Cytat Napisał Pacynka13 Zobacz post
Z wentylacji to są wywietrzniki w oknach. Tuleje będą w łazience. Ale nie wyobrażam sobie 1 cm szczeliny pod drzwiami.
Przecież to będzie wyglądać jakby drzwi były źle docięte
(
Zerknij na swoje obecne drzwi. Jeśli nie przycinano ich w trakcie montażu to szczelina przyjęta na rynku to ok 1cm +/- 2mm. Kiedyś DRE miało 17mm! i było to szokujące, ale tylko dla bardziej wrażliwych.

A skoro już mowa o podcięciach to odniosę się do innych wypowiedzi:
- przepisy mówią o wymogu 200cm2 (dla łazienek). I to jest punkt odniesienia. Jeden rząd tulejek nie spełniał norm nawet jeśli policzy się z powierzchnią prześwitu pod drzwiami.

Cytat Napisał Pacynka13 Zobacz post

Wymiary to obecne otwory. Wysokość mierzona od wylewki. Na to przyjdzie klej i podłoga - myślę ze to będzie około 1,5 cm mniej. Ale nie mam pewności czy tyle nie będzie miała sama podłoga. Jak takie zmniejszenie ma wyglądać? Czy np. wystarczy przykleić płytę gk? Czy robi się to inaczej??
i.
Tak, najprościej płyta k/g + wykończenie tynkiem pasującym strukturą do reszty ściany.

Cytat Napisał Pacynka13 Zobacz post

Wziąłbyś coś takiego do mieszkania? Czy sobie darował? W sumie dziś mam przylgowe, plaster miodu. jeśli nie będzie głośniej z bezprzylgowymi to mi nie potrzebna
Darowałbym sobie. Chyba że chodzi o jakąś szczególną izolację