie będzie Oglądałam też panele, które położyli u siebie Doli i jak_to_możliwe. I mam dwa typy:



    https://1000podlog.pl/szukaj/9002_Panele_pod%C5%82ogowe_METAMORPHOSE_D%C4%85b_Z %C5%82ocisty_835824_AC4_8mm_PODK%C5%81AD_+_DOSTAWA _GRATIS_OD_2000Z%C5%81

    Pierwsze są kolorem i strukturą dużo bardziej podobne do dębowej deski, ale są też droższye i takie:



    https://1000podlog.pl/szukaj/5000_Panele_pod%C5%82ogowe_Vintage_Classic_Kasztan _Tawny_5537_AC4_10mm_

    Na żywo, jak się je położy na podłodze, są jaśniejsze niż tu na zdjęciu. Mniej oddają strukturę i kolor dębowej deski, ale też są ładne i tańsze.
    A mnie wizualnie bardziej się podoba wersja nr 2 ... ale w sumie to bez znaczenia.
    Czy te kilka milimetrów drewnianej okładziny na desce barlineckiej jest warte aż tyle kasy ? Czy będzie się lepiej mieszkać w domu z deską ? Ja z pewnością gdybym miała wybór zamieszkać szybciej z panelami a dużo później z deską to wybrałabym opcję nr 1. Podłogę z paneli się równie szybko i łatwo demontuje jak i układa ...

  2. #922
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doli.
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Nadolice Wielkie
    Posty
    1.746

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lookatorka Zobacz post
    Czy te kilka milimetrów drewnianej okładziny na desce barlineckiej jest warte aż tyle kasy ? Czy będzie się lepiej mieszkać w domu z deską ?
    Ja rozumiem mrufkę. Stół fornirowany drewnem (nawet ten 1-2mm), a stół z płyty meblowej przypominającej drewno - to zupełnie dwie inne bajki. W pierwszej opcji masz odczucie drewna, wygląd drewna, zapach drewna, miękkość drewna, a nawet dźwięk drewna. W tym drugim trąci plastikiem.

    Ja np. w przypadku podłóg nie mam ciśnienia na drewno, bo nigdy go nie miałam. Ale już wszystko inne, czyli głównie meble, parapety, blaty - wolę drewno i laminat mi się nie podoba Warto szukać tego co się lubi, może trafi się promocja albo inna okazja. A jak nie, to z pustego i Salomon nie naleje.
    Dziennik budowy i komentarze: Winter is coming - płyta, reku, xps
    Archiwum komentarzy do dnia 15.12.2017
    ---
    208m2 powierzchni całkowitej, 146m2 powierzchni użytkowej, 967m3 kubatury;
    płyta fundamentowa 25cm, 10cm XPS pod, 10cm EPS na;
    ściany: nośne - YTONG 600 24cm, działowe - YTONG 600 12cm; dach: dwuspadowy 40º, dachówka ceramiczna Jacobi Z10;
    kotłownia gazowa; ogrzewanie podłogowe 100%; rekuperacja; ocieplenie: ściany - 20cm grafitu, dach i strop - 30cm piany PUR; okna 3 szybowe

  3. #923
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    A ja wolę moje sosnowe dechy. Mam cal drewna pod stopami i to jest dla mnie to choć to tylko sosna. Może je niedługo wymienię na modrzewiowe, bo nasz pan tartaczny obiecał mi dobrą cenę. Jednak w naszym przypadku, to jest 70 m2 tylko na salon i hall, więc jak by nie liczyćcena mni póki co powstrzymuje.

    Każdy musi dokonywać wyborów wg swoich możliwości, a chciejstwa też (na szczęście) mamy różne.
    Bardziej mi się podobają te Vintage_Classic_Kasztan _Tawny Oczywiście Bo są wgmniej bardzziej deskowe z wyglądu. Nie wiem jak w dotyku.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #924
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Ja bym nie przesunela w czasie przeprowadzki po to, by mieć na podłodze coś lepszego niż panele. Wolę być u siebie, mieszkać po swojemu na panelach, a za X lat pomyśleć o ewentualnej wymianie na deski.
    Ale w sumie od początku wiedziałam, że u nas będą panele (ze względów czysto finansowych) i nie mialam żadnych nadziei na nic innego, więc może dzięki temu teraz nie jedt mi szkoda
    No i chcę po prostu mieszkać w swoim domu jak najdłużej z córeczką, zanim ona sie wyprowadzi na studia. Więc szybsza przeprowadzka = więcej czasu w naszym domu jako rodzina

  5. #925
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lookatorka

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    208

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doli. Zobacz post
    Ja rozumiem mrufkę. Stół fornirowany drewnem (nawet ten 1-2mm), a stół z płyty meblowej przypominającej drewno - to zupełnie dwie inne bajki. W pierwszej opcji masz odczucie drewna, wygląd drewna, zapach drewna, miękkość drewna, a nawet dźwięk drewna. W tym drugim trąci plastikiem.

    Ja np. w przypadku podłóg nie mam ciśnienia na drewno, bo nigdy go nie miałam. Ale już wszystko inne, czyli głównie meble, parapety, blaty - wolę drewno i laminat mi się nie podoba Warto szukać tego co się lubi, może trafi się promocja albo inna okazja. A jak nie, to z pustego i Salomon nie naleje.
    Doli mnie naprawdę nie trzeba przekonywać do drewna, ja mam drewniany dom ...
    Chodzi bardziej o to że nie warto moim zdaniem stresować się tym że na podłodze wyląduje panel a nie deska, ważne że będzie podłoga - własna ! Będzie kasa to się wymieni - tak samo łatwo je rozmontować i to raczej czysta robota

  6. #926
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mrufka_bum
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    577

    Domyślnie

    Dziewczyny, chyba się niedokładnie wyraziłam Ja nie uzależniam przeprowadzki od takich czy innych podłóg. Na razie po prostu jesteśmy spłukani tak czy inaczej i dlatego napisałam, że pewno nie przeprowadzimy się w tym roku, tylko kiedyś jak w końcu skończymy. Po prostu już przestałam się nastawiać na konkretne terminy. Chcemy się wprowadzić do nie do końca gotowego domu, ale jednak z uwagi na najmłodszego inwestora, który wpycha swój nosek i paluszki wszędzie gdzie nie wolno, musimy mieć trochę bardziej gotowe wnętrza niż gdybyśmy byli tylko we dwoje. Na promocje często zaglądam, bo jednak jak widzę, że deskę warstwową jednolamelową potrafią sprzedawać po cenie paneli, to myślę, że może w końcu dają na promocję któryś z modeli, który mi się tak podoba. Jak nie, to bez "spinki" damy panele albo deskę trójwarstwową trójlamelową i tyle.
    Doli, ja lubię wszystko co wintage i łąkowe ogrody, i nie lubię nowoczesnych przedmiotów, i wnętrz, i mam nadzieję, że mój dom i ogród nie będzie zbyt nowoczesny Coś dużo tych "i"
    Pestka, ale deska trójwarstwowa to nie jest tylko kilka milimetrów drewna. Ok jest od 2,5 do 3,5 mm dębowej warstwy na górze, ale cała deska jest w 100% drewniana, tyle że dolne warstwy są z drewna iglastego, głównie sosny.
    Lookatorka, prowadziłaś tu na forum dziennik?

    Aha, te pierwsze panele które pokazałam na żywo dużo bardziej przypominają drewno. A przynajmniej kolorem i fakturą są mega zbliżone do dębowego parkietu, który mam w aktualnym domu.
    Ostatnio edytowane przez mrufka_bum ; 14-09-2019 o 20:46

  7. #927
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrufka_bum Zobacz post
    Pestka, ale deska trójwarstwowa to nie jest tylko kilka milimetrów drewna. Ok jest od 2,5 do 3,5 mm dębowej warstwy na górze, ale cała deska jest w 100% drewniana, tyle że dolne warstwy są z drewna iglastego, głównie sosny.
    Dla mnie największą wadą desek warstwowych jest to, że nie jest to 100% drewna. Jest chemia do klejenia. I nawet jak zamówisz olejowane naturalnym olejem, to masz tam chemię. Lakierowanie drewna to dla mnie bezsens. Niby mamy wtedy naturalny materiał - ale jesteśmy od niego odizolowani szczelną warstwą chemii. To jakie ma to zalety nad panelem?
    Co do lameli - to jednolamelowe nadają się do większych przestrzeni. Czyli w praktyce w większości domów do salonu. Tylko jak pooglądałem, poczytałem i teraz sam doświadczam, to najlepszy wybór do strefy dziennej to gres (nie polerowany, bo na polerze często robią się rysy).
    Sypialnie mamy małe i tu lepiej wyglądają mniejsze deseczki - tak 7-9 cm szerokości. Oczywiście, to kwestia gustu - ale wielkie dechy przytłaczają IMO małe pomieszczenia.

  8. #928
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mrufka_bum
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    577

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Dla mnie największą wadą desek warstwowych jest to, że nie jest to 100% drewna. Jest chemia do klejenia. I nawet jak zamówisz olejowane naturalnym olejem, to masz tam chemię. Lakierowanie drewna to dla mnie bezsens. Niby mamy wtedy naturalny materiał - ale jesteśmy od niego odizolowani szczelną warstwą chemii. To jakie ma to zalety nad panelem?
    Postaw jedną gołą stopę na panelu, drugą na desce warstwowej i trzecią na lakierowanym parkiecie. Nie wierzę, że Twoje stopy nie wyczują, która będzie stała na panelu Moje wyczuwają

  9. #929
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrufka_bum Zobacz post
    Postaw jedną gołą stopę na panelu, drugą na desce warstwowej i trzecią na lakierowanym parkiecie. Nie wierzę, że Twoje stopy nie wyczują, która będzie stała na panelu Moje wyczuwają
    Nie jestem w stanie odróżnić w dotyku dobrego panela od lakierowanego drewna w jakiejkolwiek postaci. Ani nogą, ani ręką. Chyba, że panel jest "za dobry" i ma fakturę drewna, której przy lakierowanym drewnie nie ma.
    Panele miałem ostatnio w mieszkaniu z którego wyprowadziłem się 9 lat temu. Od tego czasu tylko gres i drewno olejowane.

  10. #930
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lookatorka

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    208

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Dla mnie największą wadą desek warstwowych jest to, że nie jest to 100% drewna. Jest chemia do klejenia. I nawet jak zamówisz olejowane naturalnym olejem, to masz tam chemię. Lakierowanie drewna to dla mnie bezsens. Niby mamy wtedy naturalny materiał - ale jesteśmy od niego odizolowani szczelną warstwą chemii. To jakie ma to zalety nad panelem?
    Co do lameli - to jednolamelowe nadają się do większych przestrzeni. Czyli w praktyce w większości domów do salonu. Tylko jak pooglądałem, poczytałem i teraz sam doświadczam, to najlepszy wybór do strefy dziennej to gres (nie polerowany, bo na polerze często robią się rysy).
    Sypialnie mamy małe i tu lepiej wyglądają mniejsze deseczki - tak 7-9 cm szerokości. Oczywiście, to kwestia gustu - ale wielkie dechy przytłaczają IMO małe pomieszczenia.
    Kaizen co do desek warstwowych to szczerze też nie do końca rozumiem ich fenomen ... ale o ile dobrze pamietam to Ty masz jakieś fajne drewno egzotyczne na podłodze - poważnie wybrałbyś teraz gres ? Pytam bo ja akurat wybrałam gres ale dotąd wydawało mi się że drewno egzotyczne byłoby fajniejsze tylko ta cena ...

  11. #931
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lookatorka

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    208

    Domyślnie

    mrufka nie, nie prowadziłam dziennika ale sporo czytałam i wciąż czytam

  12. #932
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lookatorka Zobacz post
    o ile dobrze pamietam to Ty masz jakieś fajne drewno egzotyczne na podłodze - poważnie wybrałbyś teraz gres ?
    Drewno mam w sypialniach. W strefie dziennej, w korytarzu, w łazienkach gres imitujący drewno.
    Tyle piasku, błota, śniegu "wchodzi" do domu, że drewno czy panele to słaby IMO pomysł.
    Różnica w cenie wcale nie jest taka duża, jak mogłoby się wydawać. Niby drewno jest sporo droższe od gresu ale robocizna przy drewnie jest ponad 2x tańsza.

  13. #933
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Warunek - pod tym gresem, bo kilka widziałam oszałamiająco udanie podrabiających drewno, podłogówka i to podgrzewająca go lekko nawet latem Uwielbiam chodzić boso po domu.

    Jeśli chodzi o rozróżnienie co panel, co płytka (także podgrzewana), a co drewno, to ja wyczuwam stopą. Może sobie być deska lakierowana i tak wiem, że drewno pod tym lakierem. To cały zespół wrażeń, dzięki któremu po prostu wiem - temperatura materiału, jego miękkość i nie wiem co jeszcze, ale podróbki drewna są do odróżnienia od autentyku nawet po farbą.

    Desek trójwarstwowych nie cenię zupełnie. Nie rozumiem czemu ten ersatz, to oszustwo jest tak chorendalnie drogie. Jak słusznie napisałeś, Kajzen, prawdziwego drewna tam niewiele więcej co forniru na meblu. Reszta kleje, wióry i chemia. Pomijając ten aspekt, to przecież nie wytrzyma jednego cyklinowania. Czyli kupuje się drogi szajs, który gdy lakier zacznie odłazić, a zacznie, bo jest wrażliwy np. na nacisk powstający przy przesuwaniu mebli nawet takich na kółkach, to trzeba trójwarstwówki wyrzucić i kupić nowe. Trochę lepiej oceniam olejowane trójwarstwówki, bo można naprawić każde uszkodzenie miejscowo. Nie mówiąc już o tym, że olejowane drewno jest przyjemne w dotyku, naturalne.

    Gresy produkowane teraz są bardzo ładne, ale gdyby mnie stać było to nie tylko w jednej łazience miałabym na podłodze kamień.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #934
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lookatorka

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    208

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Drewno mam w sypialniach. W strefie dziennej, w korytarzu, w łazienkach gres imitujący drewno.
    Tyle piasku, błota, śniegu "wchodzi" do domu, że drewno czy panele to słaby IMO pomysł.
    Różnica w cenie wcale nie jest taka duża, jak mogłoby się wydawać. Niby drewno jest sporo droższe od gresu ale robocizna przy drewnie jest ponad 2x tańsza.
    No to niedokładnie doczytałam
    Też poszłam w praktyczność bo po pierwsze gres jest optymalny przy podłogówce a po drugie właśnie czyszczenie ... przelot odkurzaczem plus przejazd płaskim mopem i w 10 minut podłoga na całym dole lśni. W strefie prywatnej, która u mnie jest na poddaszu są panele a to dlatego że już kiedyś dawno sobie obiecałam że nigdy więcej cyklinowania w domu. Udało mi się znaleźć panele które oprócz tego że są fajnej jakości i w moim guście to mają jeszcze dodatek do powłoki w postaci jonów srebra co zmniejsza ich elektryzowanie i utrudnia życie roztoczom. Jak się zniszczą (w co wątpię) lub znudzą lub cokolwiek to rozłożymy je jak puzzle (tak samo jak złożyliśmy) i damy inne lub zupełnie inny materiał np deskę egzotyczną ...

  15. #935

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Warunek - pod tym gresem, bo kilka widziałam oszałamiająco udanie podrabiających drewno, podłogówka i to podgrzewająca go lekko nawet latem Uwielbiam chodzić boso po domu.

    Jeśli chodzi o rozróżnienie co panel, co płytka (także podgrzewana), a co drewno, to ja wyczuwam stopą. Może sobie być deska lakierowana i tak wiem, że drewno pod tym lakierem. To cały zespół wrażeń, dzięki któremu po prostu wiem - temperatura materiału, jego miękkość i nie wiem co jeszcze, ale podróbki drewna są do odróżnienia od autentyku nawet po farbą.

    Desek trójwarstwowych nie cenię zupełnie. Nie rozumiem czemu ten ersatz, to oszustwo jest tak chorendalnie drogie. Jak słusznie napisałeś, Kajzen, prawdziwego drewna tam niewiele więcej co forniru na meblu. Reszta kleje, wióry i chemia. Pomijając ten aspekt, to przecież nie wytrzyma jednego cyklinowania. Czyli kupuje się drogi szajs, który gdy lakier zacznie odłazić, a zacznie, bo jest wrażliwy np. na nacisk powstający przy przesuwaniu mebli nawet takich na kółkach, to trzeba trójwarstwówki wyrzucić i kupić nowe. Trochę lepiej oceniam olejowane trójwarstwówki, bo można naprawić każde uszkodzenie miejscowo. Nie mówiąc już o tym, że olejowane drewno jest przyjemne w dotyku, naturalne.

    Gresy produkowane teraz są bardzo ładne, ale gdyby mnie stać było to nie tylko w jednej łazience miałabym na podłodze kamień.
    Co jeszcze ciekawsze, to im mniej tego drewna na wierzchu jest, tym te deski są droższe. Ostatnio trochę tego oglądałem i produkty, które mają drewna tyle co grubość paznokcia biją rekordy cenowe.

  16. #936
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    No, patrz agb, a ludzie to kupują i jeszcze się przechwalają.

    To mi przywodzi taki dowcip na myśl:
    Rozmawia dwóch Nowojorczyków. Obaj są w garniturach i pod krawatami. Jednakowymi krawatami.
    Pierwszy – Gdzie kupiłeś ten krawat?
    Drugi: A w jakimśm sklepiku. Dałem za niego 5 $.
    P.: Ty idioto, ja swój kupiłem w Macys za 300 $.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #937

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doli. Zobacz post
    Ja rozumiem mrufkę. Stół fornirowany drewnem (nawet ten 1-2mm), a stół z płyty meblowej przypominającej drewno - to zupełnie dwie inne bajki. W pierwszej opcji masz odczucie drewna, wygląd drewna, zapach drewna, miękkość drewna, a nawet dźwięk drewna. W tym drugim trąci plastikiem.
    Ale deska barlinecka, nie przyklejona też trąci plastikiem. Dźwiękiem też to się wcale nie różni od panela.To jest dokładnie ten sam tępy dźwięk podczas użytkowania. No chyba, że ja po prostu nie trafiłem nigdy na położoną na jakimś dobrym podkładzie.

  18. #938
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    mroofko mam deskę berlinecką w mieszkaniu, kupioną za milion monet z wysoką klasą ścieralności, nigdy więcej, szkoda pieniędzy, pomimo że dąb, to miękka, widać wszystkie zarysowania i niestety pomimo najwyższej klasy ścieralności to lakier zszedł w niektórych miejscach do gołej dechy, musiałabym cyklinować i lakierować, na dzień dzisiejszy kupiłabym panele

  19. #939
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Cytat Napisał agb Zobacz post
    Ale deska barlinecka, nie przyklejona też trąci plastikiem. Dźwiękiem też to się wcale nie różni od panela.To jest dokładnie ten sam tępy dźwięk podczas użytkowania. No chyba, że ja po prostu nie trafiłem nigdy na położoną na jakimś dobrym podkładzie.
    u mnie nie ma tępego odgłosu, nie pamiętam jaki podkład został użyty, chyba "pływający" czy jakoś tak w nazwie

  20. #940
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lookatorka

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    208

    Domyślnie

    U mnie też nie ma charakterystycznego dla paneli odgłosu ale są dość grube (12 mm) i są na podkładzie z korka.

Strona 47 z 55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony