dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Problem ze źle zamontowanym sedesem wiszącym

    Mam problem ze źle zamontowanym sedesem. (Użytkowany już prawie 3 lata) Drogą dedukcji doszedłem, że prawdopodobnie jedna ze śrub trzajacych sedes nie została skontrowana po wewnętrznej stronie. Sedes ruszał się i teraz przy próbie dokręcania sedes zaczął wciskać się w ścianę. Wydaje mi się że pręt gwintowany nie został skontrowany po wewnętrznej stronie przez co teraz się przy próbie dokręcania wyciąga się na zewnątrz. Jak to teraz można zabezpieczyć, by wytrzymało jeszcze z pół roku-rok bez oberwania sedesu. Już nie patrząc na to że płytki są uszkodzone. Skontrowanie nakrętek po zewnętrznej stronie coś pomoże?
    https://photos.app.goo.gl/qLy8ihXdAMrEje1P8

  2. #2

    Domyślnie

    Trzeba rozebrać i zobaczyć co sie stało. Przecież całość jest totalnie zniszczona.
    Śruby mocujące miskę nie mają żadnej kontry od wewnątrz. Wkręca się je po wykonaniu zabudowy i kafelkowaniu, podczas montażu miski, na potrzebną głębokość.

  3. #3

    Domyślnie

    Patrząc na to, to jest prawdopodobnie źle wykonana zabudowa. Gdy sedes się ruszał to go dokręcali przez co dociekali sedes do ściany i przez nacisk pękają płytki i karton gips. Ewentualnie stelaż był źle zamontowany.
    Tylko to nie jest moje mieszkanie, a właściciel nie chce na ten moment robić rozróby. Tylko czeka aż wyprowadzą się obecni lokatorzy. Dlatego szuka rozwiązania tymczasowego.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony