dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 30 z 35
Pokaż wyniki od 581 do 600 z 693
  1. #581
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.952

    Domyślnie

    Cytat Napisał jasiek71 Zobacz post
    Jedno dobre pierdyknięcie wulkanu robi ochłodzenie klimatu...
    Nie masz racji.
    Raczej piszesz to z przekory niż z posiadanej na ten temat wiedzy.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #582
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie masz racji.
    Raczej piszesz to z przekory niż z posiadanej na ten temat wiedzy.
    Być może miał na myśli "Yellowstone eruption" ... co do reszty zgadzam się z "2112wojtek"

    Co robię by ograniczyć swój wpływ na dyskutowane w temacie zmiany ?
    Palę o połowę mniej cygar (te dobre strasznie podrożały, badziewiastego, taniego śmiecia nie tykam)

    ps - mam nadzieję, że wyraziłem się zrozumiale
    unde venis et quo tendis

  3. #583
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.952

    Domyślnie

    O konkretnym nie napisał ale być może właśnie o tym pomyślał i okazało by się że miał rację
    Czyli potrzeba mi więcej wiary w Człowieka!

    Ziemia wkurzy się i sobie "pierdyknie" i skończą się dywagacje o depopulacji sterowanej przez koncerny i Światowy Rząd.
    Skończy się tez problem CO2 pochodzenia antropogenicznego.
    Bedzie dobrze, Ziemia poradzi sobie
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #584
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jasiek71

    Zarejestrowany
    May 2011
    Kod pocztowy
    23-407
    Posty
    12.461

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie masz racji.
    Raczej piszesz to z przekory niż z posiadanej na ten temat wiedzy.
    A jaką wiarygodną wiedzę Ty posiadasz że masz prawo twierdzić że ja nie mam racji...??

    Wystarczy tylko odpowiednia ilość pyłów i różnych aerozoli w powietrzu i mamy nową epokę lodowcową ...

    Tak cały świat naukowy uczepił się CO2 a nic się nie mówi o aktywności słonecznej...
    Może ten cały" kij hokejowy" to zwiększona ilość energii która dociera na ziemię ze słońca...?
    Ostatnio coś bredzą o topniejących lodowcach na Marsie czyli że to też wina naszego CO2 czy może aktywność słoneczna...?
    Chałupa 154m2 z klocków styropianowych U-0,28, podłoga 15cm, dach ok 30cm wełny, bez izolacji fundamentów, okna zwykłe dwu szybowe, ogrzewanie kable Elektra 10,6kw, GWC rurowe,reku, fotowoltaika w ciągłej rozbudowie obecnie ok 5kWp off gird , magazyn li-ion 23kWh...

  5. #585
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.952

    Domyślnie

    Cytat Napisał jasiek71 Zobacz post
    A jaką wiarygodną wiedzę Ty posiadasz że masz prawo twierdzić że ja nie mam racji...??

    Wystarczy tylko odpowiednia ilość pyłów i różnych aerozoli w powietrzu i mamy nową epokę lodowcową ...

    Tak cały świat naukowy uczepił się CO2 a nic się nie mówi o aktywności słonecznej...

    Może ten cały" kij hokejowy" to zwiększona ilość energii która dociera na ziemię ze słońca...?
    Ostatnio coś bredzą o topniejących lodowcach na Marsie czyli że to też wina naszego CO2 czy może aktywność słoneczna...?
    Już potwierdziłem że możesz mieć rację ale chyba nie doczytałeś.
    Przypadek?
    Policzyłeś ile potrzeba tych "pyłów i różnych aerozoli" aby mieć nową epokę lodowcową??

    Masz wiarygodną widzę aby twierdzić ""cały świat naukowy uczepił się CO2 a nic się nie mówi o aktywności słonecznej..." ?
    Prowadzisz jakieś badania? masz wykształcenie czy tylko Internet ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #586
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Już potwierdziłem że możesz mieć rację ale chyba nie doczytałeś.
    Przypadek?
    Policzyłeś ile potrzeba tych "pyłów i różnych aerozoli" aby mieć nową epokę lodowcową??

    Masz wiarygodną widzę aby twierdzić ""cały świat naukowy uczepił się CO2 a nic się nie mówi o aktywności słonecznej..." ?
    Prowadzisz jakieś badania? masz wykształcenie czy tylko Internet ?
    Nie masz racji no chyba że nam przedstawisz dowody że zmniejszenie zaludnienia na danym miejscu, ma wpływ na CO2 płynące z koncernów i światowego rządu.O jakie pochodzenie człowieka ci chodzi i jaki problem to stwarza dla CO2. Pochodzenie biologiczne ,kulturowe ,czy biblijne ? Policzyłeś ile musi się według tej teorii zmniejszyć populacja ? Masz wykształcenie w tym kierunku czy powielasz tylko sieć?

  7. #587
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jasiek71

    Zarejestrowany
    May 2011
    Kod pocztowy
    23-407
    Posty
    12.461

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Już potwierdziłem że możesz mieć rację ale chyba nie doczytałeś.
    Przypadek?
    Policzyłeś ile potrzeba tych "pyłów i różnych aerozoli" aby mieć nową epokę lodowcową??

    Masz wiarygodną widzę aby twierdzić ""cały świat naukowy uczepił się CO2 a nic się nie mówi o aktywności słonecznej..." ?
    Prowadzisz jakieś badania? masz wykształcenie czy tylko Internet ?
    Widzisz tak się składa że to nie ma żadnego znaczenia kto z nas ma rację...
    Ja zacznę ten cały" świat naukowy" traktować poważnie dopiero wtedy jak mi podadzą prognozę pogody na najbliższe pół roku i będzie się zgadzała co do jednego dnia i co do jednego stopnia temperatury...

    Na ten moment nikt nie wie jak będzie w przyszłości bo nawet ta cała katastrofa związana z globalnym" ogłupieniem" jest bardziej hipotezą niż jakimiś poważnymi pewnymi obliczeniami...

    Raz czytamy jak to nam planeta pustynnieje i rośnie coraz bardziej globalna temperatura a za chwilę piszą jak to nam się ziemia coraz bardziej zazielenia i spowalnia wzrost temperatury...

    W jednym miejscu czytamy jak to cały świat walczy z emisją CO2 a w innym miejscu dowiadujemy się że energetyka oparta na węglu ma się coraz lepiej , przybywa nowych elektrowni węglowych a wydobycie węgla bije rekordy...

    Mi wystarczy własny rozum i trochę zdrowego rozsądku...
    Dziękuję postoję obok...
    Chałupa 154m2 z klocków styropianowych U-0,28, podłoga 15cm, dach ok 30cm wełny, bez izolacji fundamentów, okna zwykłe dwu szybowe, ogrzewanie kable Elektra 10,6kw, GWC rurowe,reku, fotowoltaika w ciągłej rozbudowie obecnie ok 5kWp off gird , magazyn li-ion 23kWh...

  8. #588
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.952

    Domyślnie

    Cytat Napisał jasiek71 Zobacz post
    Mi wystarczy własny rozum i trochę zdrowego rozsądku...
    Dziękuję postoję obok...
    I tak trzymaj.
    Pozdrawiam
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #589
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.952

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Nie masz racji no chyba że nam przedstawisz dowody że zmniejszenie zaludnienia na danym miejscu, ma wpływ na CO2 płynące z koncernów i światowego rządu.O jakie pochodzenie człowieka ci chodzi i jaki problem to stwarza dla CO2. Pochodzenie biologiczne ,kulturowe ,czy biblijne ? Policzyłeś ile musi się według tej teorii zmniejszyć populacja ? Masz wykształcenie w tym kierunku czy powielasz tylko sieć?
    Wracając do tematu CO2 to sądzę, że nie masz ani pojęcia, ani widzi ani wykształcenia w poruszanym temacie.
    Wszystko widzisz przez pryzmat posiadanego systemu KZPŁW.

    PS Twoich obyczajów z pewnością nie zmieni ani moje ani innych pisanie.
    Pomyślałeś po co napisałeś to co napisałeś?
    Uwielbiasz czepiać się wszystkich oponentów i jesteś przewrażliwiony w temacie postów na w innej tonacji niż twoja.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 07-02-2020 o 21:40 Powód: uzupełnienie o post @niktspecjalny aby było wiadomo komu odpowiadam :)
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #590
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Wracając do tematu CO2 to sądzę, że nie masz ani pojęcia, ani widzi ani wykształcenia w poruszanym temacie.
    Wszystko widzisz przez pryzmat posiadanego systemu KZPŁW.

    PS Twoich obyczajów z pewnością nie zmieni ani moje ani innych pisanie.
    Pomyślałeś po co napisałeś to co napisałeś?
    Uwielbiasz czepiać się wszystkich oponentów i jesteś przewrażliwiony w temacie postów na w innej tonacji niż twoja.
    Jak mam tobie odpowiedzieć to się żegnam.Przyklejasz mi wyżej łatkę , a dokładnie robisz to samo tylko ze zdwojoną siłą. Różnica jak to subtelnie zauważasz polega na tym ,że ja jako jednostka praktyczna staram się i poprawiam by CO2 było w normie.Pisałem wyżej ,że moja wentylacja jest poprawiona , sadze drzewa,masz wyżej itp. , a ty mendzisz i wprowadzasz zamęt. Skoro nie wiesz , a nie wiesz sam do tego się przyznając , nie odpowiadaj.

  11. #591
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.952

    Domyślnie

    Starasz się poprawić bilans CO2 spalając ścięte drzewa które pochłaniają ten CO2.
    Takie proste a jednak większość spalaczy drewna tego nie potrafi zrozumieć.
    Potrafisz zrozumieć, że spalanie drewna emituje coś więcej niż tylko CO2?
    System KZPŁW masz po to aby by było tanio a nie aby było czysto.

    Reszta to kolejny atak personalny.
    Kolejny raz się czepiasz i czytasz moje posty mimo wprowadzenia do zaszczytnego grona "ignorowanych" postów.
    Kultura wypowiedzi na twoim zwykłym poziomie.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #592
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Starasz się poprawić bilans CO2 spalając ścięte drzewa które pochłaniają ten CO2.
    Takie proste a jednak większość spalaczy drewna tego nie potrafi zrozumieć.
    Potrafisz zrozumieć, że spalanie drewna emituje coś więcej niż tylko CO2?
    System KZPŁW masz po to aby by było tanio a nie aby było czysto.

    Reszta to kolejny atak personalny.
    Kolejny raz się czepiasz i czytasz moje posty mimo wprowadzenia do zaszczytnego grona "ignorowanych" postów.
    Kultura wypowiedzi na twoim zwykłym poziomie.
    Zaczynasz znowu swoje.Temat jest o CO2. Wiem i inni także wiedzą o emiterach przy użyciu drewna sezonowanego o wilgotności mniejszej niż 20 % , biomasy i pelletu bo o to chodzi.Twoja upierdliwość nie zna granic.W każdym temacie chcesz rozmawiać o wszystkim .To jest błąd.

  13. #593

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Starasz się poprawić bilans CO2 spalając ścięte drzewa które pochłaniają ten CO2.
    Ponieważ spalasz ogromne ilości gazu i emitujesz bardzo dużo CO2 (wynika z tego, że uważasz, że brakuje CO2), to muszę Ci dorównać i będę jeszcze więcej spopielał drewienka.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  14. #594
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Ponieważ spalasz ogromne ilości gazu i emitujesz bardzo dużo CO2 (wynika z tego, że uważasz, że brakuje CO2), to muszę Ci dorównać i będę jeszcze więcej spopielał drewienka.
    Ja spopielam od piątku i będę spopielał do poniedziałku do około 10 .00. W sobotę zrobiłem sobie spopielając, kiełbachę, chleb i cebulę. Mam taką foremkę na tłuszcz by nie palił się i jako emiter emigrował przez komin do sąsiada i innych w okolicy. Nie wiem co z CO2 ale wentylacja działa. Ulepszam ją.

  15. #595
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Rdq

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Zawiercie
    Kod pocztowy
    42-400
    Posty
    6

    Domyślnie

    Jak znalazł w tym temacie- petycja do władz istotnych serwisów odnośnie dezinformacji w temacie zmian klimatycznych https://secure.avaaz.org/campaign/pl...9d2626f9852bc8
    Adam podpiszesz? Ja podpisałem.

  16. #596
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Rdq

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Zawiercie
    Kod pocztowy
    42-400
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    No tak, te serwisy mają czelność w wynikach wyszukiwania podawać linki do nieprawomyślnych informacji. Trzeba z tym walczyć. Najlepiej spalić im biuro.
    Utwierdzanie ludzi nie mających zdania lub wykształcenia/ kompetencji do oceny danego zagadnienia w błędnych i nie potwierdzonych naukowo teoriach jest szkodliwe społecznie. Nie uważasz? Myślę że trzeba z tym walczyć.
    Dziś już naukowcy nie mają wątpliwości co do niekorzystnych zmian klimatycznych, takie dyskusje były na miejscu może jakąś dekadę temu, teraz negowanie tego to po prostu obciach.

  17. #597
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.952

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rdq Zobacz post
    Jak znalazł w tym temacie- petycja do władz istotnych serwisów odnośnie dezinformacji w temacie zmian klimatycznych https://secure.avaaz.org/campaign/pl...9d2626f9852bc8
    Adam podpiszesz? Ja podpisałem.
    Który Adam ma podpisać ten apel?
    Ten Adam który publikuje linki do pseudonaukowych treści? Sam tworzy i powiela takie treści?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  18. #598
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.952

    Domyślnie

    Ważne jest też aby ludzie posiadali wiedzę a nie posiłkowali się FB.
    Sam o tym problemie linkowałeś i podkreślałeś wagę problemu.
    To działa w dwie strony.
    Ciekawym zjawiskiem jest to, że jednak łatwiej jest uwierzyć w teorie spiskowe niż w badania naukowe.
    "Łatwiej" szarej masie ludzi mniej rozumnych.
    Ta plaga "bezrozumnych" szerzy się na całym świecie.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  19. #599
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Który Adam ma podpisać ten apel?
    Ten Adam który publikuje linki do pseudonaukowych treści? Sam tworzy i powiela takie treści?
    A ty nie podpiszesz? Martwisz się o Adama ?

  20. #600
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Rdq

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Zawiercie
    Kod pocztowy
    42-400
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Który Adam ma podpisać ten apel?
    Ten Adam który publikuje linki do pseudonaukowych treści? Sam tworzy i powiela takie treści?
    Tak, ten sam

Strona 30 z 35

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony