dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 46 z 55
Pokaż wyniki od 901 do 920 z 1091
  1. #901
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    fotohobby
    Czytałeś, że w NASZYM żarciu znaleziono glifosat?
    Czytałeś , ze TAMTE opakowania, które wyglądają identycznie jak NASZE zawierają zwykle coś nieco innego?
    Może na Youtube widziałeś ile i czego zawiera mięso jakie jemy a które sprowadzane jest STAMTĄD, bo dba się aby NASZEGO było jak najmniej?
    Wkleić Ci linki?
    Dziwisz się, że ludziska mają różne fobie?
    To brak wiedzy rodzi strach.
    A kasa?
    - No jak dobrze postraszyć - oddadzą ostanią złotówkę!!!

    Trzeba by to dokładnie i wnikliwie prześledzić, bo na oko - nic niepokojącego nie widać...
    Tyle, że niestety, jest!
    https://stat.gov.pl/obszary-tematycz...zyczyn-zgonow/

    Adam M.
    A czytałeś, że w amerykańskim piwie (niemal każdym|) odkryto glifosat ?
    W naszym pewnie też jest - skoro POLSCY rolnicy traktują nim zbożę, cz np rzepak, żeby równo wysechł do żniw

    Wybijają nam stada, zęby naszego mięsa było jak najmniej ?
    To są właśnie fobie, które przyczyniają się do powstawania dziwacznych wpisów w necie...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  2. #902
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Fobie?
    Ty rolnikiem jesteż = że wiesz lepiej?
    Statystyki GUSu są nudne. Kto by to czytał...
    A jeszcze - z uwagą.
    Przecież mniemanologia wystarczy.

    Adam M.

  3. #903
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Okazja jest dobra - Sylwestra mamy...
    Proponujesz każdemu po kielichu Rundapu od Monsanto?
    Cena mała...

    Adam M.

  4. #904
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.952

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    fotohobby
    Czytałeś, że w NASZYM żarciu znaleziono glifosat?
    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Fobie?
    Ty rolnikiem jesteż = że wiesz lepiej?
    Ty też rolnikiem jesteś, że o rolnictwie też wiesz wszystko lepiej?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #905
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Okazja jest dobra - Sylwestra mamy...
    Proponujesz każdemu po kielichu Rundapu od Monsanto?
    Cena mała...

    Adam M.
    Możesz zacytowaqć, gdzie coś takiego zaproponowałem ?

    Glifosat, to rozumiem tylko w polskiej żywności ?
    Na nowotwory umiera się tylko w Polsce ?

    Masoni i cykliści jak widze nie poddają się w walce z narodem polskim

    PS - jak już piszesz dwa posty jeden po drugim, to choć postaraj się je połączyć w jeden.
    Zawsze jeden głupi post mniej...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  6. #906
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    A znasz tu (poza technicznymi) jakieś mądre?
    W ogrodnictewie jestem chowany...
    Nie ma takiego czeoś czego bym "na ziemi" nie robił.
    A Ty?
    Bo ja mam takie "kalectwo dzieciństwa".

    Rozumiem, ze "wali Cię" ten glifosat w zywności...
    A ja pamietam smak zsiadłego mleczka i kiełbasy z koniny...
    I chciałbym aby TO było dostępne TU I TERAZ.

    Adam M.

  7. #907
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post
    Od bicia piany i totalnych głupot to Ty tu jesteś specem. W ogóle to o czym Ty teraz piszesz?
    To, że czytasz bez rozumienia tekstu, to pół biedy, ale to obsesyjne i kurczowe chwytanie się wyrwanych z kontekstu, zupełnie nieistotnych dla tematu zwrotów i określeń oraz odmienianie ich przez możliwe przypadki, jest niemal tak niepokojące, jak Twoja wyjątkowo niestabilna ortografia. Rozkojarzenie tematyczne litościwie pomijam. To taka charakterystyczna sraczka myślowa u Ciebie.
    Po Nowym Roku wracasz, mam nadzieję, na oddział, spotkać się z Miszkinem i Rifem ? Napoleon też tam czeka na cewkę.
    Oby nadchodzący rok 2020 dostarczył Ci samych uzdrawiających sinusów i cosinusów a cudowne zwoje drutu hulały i nie powodowały uporczywego pieczenia okolic mózgu.
    Niech Cię towarzysz Czapajew ma w swojej opiece.
    Czego Ci szczerze życzę.
    Czyli nie znasz normy?

  8. #908
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    A znasz tu (poza technicznymi) jakieś mądre?
    W ogrodnictewie jestem chowany...
    Nie ma takiego czeoś czego bym "na ziemi" nie robił.
    A Ty?
    Bo ja mam takie "kalectwo dzieciństwa".

    Rozumiem, ze "wali Cię" ten glifosat w zywności...
    A ja pamietam smak zsiadłego mleczka i kiełbasy z koniny...
    I chciałbym aby TO było dostępne TU I TERAZ.

    Adam M.
    Nie żebyś mnie zazdrościli ale akurat mam dostęp do takich rarytasów, wypijam 3 litry mleka tygodniowo i sobie chwalę. Ot teraz go wpier... njam. Daj adres podrzucę kilo kiełbachy co jeszcze wczoraj kwiczała w stajni. Niestety udostępnić tego się nie da, wiadomo certyfikatów żadnych nima, bo nima chemii i antybiotyków, totalna partyzantka a jak ze inaczej w wolnym kraju żyjemy
    Ostatnio edytowane przez pkorol ; 31-12-2019 o 19:23

  9. #909
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    pkorol
    Dzieki wielkie ale i tu kiełbachę PRAWDZIWĄ robią.
    Po MLEKO to dwie wsie dalej jechać trzeba.... Fakt!
    Zdrowia i szczęścia życzę!
    I tych smaków!

    W wielu sprawach mozemy się nie rozumieć, ale - wszystkiego najlepszego!

    Adam M.

  10. #910
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Dziękuję przyjacielu, wszystkiego najlepszego i "szczęśliwych zbiegów okoliczności". Ja ciebie rozumiem i tego ci wystarczy.

  11. #911
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Na jednym z forum, żądano ode mnie bym pociął się i udowodnił, że cewki leczą. Chcieli zapłacić za spektakl. Jest to oczywiście idiotyczne. Każdy morze mieć cewkę i sobie sprawdzać jak sobie zechcę.
    Przy dwójce dzieci o zranienia nie długo czekać, ot nadarzyła się okazja. Córka rozcięła paluszek o krawędź szyby. Na pierwszym zdjęciu stan zastany na drugim po 8 minutach kuracji

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ewa1.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	41,4 KB
ID:	438923
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ewa4.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	40,1 KB
ID:	438924

  12. #912
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Młoda to goi się "jak na psie".
    Fibryny sporo - dobrze karmiona...
    Oby nie testowała tego szkła ponownie. Wie już - ze moze boleć.

    Adam M.

  13. #913
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Oczywiście wszytko można wytłumaczyć i gdy zbraknie zdrowego rozsądku, to zawsze można zepchnąć odpowiedzialność na siłę wyższą ale broń Boże nie na cewki, bo kawał drutu leczyć nie może z definicji. Dobrze odżywiana, chm w dzisiejszych czasach oto trudno. Nawet jeżyli w domu jest ok, to w szkole truje się na maksa. Organizm młody to jakoś się wybroni wiec niema czym się przyjmować. A to, że jest dobrze napromieniowana życiodajnym sinusem, to fakt i to widać

  14. #914
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Nie wiem jak wy a ja ważę dokładnie tyle co przed świętami? Nie robiłem nic a wręcz przeciwnie robiłem wszytko by się upaść jak co roku zresztą. Ciastka mniam, zezarłem wszytko co było w domu. Uważam, że tak się dzieje dla tego, że piję wodę rano o tym już pisałem dwa tygodnie temu. Czy ktoś się przyłączył do akcji? Nie!? No wasza strata
    Ostatnio edytowane przez pkorol ; 03-01-2020 o 20:02

  15. #915
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Dziękuję, na wzajem. "Niestety" nie kiwnę kieliszkiem, bo nie piję i w ogóle prowadzę bardzo zdrowy tryb życia. Czego wszystkim życzę z całego serca.
    aha...
    robiłem wszytko by się upaść jak co roku zresztą.
    zezarłem wszytko co było w domu
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #916
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Moje gratulacje, mnie to wisi, bo cewki blokują fale REM (już to pokazywałem jak to robią) a co was uratuje, nu chyba, że zdrowy rozsądek ?
    1 stycznia wchodzi rozporządzenie wielokrotnie podnoszące normy PEM dla 5G
    Jak napisano w uzasadnieniu, obowiązujące do tej pory normy należały do najbardziej restrykcyjnych w Europie – zarówno w zakresie poziomu pól, jak i sposobu ich pomiaru. Wskazano, że "realnie uniemożliwiało to rozbudowę nowoczesnej infrastruktury dla mobilnego Internetu, a tym samym hamowało rozwój całej gospodarki, która w coraz większym stopniu opiera się na przesyle danych".

    Według autorów rozporządzenia - które powstało w porozumieniu z resortem cyfryzacji - bez podniesienia norm w ciągu najbliższych kilku lat sieci mobilne nie będą w stanie obsłużyć rosnącego zapotrzebowania na transmisję danych, niemożliwe będzie również wdrożenie na szeroką skalę sieci nowej generacji 5G czy też dalsze rozbudowywanie infrastruktury w obecnych standardach.

    Podniesienie norm promieniowania elektromagnetycznego wzbudza kontrowersje, gdyż - zdaniem jego przeciwników - może ono mieć negatywny wpływ na zdrowie.

    W uzasadnieniu projektu rozporządzenia resort zdrowia przekonuje jednak, że obawy te są niezasadne. "Obecnie nie ma naukowych podstaw do występowania ostrych, przewlekłych lub skumulowanych niekorzystnych zagrożeń dla zdrowia wynikających z ekspozycji w polu elektromagnetycznym o częstotliwościach radiowych na poziomach poniżej dopuszczalnych poziomów określonych w załączniku do rozporządzenia" - napisano w uzasadnieniu.

    Zdaniem MZ "hipotezy dotyczące innych domniemanych niekorzystnych skutków zdrowotnych występujących na poziomach poniżej ustalonych w rozporządzeniu granic narażenia są pozbawione dowodów na przyczynowość, wiarygodność biologiczną i odtwarzalność – nie stanowią zatem wiarygodnej podstawy do sformułowania naukowych zaleceń dotyczących ograniczenia narażenia ludzi na PEM".

    Sieć 5G (sieć telekomunikacyjna piątej generacji), czyli nowy, intensywnie rozwijany standard telekomunikacyjny. Ma umożliwić pięćdziesięcio - a nawet stukrotne zwiększenie prędkości transmisji w porównaniu do obecnych sieci 4G. Taka technologia ma przyspieszyć m.in. rozwój internetu rzeczy (Internet of Things - IoT), usług telemedycyny, autonomicznych pojazdów czy inteligentnych miast.

  17. #917
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    aha...
    Zdrowy tryb życia nie oznacza debilne postępowanie a wręcz zbrodnia na samym sobie. Żyć po Bożemu nie oznacza nie jeść ciast musiałem je ratować bo się popsułyby, ledwie wyrobiłem

  18. #918
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Kolejna choroba pokonana, tym razem na odstrzał poszedł refluks, gratuluję zwycięzcy!!! I choc był to skutek uboczny bo leczono coś innego a i tak miły bonus od losu.

  19. #919
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Witam, trochę nie na temat ale muszę o tym powiedzieć bo to działa zaskakująco skutecznie. Jeżeli kogo interesuje samo-masaż, to polecam: http://www.terapiawisceralna.pl/terapia-wisceralna/ Nie wiem, czy tu są kursy jak co robić, bo ja oglądam w języku rosyjskim jak ktoś go zna to polecam, tu podaję linki do najciekawszych warsztatów z terapii wisceralnej: https://x-faq.ru/index.php?topic=4809.new;topicseen#new
    albo: https://x-faq.ru/index.php?topic=4803.0

    Szczęka opada, jakie to skuteczne. Dwa tygodnia bolała lewa nerka, dwa razy sobie sam zrobiłem masaż i zapomniałem o bólu. Zaczęła boleć prawa Na razie nie wiem jak sobie zaradzić

  20. #920
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Dziękuję, na wzajem. "Niestety" nie kiwnę kieliszkiem, bo nie piję i w ogóle prowadzę bardzo zdrowy tryb życia. Czego wszystkim życzę z całego serca.
    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Zdrowy tryb życia nie oznacza debilne postępowanie a wręcz zbrodnia na samym sobie. Żyć po Bożemu nie oznacza nie jeść ciast musiałem je ratować bo się popsułyby, ledwie wyrobiłem
    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    ...
    Szczęka opada, jakie to skuteczne. Dwa tygodnia bolała lewa nerka, dwa razy sobie sam zrobiłem masaż i zapomniałem o bólu. Zaczęła boleć prawa Na razie nie wiem jak sobie zaradzić
    Czy to od Twego "prowadzenia bardzo zdrowego trybu życia", czy może od "ratowania ciast przed popsuciem", rozbolała Cię "lewa nerka" ?
    Jak pisałeś wcześniej, na nic nie chorujesz dzięki profilaktycznemu stosowaniu "cewki Miszyna". Jak to się ma do Twojego bólu nerek i innych schorzeń które cewka leczy ?
    unde venis et quo tendis

Strona 46 z 55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony