dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 342 z 893
Pokaż wyniki od 6.821 do 6.840 z 17847
  1. #6821

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Gĺupie gadanie.
    A dom za co postawił ?


    Przecież pisał kiedyś, źe od kawalerskich lat dziadował i ciułał grosz do grosza
    Podobno za L4, przecież pisał że za L4 opłacał pracowników na budowie

  2. #6822

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    Nawet w Chinach mona mieć jedno dziecko może sam się wysterylizuj albo obetnij ręce aby nie pisać takich głupot.
    Mentalnie jesteś gdzieś bardzo daleko przeszłości, doczytaj może jak to jest z tą ilością dzieci w Chinach, a właściwie to kiedy to było.

  3. #6823

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    No to pocieszył ludzi na święta.
    Ja nie słucham tych niektórych nawiedzonych bo chyba prędzej umarłbym z przejęcia niż na covida.
    Najgorsze jest to, że to Ci nawiedzeni próbują siłą meblować nam życie.

  4. #6824
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.358

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Czyli będzie pracował a raczej w Twoim wypadku udawał że pracujesz do 65 lat a chwaliłeś się wcześniej że szybciej odejdziesz na emeryturę więc jak można brać Cie na poważnie?
    Jeszcze masz 25 lat a Ty już dzielisz skórę na niedźwiedziu.
    Tak samo dzielę skórę na niedźwiedziu jak każdy inny zakładając że dostanie emeryturę od państwa.
    Ale oprócz tego bardziej stawiam na siebie dalsze oszczędzanie i reinwestowanie zysków.
    Moja praca zakłada do 0,5-1h a część wykonanych zależy od moich chęci w danej chwili.

    Ty udajesz czy naprawdę nie ogarniasz?
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  5. #6825

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post

    https://biznes.interia.pl/finanse/ne...zy,nId,5012416
    [
    Kompletnie nie wiesz, o czym piszesz . Nie po raz pierwszy
    W zasadzie to szło już przywyknąć, to zapewne z powodu nadmiaru czasu na emeryturze.

  6. #6826

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Ale oprócz tego bardziej stawiam na siebie dalsze oszczędzanie i reinwestowanie zysków.
    Uważaj aby te kurczaki co w nie inwestujesz nie dopadła jakaś ptasia grypa albo innych koronaświrus, bo każdą ci wszystko zutylizować.

  7. #6827
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    To może zacznij tą sterylizację od swojego dziecka.
    Obecne pokolenie od 500+ trzeba by było wysterilizowac bo w Polsce będzie rosła nam patola od 500+,przyzwyczajona do dawania a nie do pracy.

    Moje dziecko ma 26 lat, jest przeciwny dodatkom 500+ i nie głosował na bezprawie i niesprawiedliwośc
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 03-04-2021 o 20:02

  8. #6828

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Żona od ponad 25 lat jest sekretarką medyczną lekarzy, poważnych lekarzy mogę rzec...
    I niejednokrotnie następuje taka sytuacja, że żona poprawia młodego lekarza z dyplomem,że istnieje inny,bardziej skuteczny środek dla pacjenta...
    .
    No popatrz jakich niedouczonych lekarzy mamy i to tych "poważnych" lekarzy. Dobrze że sekretarki są po studiach medycznych i mają wiedzę

  9. #6829
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    No popatrz jakich niedouczonych lekarzy mamy i to tych "poważnych" lekarzy. Dobrze że sekretarki są po studiach medycznych i mają wiedzę
    Jak widać, są bardziej kumate od tych małolatów po studiach medycznych, którzy ze spuszczoną głową zmieniają decyzję co do przypisanych leków.
    I to nie w przychodni w Obajtkowym "Pcimiu" tylko w poważnym instytucie.

  10. #6830

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    Jak jesteśmy przy telefonie to mam LG k3 od chyba 6 lat i rok temu zapragnąłem kupić inny wyszukałem kupiłem (na szczęście online) i po 2 dniach maiłem go dość na szczęście odzyskałem pieniądze, Co do elektryków to pomimo trendu jeszcze trochę pojeździmy spalinówkami potrzebna jest większa rewolucja w bateriach aby to działało no i jeszcze kwestia ceny. No i kwestia jednak nie taniego prądu.

    Niedawno weszły przepisy o obowiązku zapewnienia części zamiennych do AGD żeby nie zaśmiecać
    Ty masz telefon przez kilka lat ale takich osób jest niewiele. Mało tego zona kupiła nowy i po dwóch latach skończył się i musiała drugi kupić, bo obecnie taniej kupić nowy niż naprawiać.

  11. #6831

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Tak samo dzielę skórę na niedźwiedziu jak każdy inny zakładając że dostanie emeryturę od państwa.
    Ale oprócz tego bardziej stawiam na siebie dalsze oszczędzanie i reinwestowanie zysków.
    Moja praca zakłada do 0,5-1h a część wykonanych zależy od moich chęci w danej chwili.

    Ty udajesz czy naprawdę nie ogarniasz?
    Gadasz do mnie jakbym był przedszkolakiem i nie znał życia.
    Po 1 h pracy dziennie robisz oszczędności to musisz zarabiać więcej na godzinę niż św. pamięci Kulczyk.
    Pocieszaj się dalej, ja Ci w tym nie będę przeszkadzał.

  12. #6832
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Podobno za L4, przecież pisał że za L4 opłacał pracowników na budowie
    Błagam, nie pisał, że za L4 opłacał pracowników na budowie, tylko że zrobił sam, dzięki czemu nie musiał ich opłacić.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  13. #6833
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Jak widać, są bardziej kumate od tych małolatów po studiach medycznych, którzy ze spuszczoną głową zmieniają decyzję co do przypisanych leków.
    I to nie w przychodni w Obajtkowym "Pcimiu" tylko w poważnym instytucie.
    No i co ?
    To oznacza, ze gorzej być nie może ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  14. #6834

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Obecne pokolenie od 500+ trzeba by było wysterilizowac bo w Polsce będzie rosła nam patola od 500+,przyzwyczajona do dawania a nie do pracy.

    Moje dziecko ma 26 lat, jest przeciwny dodatkom 500+ i nie głosował na bezprawie i niesprawiedliwośc
    No to zacznij od swojego syna stylizację aby nie stał się beneficjentem 500+.

  15. #6835
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    No i co ?
    To oznacza, ze gorzej być nie może ?
    Oczywiście, że gorzej jak obecnie być nie może.
    No chyba, że bezprawie i sprawiedliwość w Trybunale Konstytucyjnym Przylebskiej stwierdzi,że niezgodne z Konstytucja jest dyskryminacja ludzi bez wykształcenia i każdy może być lekarzem
    Wtedy zacznie być napływ lekarzy, tych z zza kratek również...

  16. #6836

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post

    Co do [patologii 500+ to podzielam obawy
    Ale jakie obawy? Nie było 500+ i patologia była, jak skończy się 500+ (a raczej prędzej czy później się skończy) to patologia zniknie?

  17. #6837
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    No to zacznij od swojego syna stylizację aby nie stał się beneficjentem 500+.
    Akurat mój syn od 5 lat mieszka w Anglii i mówi, że do takiego syfu jakim jest obecnie Polska nie wróci
    Czemu się jemu nie dziwię

  18. #6838
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.358

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Uważaj aby te kurczaki co w nie inwestujesz nie dopadła jakaś ptasia grypa albo innych koronaświrus, bo każdą ci wszystko zutylizować.
    Znika kurnik i co się dzieje? Nic. Niema problemu położyć się na rok dwa trzy i nic nie robić. Ale coś trzeba
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  19. #6839

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Jak widać, są bardziej kumate od tych małolatów po studiach medycznych, którzy ze spuszczoną głową zmieniają decyzję co do przypisanych leków.
    I to nie w przychodni w Obajtkowym "Pcimiu" tylko w poważnym instytucie.
    Wiesz co Arturo, piszesz takie brednie że się nie chce czytać. sekretarka dobiera czy doradza lekarzowi jaki leki ma zastosować. tego jeszcze tu nie grali. Nie wiem jaki by nie był lekarz to aby posiłkował się sekretarką to żenada, jeszcze trochę to może sprzątaczka będzie doradzała lekarzowi co ma podać pacjentowi wszak jest opinia że Polacy to połowa elektrycy a druga połowa to lekarze.

  20. #6840
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Wiesz co Arturo, piszesz takie brednie że się nie chce czytać. sekretarka dobiera czy doradza lekarzowi jaki leki ma zastosować. tego jeszcze tu nie grali. Nie wiem jaki by nie był lekarz to aby posiłkował się sekretarką to żenada, jeszcze trochę to może sprzątaczka będzie doradzała lekarzowi co ma podać pacjentowi wszak jest opinia że Polacy to połowa elektrycy a druga połowa to lekarze.
    Słuchaj i oglądaj dalej TVPis
    Młody widocznie jesteś i nie kumasz bazy ...

    Nie raz ja przegoniłem po rampach małolata inżynierka i wychodził blady na twarzy a zafajdany jak z kanału
    Przyszły mój przełożony niby a zrezygnował raz dwa
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 03-04-2021 o 20:41

Strona 342 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony