dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 499 z 893
Pokaż wyniki od 9.961 do 9.980 z 17847
  1. #9961
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.663
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Nie no spoko zielone ludki załatwiły. Kto rządzi w Polsce? i za czyim przyzwoleniem to się dzieje ?
    Nie zielone ludziki, tylko UE, powtarzam.
    Negocjacje z dostawcami szczepionek są prowadzone przez Komisję wraz ze wspólnym zespołem negocjacyjnym. Członkowie wspólnego zespołu negocjacyjnego, którzy reprezentują siedem państw członkowskich – Francję, Niemcy, Włochy, Polskę, Hiszpanie, Szwecję i Holandię – są powoływani przez komitet sterujący. Komitet sterujący omawia i dokonuje przeglądu wszystkich aspektów umów zakupu z wyprzedzeniem (APA), zanim zostaną one podpisane. W komitecie, który zbiera się co tydzień, reprezentowane są wszystkie państwa członkowskie UE.

    Państwa członkowskie wskazują na wczesnym etapie negocjacji z danym przedsiębiorstwem, czy są zainteresowane konkretną szczepionką i jaką liczbę dawek są skłonne zakupić.

    Po zawarciu umowy szczepionka jest przydzielana według klucza dystrybucji opartego na wielkości populacji kraju. Państwa członkowskie otrzymują zatem szczepionki na takich samych warunkach, proporcjonalnie i po tej samej cenie.
    ec.europa.eu
    Co za różnica, kto rządzi w PL.
    Czy to PiS (spółka Srebrna np) za te szczepionki zapłacił ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  2. #9962
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    367

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Nie zielone ludziki, tylko UE, postaram


    Co za różnica, kto rządzi w PL. Czy PiS (spółka Srebrna np) za te szczepionki zapłacił ?
    Mnie to rybka kto załatwił, ważne kto na to się zgodził u nas w PL. Obecnie wiadomo kto rządzi. Jak ktoś pluje na pis i widzi jak kręcą w koło,ale jednak wierzy w dobro szczepień bo w tvp1 mówili ministrowie to ja jestem pełen podziwu dla takich ludzi co stoją w kolejkach i widzą pandemię

  3. #9963
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.663
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Mnie to rybka kto załatwił, ważne kto na to się zgodził u nas w PL. Obecnie wiadomo kto rządzi. Jak ktoś pluje na pis i widzi jak kręcą w koło,ale jednak wierzy w dobro szczepień bo w tvp1 mówili ministrowie to ja jestem pełen podziwu dla takich ludzi co stoją w kolejkach i widzą pandemię
    Ale co ma do rzeczy stosunek do PiS i do pandemii ?
    To PiS wymyśliĺ pandemię ?

    Z Twoich poprzednich postów wynikało, że powinniśmy być wdzięczni PiS za szczepionki, więc kto ich nie popiera nie powinien ich stosować.
    A to właśnie popierający PiS częściej się NIE szczepią
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  4. #9964
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Ale co ma do rzeczy stosunek do PiS i do pandemii ?
    To PiS wymyśliĺ pandemię ?

    Z Twoich poprzednich postów wynikało, że powinniśmy być wdzięczni PiS za szczepionki, więc kto ich nie popiera nie powinien ich stosować.
    A to właśnie popierający PiS częściej się NIE szczepią
    Dlaczego popierają PiS a jednocześnie nie szczepią się moimo że rządzący proszą o zaszczepienie się ??
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #9965
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Temat ten jest śliski to fakt. Ci co biorą 500 pln to ok biorą bo dają ...spoko głupi by nie brał. O jakim dalszym prawie mówimy? konstytucyjnie leżymy , rząd robi co chce w myśl ustawy pchniętej nocą. Większość ustaw , która była czyli zamknięcia, jeszcze 2 tygodnie były kompletnie bez prawne.
    Próbowałem zrozumieć co miałeś na myśli pisząc
    Z tego co widzę to większość ludzi pluje na Pis ,ale robi lub bierze to co im dają lub to co im sugerują.
    Jest w tej wypowiedzi 500+ czy inne plusy, ale nie zrozumiałem reszty. Nie zagłębiając się w moje zgadywanie (o tym prawie) napisz co miałeś na myśli.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  6. #9966
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Mnie to rybka kto załatwił, ważne kto na to się zgodził u nas w PL. Obecnie wiadomo kto rządzi. Jak ktoś pluje na pis i widzi jak kręcą w koło,ale jednak wierzy w dobro szczepień bo w tvp1 mówili ministrowie to ja jestem pełen podziwu dla takich ludzi co stoją w kolejkach i widzą pandemię
    Od 6 lat nie oglądamy reżimowej TVPis, ale mimo tego jako pierwsi jesteśmy zaszczepieni.
    Wniosek imbecyl jakiś z tego wyciągnie ?

  7. #9967

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Od 6 lat nie oglądamy reżimowej TVPis, ale mimo tego jako pierwsi jesteśmy zaszczepieni.
    Wniosek imbecyl jakiś z tego wyciągnie ?
    Wyciągnąłeś wnioski i podałeś do wiadomości. Winien wschód!

  8. #9968

    Domyślnie

    Cytat Napisał giman Zobacz post
    Mnie nurtuje dlaczego możni tego świata postanowili wybić tych karnych i potulnych a pozostawić tych, którzy w przyszości mogą im się sprzeciwić. Jakaś zmiana w zarządzie tajnych i możnych i teraz tam idioci zasiadają?
    Tak, przyznaję się do nierozumienia zjawiska i tak chciałbym aby mi ktoś wyjaśnił bez złośliwości.
    Jest wojna!

    Propaganda jest jednym ze środków jej prowadzenia. Przemieszanie prawd, półprawd i kłamstw ma służyć zarówno integracji własnej ludności jak i dezinformacji wroga co do prawdziwego celu. My, ludność, uczestniczymy właśnie w procesie integracji. Głosy odrębne są stopniowo wyciszane dla wyższego dobra, społecznego. Masz rację to absurd, możni tego świata nie chcą wybić posłusznych, ale wyizolować nieposłusznych już tak.

    Na szczeblu strategicznym nie widzimy celu, "pandemia" może być jedynie środkiem. Hipotetycznym celem może być uzyskanie kontroli globalnej, środkiem zastąpienie obecnych pieniędzy wirtualnymi, z kontrolą ważności.

    Pandemia wygląda na zbyt globalną i kontrolowaną politycznie przez potęgi, żeby być jedynie zjawiskiem medycznym

  9. #9969
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Z tego co widzę to większość ludzi pluje na Pis ,ale robi lub bierze to co im dają lub to co im sugerują.
    Też mam ich w d..
    I biorę te ich datki. Z chęcią z nich zrezygnują jednak niech je zlikwidują w ogóle. Parchy i tak wezmą co będzie negatywnie na moje życie wpływać.
    Jeśli zrezygnuję dobrowolnie dla idei tzn jestem kretynem a tak pieniądze nie ida na kiłbase tylko pracują a co za x lat córka zrobi ze swoimi pieniądzmi to jej sprawa.
    Ja jestem za niskimi podatkami, małą ilścią urzędników i niskim socjalem. (antyPis)

    Chociaż pis ma pewne zalety z covidem radził sobie średnio ale to pozytywnie bo mogli jakąś Szwecję odwalić.Teraz są za miętcy
    Słabo tęczę i ciabatych tolerują .
    I to chyba koniec zalet

    Edit
    Druga sprawa UE mieszane uczucia. UE zaczyna za dużo kosztować w imię dziwnych idei ekologicznych i ochrony ciapactwa
    Ostatnio edytowane przez kulibob ; 31-07-2021 o 06:57
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  10. #9970

    Domyślnie

    "I co ja mam z tym zrobić? To zestawienie kilku ciekawych informacji z ostatnich kilku miesięcy z których co bystrzejsi już wyciągnęli wnioski."

    Chwałą ci Ryni. ale ja celuję w grupę tych frajerskich twardogłowych. W nadziei że czyniąc podobnie jak media i rządy tylko wklejając krańcowo przeciwstawne informacje pobudzę obumarłe zmysły i rozumy z letargu. Czyli powtarzając bez końca

    Na razie szczytowe osiągniecie to ignorowanie/przemilczanie tego co w łeb huknęło prawdziwością jak to o testach PCR
    Ostatnio edytowane przez gnago ; 31-07-2021 o 09:04

  11. #9971

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Też mam ich w d..
    I biorę te ich datki. Z chęcią z nich zrezygnują jednak niech je zlikwidują w ogóle. Parchy i tak wezmą co będzie negatywnie na moje życie wpływać.
    Jeśli zrezygnuję dobrowolnie dla idei tzn jestem kretynem a tak pieniądze nie ida na kiłbase tylko pracują a co za x lat córka zrobi ze swoimi pieniądzmi to jej sprawa.
    Wy wszyscy ci antypisowce plujecie na nich ale po kasę łapy wyciągacie. Jak jesteś takim ideologiem i miałbyś honor to dla tej idei którą wyznajesz zrezygnowałbyś z tych 500+ ale ty dla złotówki dałbyś się na łyso ogolić więc o czym tu piszesz. Do tych parchów o których piszesz sam też należysz bo uważasz się za kogoś lepszego a jesteś gorszym darmozjadem i wrzodem dla społeczeństwa niż ci ludzie którymi tak bardzo gardzisz.

    A tekst że z chęci zrezygnujesz z 500+ ale niech je zlikwidują całkowicie dobitnie pokazuje jakim jesteś darmozjadztwem. Tobie chytrość na to nie pozwoli aby zrezygnować!!!!
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 31-07-2021 o 09:05

  12. #9972
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.663
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Wy wszyscy ci antypisowce plujecie na nich ale po kasę łapy wyciągacie. Jak jesteś takim ideologiem i miałbyś honor to dla tej idei którą wyznajesz zrezygnowałbyś z tych 500+
    Ale dlaczego rezygnować ? Przecież to z moich podatków.
    Dlaczego przedsiębiorca po wprowadzeniu "Polskiego Ładu" miałby z czegoś rezygnować, jeśli dołożą mu tym "ładem" obciążeń fiskalnych ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  13. #9973

    Domyślnie

    W zasadzie to nie do mnie to pytanie tylko do kulibota bo to on ma taką ideologie że oddałbym ale się wstydzę czy coś w ten deseń.
    Z czego niby przedsiębiorca miałby rezygnować? Z 500+?

  14. #9974
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.663
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Jak najbardziej do Ciebe, bo Ty napisałeś:
    Wy wszyscy ci antypisowce plujecie na nich ale po kasę łapy wyciągacie.
    dlaczego cały czas przekręcasz nick @kulibob ?
    Poza tym - on miałby coś oddać ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  15. #9975

    Domyślnie

    Ok, fajnie się gadało ale już widzę że zaczynasz kolejna jałową dyskusję.
    Po raz kolejny głupio i ironicznie próbujesz mnie tu ośmieszyć pytając a zarazem kłamiąc

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Poza tym - on miałby coś oddać ?
    Gdzie pisałem że ma coś oddać???!!!!!!! natomiast ty piszesz jakieś brednie o przedsiębiorcy i polskim ladzie którego nie wiadomo gdzie przyszyć i gdzie przykleić w tej dyskusji o 500+.

    Taaaak ja napisałem ja wnioskowałem, ja brałem i co jeszcze ja? a co kulibob napisał to już nie doczytałeś???
    Wtrącasz się w dyskusję między kimś i jeszcze pomimo że kręcisz tą dyskusją jak diabeł kopytem to bezczelnie mi zarzucasz że ja coś napisałem?? ja podsumowałem to co kulibotek chytrusek napisał.
    Zero kultury rozmowy z twojej strony a już myślałem że pogadamy raz normalnie.
    Kulibob napisał wyraźnie że ma ich w d... (czyli PIS ma w d...) ale bierze ich dodatki i deklaruje że z chęcią z nich zrezygnuje ale jedna tego nie zrobi, więc z łaski swojej się do mnie nie odzywaj z jakimiś durnymi roszczeniami.

  16. #9976
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.663
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Ok, fajnie się gadało ale już widzę że zaczynasz kolejna jałową dyskusję.
    Po raz kolejny głupio i ironicznie próbujesz mnie tu ośmieszyć pytając a zarazem kłamiąc


    Gdzie pisałem że ma coś oddać???!!!!!!!
    Proiszę:
    bo to on ma taką ideologie że oddałbym ale się wstydzę czy coś w ten deseń.
    Więć już Ci spokojnie wyjaśniam - on nie ma takiej ideologii


    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Wtrącasz się w dyskusję między kimś .
    Nie, nie wtrącam się, gdyż napisałeś wyraźnie:
    Wy wszyscy ci antypisowce plujecie na nich ale po kasę łapy wyciągacie
    Pisząc to napisałeś m.in. o mnie, dlatego włączyłem się, wyjaśniając dlaczego mam rezygnować z czegoś, co idzie z moich podatków.
    A Ty zaczynasz sie żołądkować, że chcę Ciebie ośmieszyć.
    Pewnie przez "pryzmat nienawiści"


    natomiast ty piszesz jakieś brednie o przedsiębiorcy i polskim ladzie którego nie wiadomo gdzie przyszyć i gdzie przykleić w tej dyskusji o 500+.
    A to już nie jest moja wina, że nie zrozumiałeś porównania. Co, biorąc pod uwagę historię Twoich wpisów absolutnie mnie nie dziwi
    Jeśli nie wiesz, gdzie i dlaczego można to przykleić o dyskusji o 500+, to dajesz tym sobie świadectwo, ja nie zamierzam tu Ciebie uświadamiać.

    Jeszcze jedno:
    Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
    Terry Prachet

    Będę Cie obserwował
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 31-07-2021 o 10:47
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  17. #9977

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Proiszę:
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    W zasadzie to nie do mnie to pytanie tylko do kulibota bo to on ma taką ideologie że oddałbym ale się wstydzę czy coś w ten deseń.
    Z czego niby przedsiębiorca miałby rezygnować? Z 500+?
    Gdzie twoja niesamowita ynteligencja która już podobno w podstawówce się zdobywa. Pogrubiłem, powiększyłem i pokolorowałem abyś dojrzał i zrozumiał co to jest, jeżeli nie zrozumiesz to zapytaj drugiego kolesia od polonistyki a przede wszystkim od literówek - proiszę!!!!

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post

    Więć już Ci spokojnie wyjaśniam - on nie ma takiej ideologii




    Nie, nie wtrącam się, gdyż napisałeś wyraźnie:


    Pisząc to napisałeś o mnie, dlatego włączyłem się, wyjaśniając dlaczego mam rezygnować z czegoś, co idzie z moich podatków.
    A Ty zaczynasz sie żołądkować, że chcę Ciebie ośmieszyć.
    Pewnie przez "przymat nienawiści"
    Ty jakiś jasnowidz jesteś lub prorok, niesamowite!!!!!!!!!! Wiesz jaką ideologie wyznaje kulibob, a zapewne szósty a może i siódmy zmysł podpowiedział ci że ja do ciebie to napisałem ale odpowiedzieć na zadane pytania to nie łaska, lepiej ośmieszać i oczerniać przeciwnika aniżeli odpowiedzieć szczerze. Wiesz, może faktycznie lepiej aeratorem działkę przygotować pod zasiew trawy niż tu pisać swoje ynteligęcyjne wypowiedzi podyktowane miłością do bliźniego, no nie panie hipokryto?

  18. #9978

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post



    A to już nie jest moja wina, że nie zrozumiałeś porównania. Co, biorąc pod uwagę historię Twoich wpisów absolutnie mnie nie dziwi
    Jeśli nie wiesz, gdzie i dlaczego można to przykleić o dyskusji o 500+, to dajesz tym sobie świadectwo, ja nie zamierzam tu Ciebie uświadamiać.
    No popatrz hipokryta, nie zrozumiałem porównania a ty jesteś taki ynteligennty że nie zrozumiałeś mojego, a uważasz się tu za elitę wszelakich alegorii i aforyzmów a takie prostackich rzeczy nie umiesz wyłapać.
    Pewnie że nie moja wina że nie masz zielonego pojęcia o tym o czym piszesz, tobie się wydaje że jesteś expertem od polityki i płacy bo w necie przeczytasz kilka artykułów i to czyni cie super expertem brawo ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!



    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Pr

    Jeszcze jedno:
    Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
    Terry Prachet

    Będę Cie obserwował
    Nie dość że jasnowidz i prorok to jeszcze psycholog, ja nie mogę ale jesteś ynteligeny a tak naprawdę to słoma z butów wystaje.

  19. #9979
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.287

    Domyślnie

    Przekręcanie nazwisk czy nicków świadczy o niskim poziomie kindersztuby czyli po polsku wychowania. "Drobne" wyzłośliwianie się na przekręcaniu nicków, to kat olicka miłośc bliźniego w praktyce. Poziom tzw. tvp.

  20. #9980
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    "I co ja mam z tym zrobić? To zestawienie kilku ciekawych informacji z ostatnich kilku miesięcy z których co bystrzejsi już wyciągnęli wnioski."

    Chwałą ci Ryni. ale ja celuję w grupę tych frajerskich twardogłowych. W nadziei że czyniąc podobnie jak media i rządy tylko wklejając krańcowo przeciwstawne informacje pobudzę obumarłe zmysły i rozumy z letargu. Czyli powtarzając bez końca

    Na razie szczytowe osiągniecie to ignorowanie/przemilczanie tego co w łeb huknęło prawdziwością jak to o testach PCR
    Nie musze wiedzieć jak i poco działa PCR. Jest zaraza , i dużo trupów przez ostanie 1,5 roku. Obserwacje lokalne potwierdzają zaraze i skuteczność szczepionki. Więc oczym gadać ? Jesli szczepionka działa a niezaszczepiony jest niebezpieczny to niebchodzą mnie jakieś tam jego prawa mi nie zaszkodzi jego ukłucie a może tylko pomóc.

    Zadałem pytanie pogadajmy o zyskach i stratach nie to tylko grafen w dupie
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

Strona 499 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony