dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 500 z 893
Pokaż wyniki od 9.981 do 10.000 z 17847
  1. #9981
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Po "odpłynięciu" z forum NS-a, przybył go zastąpić jakiś klon
    unde venis et quo tendis

  2. #9982
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.358

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Wy wszyscy ci antypisowce plujecie na nich ale po kasę łapy wyciągacie. Jak jesteś takim ideologiem i miałbyś honor to dla tej idei którą wyznajesz zrezygnowałbyś z tych 500+ ale ty dla złotówki dałbyś się na łyso ogolić więc o czym tu piszesz. Do tych parchów o których piszesz sam też należysz bo uważasz się za kogoś lepszego a jesteś gorszym darmozjadem i wrzodem dla społeczeństwa niż ci ludzie którymi tak bardzo gardzisz.

    A tekst że z chęci zrezygnujesz z 500+ ale niech je zlikwidują całkowicie dobitnie pokazuje jakim jesteś darmozjadztwem. Tobie chytrość na to nie pozwoli aby zrezygnować!!!!
    Nie zrezygnuje bo to strata . Jeli ja sam zrezygnuje to nie skorzystam jak zabiorom wszystkim to również zyskam. I odziwo zyska ogół a jak bbogatszy plebs to i mi lepiej.

    To że nie umiesz liczyc i płaćić mniej podatków tylko tyrasz opodatkowany na ile tam 50% na etacieto twój problem to jestem darmozjadem czy ty frajerem?
    Ostatnio edytowane przez kulibob ; 31-07-2021 o 11:50
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  3. #9983
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.358

    Domyślnie

    @henryś
    Ale twój idol stwierdził ze inflacja to nie problem bo zarobki rosną szybciej
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  4. #9984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Przekręcanie nazwisk czy nicków świadczy o niskim poziomie kindersztuby czyli po polsku wychowania. "Drobne" wyzłośliwianie się na przekręcaniu nicków, to kat olicka miłośc bliźniego w praktyce. Poziom tzw. tvp.
    Co do przekręcania nicków bo zapewne do mnie ta mowa to to, że popełniłem literówkę przy odmianie nicka kiliboba pisząc kilibota zamiast kiliboba (czyniąc to raz może dwa razy) świadczy naprawdę o moim złym wychowaniu Malo tego, gdybym to czynił notorycznie to zgoda ale to zdarza się nie tylko mi więc chyba trochę na wyrost jest pisanie w tym przypadku i braku kindersztuby tak samo jak wytykanie mi literówek gdzie wszystkim się to tu zdarza.
    Więc tak naprawdę wytykanie takich mało znaczących błędów jest poziomem tvp.

  5. #9985

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    @henryś
    Ale twój idol stwierdził ze inflacja to nie problem bo zarobki rosną szybciej
    Jaki mój idol?? Ten "idol" jak każdy który byłby na jego miejscu tak samo by gadał, przecież prawdy nie powiedzą, no chyba że się przez pomyłkę pomylą
    Posłowie są tacy biedni że domagają się podwyżki o 40-50% bo w tamtym roku jej nie było naprawdę głodem przymierają biedacy.

  6. #9986
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.358

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Jaki mój idol?? Ten "idol" jak każdy który byłby na jego miejscu tak samo by gadał, przecież prawdy nie powiedzą, no chyba że się przez pomyłkę pomylą
    Posłowie są tacy biedni że domagają się podwyżki o 40-50% bo w tamtym roku jej nie było naprawdę głodem przymierają biedacy.
    Twoi idole jakoś nie chcą podnieść stóp procentowych bo i m się taczka wywróci Ale słaba złotówka mi na rękę chociaż inflacja nie koniecznie
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  7. #9987

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post

    To że nie umiesz liczyc i płaćić mniej podatków tylko tyrasz opodatkowany na ile tam 50% na etacieto twój problem to jestem darmozjadem czy ty frajerem?
    Tak, miliony ludzi są frajerami bo pracują na etacie, tylko gdyby tych frajerów brakło to taki jak ty poszedłby z torbami.

  8. #9988

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Twoi idole jakoś nie chcą podnieść stóp procentowych bo i m się taczka wywróci Ale słaba złotówka mi na rękę chociaż inflacja nie koniecznie
    Moi idole? czyżbyś miał na myśli fotohobby, d7d i Chef Paul zwanego Forumowym Mistrzem Złotej Patelni bo jak widać po ich wpisach pod moim adresem założyli Fan Club.

  9. #9989
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.358

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Tak, miliony ludzi są frajerami bo pracują na etacie, tylko gdyby tych frajerów brakło to taki jak ty poszedłby z torbami.
    Nazywasz mnie darmozjadem a to moja wina że można nie płacić podatków lub płacić mało? To moja wina że zdroworna, emerytalna, rentowa.... to 100 pare zł/mc.
    Że max płace do 19% od dochodu i i częściowo mogę go odraczać latami gdzie nie zapłacony podatek pracuje jako procent skłądany.

    To moja wina?

    Że przy minimum wysiłku mogę do 40k/rok(teraz chyba więcej) nie płacić za sprzedaż jaj
    Że dotacja z ARIMR jest nieopodatkowana.

    Moja wina?
    Ostatnio edytowane przez kulibob ; 31-07-2021 o 12:10
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  10. #9990
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.358

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Moi idole? czyżbyś miał na myśli fotohobby, d7d i Chef Paul zwanego Forumowym Mistrzem Złotej Patelni bo jak widać po ich wpisach pod moim adresem założyli Fan Club.
    Tak bronisz ideologi Kaczana, Pinokio i Glapińskiego więc chyba twoi kumple
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  11. #9991

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Nie musze wiedzieć jak i poco działa PCR. Jest zaraza , i dużo trupów przez ostanie 1,5 roku. Obserwacje lokalne potwierdzają zaraze i skuteczność szczepionki. Więc oczym gadać ? Jesli szczepionka działa a niezaszczepiony jest niebezpieczny to niebchodzą mnie jakieś tam jego prawa mi nie zaszkodzi jego ukłucie a może tylko pomóc.

    Zadałem pytanie pogadajmy o zyskach i stratach nie to tylko grafen w dupie
    .

    1 hemoroidy są bolesne zatem nie radzę masaży nawet magnesem.

    Ale dokonajmy rozbioru postu
    2. Nie musze wiedzieć jak i poco działa PCR. Ale wskazana jest wiedza że nie nadaje się do stwierdzenia infekcji i choroby SARS II. A tak media i rządy twierdziły przez ostatnie półtora roku. A teraz lemingom amnezja się włącza

    3 Jest zaraza , i dużo trupów przez ostanie 1,5 roku. TA jest wg testów PCR , weryfikacja kłamliwości kosztowała wielu życie w tym i badacza bananów co to zmarł na ołowicę nagłą

    4 Obserwacje lokalne potwierdzają zaraze i skuteczność szczepionki No, obserwacje lokalne potwierdzają płaskość Ziemi
    5 Więc oczym gadać ? O braku własnej myśli tylko stek propagandy rządowo medialnej

    5 Jesli szczepionka działa a niezaszczepiony jest niebezpieczny to nie bchodzą mnie jakieś tam jego prawa mi nie zaszkodzi jego ukłucie a może tylko pomóc

    I znów dogmaty:
    szczepionka działa nie działa, nie chroni przed chorobą i jej nowymi odmianami- patrz doniesienia producentów
    niezaszczepiony jest niebezpieczny kolejna bzdura jest bezpieczny jeśli szczepionka jest skuteczna

    [/I] bchodzą mnie jakieś tam jego prawa mi nie zaszkodzi jego ukłucie a może tylko pomóc[/I] A tu żałosny pokaz moralności kalego

    Summa sumarum pokaz mentalnego niewolnictwa

  12. #9992
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.358

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    .

    1 hemoroidy są bolesne zatem nie radzę masaży nawet magnesem.

    Ale dokonajmy rozbioru postu
    2. Nie musze wiedzieć jak i poco działa PCR. Ale wskazana jest wiedza że nie nadaje się do stwierdzenia infekcji i choroby SARS II. A tak media i rządy twierdziły przez ostatnie półtora roku. A teraz lemingom amnezja się włącza

    3 Jest zaraza , i dużo trupów przez ostanie 1,5 roku. TA jest wg testów PCR , weryfikacja kłamliwości kosztowała wielu życie w tym i badacza bananów co to zmarł na ołowicę nagłą

    4 Obserwacje lokalne potwierdzają zaraze i skuteczność szczepionki No, obserwacje lokalne potwierdzają płaskość Ziemi
    5 Więc oczym gadać ? O braku własnej myśli tylko stek propagandy rządowo medialnej

    5 Jesli szczepionka działa a niezaszczepiony jest niebezpieczny to nie bchodzą mnie jakieś tam jego prawa mi nie zaszkodzi jego ukłucie a może tylko pomóc

    I znów dogmaty:
    szczepionka działa nie działa, nie chroni przed chorobą i jej nowymi odmianami- patrz doniesienia producentów
    niezaszczepiony jest niebezpieczny kolejna bzdura jest bezpieczny jeśli szczepionka jest skuteczna

    [/I] bchodzą mnie jakieś tam jego prawa mi nie zaszkodzi jego ukłucie a może tylko pomóc[/I] A tu żałosny pokaz moralności kalego

    Summa sumarum pokaz mentalnego niewolnictwa
    Popierwszym zdaniu powinienm skończyć czytanie.
    Obserwacje lokalne potwierdzaja syf i dziąłnie szczepionki
    Obserwacje lokalne potwierdzają śmiertelność covid i brak NOPów(jednodniowe gorsze samopoczucie to nie NOP)
    Dane globalne również potwierdzają powyższe
    Kilku szurów nie spowoduje że ziemia jest płaska i reptilianie wypełzną.

    Z chęcią porozmawiam o mentalności niewolnika , raczej nalezę do tych co do nich nie należą a przynajmniej mają mniej panów. Bo ludzi wolnych niema
    Koniec tematu
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  13. #9993
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.666
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    brawo ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
    .
    proiszę!!!!
    Człowieku, z Tobą jest coś nie tak...

    Nie rozumiesz tekstu pisanego, cały czas masz wrażenie, że ktoś chce Ciebie ośmieszyć, te przytyki do literówek, które sam popełniasz, a których nawet nie wyłapujesz i nie poprawiasz...
    Histeryzujesz, ktoś już to trafnie ocenił.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  14. #9994
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.666
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Po "odpłynięciu" z forum NS-a, przybył go zastąpić jakiś klon
    Mam dokładnie takie samo wrażenie.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  15. #9995
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.666
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Co do przekręcania nicków bo zapewne do mnie ta mowa to to, że popełniłem literówkę przy odmianie nicka kiliboba pisząc kilibota zamiast kiliboba (czyniąc to raz może dwa razy).
    Ale Ty to teraz robisz umyślnie, czy to jakieś schorzenie ?

    Przecież trzy razy napisałeś jego nick i za każdym razem z błędem !


    A wcześniej około 5x "@kulibot", nie "raz, może dwa razy"
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 31-07-2021 o 13:52
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #9996

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Człowieku, z Tobą jest coś nie tak...

    Nie rozumiesz tekstu pisanego, cały czas masz wrażenie, że ktoś chce Ciebie ośmieszyć, te przytyki do literówek, które sam popełniasz, a których nawet nie wyłapujesz i nie poprawiasz...
    Histeryzujesz, ktoś już to trafnie ocenił.
    Nie, to ty histeryzujesz. Po raz chyba setny powtórzę że ja nikogo się nie czepiam o literówki jako pierwszy, ty ty wraz z kumplami m i wytykacie pierwsi, takie wytykanie jest żałosne i świadczy o waszym braku argumentów wobec moich tez.
    Ty poprawiasz i oczywiście nie popełniasz literówek, ot hipokryta z bożej łaski. w jednym jesteś dobry, w rozpętywaniu wojenek na forum.

  17. #9997

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Ale Ty to teraz robisz umyślnie, czy to jakieś schorzenie ?

    Przecież trzy razy napisałeś jego nick i za każdym razem z błędem !


    A wcześniej około 5x "@kulibot", nie "raz, może dwa razy"
    I to jest to o czym pisałem w poprzednim poście.
    O i to jest przykład twojego prymitywnego dogryzania, gdybyś był taki błyskotliwy za jakiego się uważasz to byś zrozumiał ale cóż naprawdę masz powód.I nie zapomnij poprosić Radakcję o bana dla mnie za przekręcanie nicka.

    dopisałem
    Jesteś jego adwokatem? Bo jemu jakoś to nie przeszkadza, tak samo jak mi nie przeszkadza że przekręca mój nick. Jesteś jakoś dziwnie pobudzony i rozkojarzony, jakieś dragi brałeś czy co?
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 31-07-2021 o 14:40

  18. #9998

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Mam dokładnie takie samo wrażenie.
    A nie mówiłem ze wróżbita i prorok i w dodatku posiada szósty i siódmy zmysł

  19. #9999

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Tak bronisz ideologi Kaczana, Pinokio i Glapińskiego więc chyba twoi kumple
    Gdyby to byli moi kumple to bym tu nie siedział i nie pisał z Tobą

  20. #10000
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    ... Po raz chyba setny powtórzę że ja nikogo się nie czepiam o literówki jako pierwszy, ty ty wraz z kumplami m i wytykacie pierwsi, takie wytykanie jest żałosne i świadczy o waszym braku argumentów wobec moich tez.
    ...
    Twoje kłamstwo na ten temat zostało już pokazane kilka stron wstecz. Dlaczego je powtarzasz ?

    ps - O jakich "tezach" piszesz ? O tych konfabulacjach na temat zgonnów wśród Twych znajomych na poszczepienną zakrzepicę ?
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 31-07-2021 o 15:26 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

Strona 500 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony