dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 57

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał stingeros Zobacz post
    O jakich rachunkach piszesz? Myślę, że będzie płacił max 3 tyś rocznie. za bezobsługowe ogrzewanie i komfort.
    A w ogóle nie ma o czym gadać. Sam Kościół na pellet to pewnie z 10tyś a gdzie reszta, inna kotłownia, paliwo gdzieś trzeba dać itp itd.
    o rachunkach za gaz , przy PC podziel je /3. Peleciak to raczej minimum 12, teraz piszą, że taka Laguna kosztuje kołó 15 kafli, ja 9 lat temu dałem ponad dychę, ale mogłem jeszcze wtedy odliczyć ulę budowlaną, także tragedii nie było, wyszedł niewiele drożej niż ekogroch.

    PC tez bezobsługowa i nie ma stresu, że pierdyknie albo jakiś czad poleci. Jak nie będzie prądu gazem tez nie pogrzejesz .
    Ostatnio edytowane przez cuuube ; 18-02-2020 o 16:27
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony