dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 607 z 893
Pokaż wyniki od 12.121 do 12.140 z 17847
  1. #12121
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.996

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    No cóż od czegoś trzeba zacząć. Samokrytyka to krok w dobrą stronę. Tak trzymaj dalej
    Chcesz być zabawny! udało się bo publikujesz "informacje" ze źródeł o nazwie
    duck duck go

    Im więcej czytasz i oglądasz tego typu publikacji tym bardziej twój umysł przekonuje się do tych informacji.
    Magiczna wiara w liczne bezpodstawne, nieudokumentowane i fałszywe informacje rozpowszechniane przez to samo grono ludzi bez rzetelnej wiedzy i bez badań naukowych.
    "Co tam nauka, w nauce panie to same spiski."
    Uwaga cytat z myśli przykładowego robotnika budowlanego:
    "My wiemy lepiej niż jakieś tam profesory i doktory i inne naukowce..."
    (koniec myśli przykładowego robotnika budowlanego)
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #12122
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.996

    Domyślnie

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    Wojskowi też nie umierają, skoro wg Ciebie mówi o tym ktoś, kto nie istnieje. Wyciągnij z tego "dalej idący wniosek".

    A co do "cywilnych" - umierają... na covid... chociaż "Vistara and AirAsia India have given at least one dose of vaccine to around 99 per cent and 96 per cent of their eligible employees, respectively"

    https://www-telegraphindia-com.trans..._x_tr_pto=ajax
    Nie pisałem, że Pani Theresa nie istnieje.
    Z tego artykułu wynika. że piloci linii lotniczych zmarli w wyniku powikłań po szczepieniu na COVID-19??
    Może jeszcze po drugiej dawce AZ tak jak u @henrykow ??
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #12123
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.667
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    wiesz jaka jest różnica pomiędzy pilotem wojskowym, a cywilnym? Obrazkowo Ci może wytłumaczę - ten drugi to może tak wygląda, jak się za dużo gorzkiej czekolady nażre https://www.youtube.com/watch?v=Djb0YKqu_iY

    Wiem jak jest różnica, wiem też, że jeszcze żaden zaszczepiony pilot od tego nie umarł w locie, mimo iż wówczas jego układ krwionośny jest wówczas wybitnie narażony na takie sensacje.

    Wiesz, w Polsce żyje (i przynajmniej to nie podlega wątpliwości) Pani dr, która wysłała do Ziobry informację o możliwości popełnienia przestępstwa - podejrzanym ma być premier Morawieckiego, który "klepnął" rozwój sieci 5G
    Wg Pani dr koronawirus staje się bardziej morderczy w zasięgu 5G...
    Jej przewaga nad jej koleżanką z USA jest taka, że rzeczywiście istnieje i jej prace (choć na nieco inny temat) trzymają się kupy ....
    Amerykańska odpowiedniczka, która twierdzi, że szczepionka modyfikuje genom jest dość mało wiarygodna.
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 01-10-2021 o 15:40
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  4. #12124
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.667
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    tak bywa każdy szuka tego czego potrzebuje . Przykładem wizyta gości w obcym im mieście jeden do muzeum księgarni czy za pamiątkami drugiemu to tylko burdel i knajpa .
    Niestety, wygląda na to, że zaprosiłeś nas do De Rosse Buurt
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  5. #12125

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Może jeszcze po drugiej dawce AZ tak jak u @henrykow ??
    Wiesz co, za takie nabijanie się z mojego kolegi który zmarł w realu dostał byś normalnie w pysk i nie tylko odemnie ale i od innych którzy go znali i lubieli. Tyle tylko ci powiem wichrzycielu i specjalisto od linków bzdurnych.

  6. #12126

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Przekażę twoją prośbę do Redakcji.
    Ynteligencjie, to jest prośba??!! czy to jest stwierdzenie??? mistrzu polonistyki i wszelakiego słowa pisanego błaźnisz się.
    No zaglądnij do wujka google i zapytaj.

  7. #12127
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Dzeus86

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Komorów
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    323

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    2 600 000 / 38 000 000 = 6,8% czyli < 10% przechorowało
    statystyka jest tak "wiarygodna" jak mocna jest potrzeba, by coś udowodnić.

    Jeżeli uważasz, że zachorowali tylko ci, co poszli zrobić test i wyszedł im pozytywny to całe późniejsze wywody można spuścić w toalecie.

    Oficjalnie mówi się, że chorują bezobjawowo ludzie w wymiarze 50-70% tych których covid dotknął - oni nie pójdą zrobić testu bo myślą, że są zdrowi.
    Dodaj do tego, że nie każdy kto ma katar i ból gardla poleci i zrobi test. Test robią ludzie, którzy mają charaterystyczne objawy ( utrata węchu/smaku) oraz wymagający/ciężki stan zdrowia.
    Dodaj do tego częsty losowy wynik testu, gdzie znowu ucieka pula osób potencjalnie chorych, a niezdiagnozowanych.


    To samo ze śmiertelnością.
    Czy to, że człowiek miał raka w stanie terminalnym i dodatkowo zachorował na Covid będzie zakwalifikowane jako zgon na Covid czy zgon na raka? Co by było gdyby w tym stanie zachorował nie na covid a na grypę i też zszedł?
    Dodatkowo, skoro nawet 90% ludzi po covid nie jest ujetych w statystyce bazy do wyliczenia smierci ( jak mowilem wiekszosc choruje bezobjawowo + nie kazdy leci zrobic test) to jaką mamy realnie śmiertelność?

    Na koniec powiem, iż nie neguję obecności wirusa, ale drażni mnie manipulacja danymi i brak wyobraźni osób, które je przytaczają..
    Ostatnio edytowane przez Dzeus86 ; 01-10-2021 o 18:15

  8. #12128

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Wiem jak jest różnica, wiem też, że jeszcze żaden zaszczepiony pilot od tego nie umarł w locie, mimo iż wówczas jego układ krwionośny jest wówczas wybitnie narażony na takie sensacje.

    Wiesz, w Polsce żyje (i przynajmniej to nie podlega wątpliwości) Pani dr, która wysłała do Ziobry informację o możliwości popełnienia przestępstwa - podejrzanym ma być premier Morawieckiego, który "klepnął" rozwój sieci 5G
    Wg Pani dr koronawirus staje się bardziej morderczy w zasięgu 5G...
    Jej przewaga nad jej koleżanką z USA jest taka, że rzeczywiście istnieje i jej prace (choć na nieco inny temat) trzymają się kupy ....
    Amerykańska odpowiedniczka, która twierdzi, że szczepionka modyfikuje genom jest dość mało wiarygodna.
    Tak pięknie łączysz rozłączne wątki, że aż Ci pozazdrościłem i Twoim sposobem napiszę - może ten nie jest pilotem, ale gdyby był, to by się sam uziemił https://pantarhei24.com/gwiazda-teni...m-szczepionke/

  9. #12129
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.996

    Domyślnie

    Jeremy Chardy faktycznie zgłosił problemy zdrowotne.
    Czy w związku z przyjętą szczepionką czy "tylko" zbieżność czasowa to nie wiadomo.
    Sam Jeremy Chardy twierdzi (przypuszcza) że to ma związek ze szczepionką. Może mieć rację.
    Nie wiem czy poinformował jaką szczepionkę otrzymał i czy to była pierwsza czy druga dawka.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #12130
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    710

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dzeus86 Zobacz post
    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    2 600 000 / 38 000 000 = 6,8% czyli < 10% przechorowało
    statystyka jest tak "wiarygodna" jak mocna jest potrzeba, by coś udowodnić.

    Jeżeli uważasz, że zachorowali tylko ci, co poszli zrobić test i wyszedł im pozytywny to całe późniejsze wywody można spuścić w toalecie.

    Oficjalnie mówi się, że chorują bezobjawowo ludzie w wymiarze 50-70% tych których covid dotknął - oni nie pójdą zrobić testu bo myślą, że są zdrowi.
    Dodaj do tego, że nie każdy kto ma katar i ból gardla poleci i zrobi test. Test robią ludzie, którzy mają charaterystyczne objawy ( utrata węchu/smaku) oraz wymagający/ciężki stan zdrowia.
    Dodaj do tego częsty losowy wynik testu, gdzie znowu ucieka pula osób potencjalnie chorych, a niezdiagnozowanych.


    To samo ze śmiertelnością.
    Czy to, że człowiek miał raka w stanie terminalnym i dodatkowo zachorował na Covid będzie zakwalifikowane jako zgon na Covid czy zgon na raka? Co by było gdyby w tym stanie zachorował nie na covid a na grypę i też zszedł?
    Dodatkowo, skoro nawet 90% ludzi po covid nie jest ujetych w statystyce bazy do wyliczenia smierci ( jak mowilem wiekszosc choruje bezobjawowo + nie kazdy leci zrobic test) to jaką mamy realnie śmiertelność?

    Na koniec powiem, iż nie neguję obecności wirusa, ale drażni mnie manipulacja danymi i brak wyobraźni osób, które je przytaczają..
    No nareszcie ktoś to zauważył.
    Też lubię magię cyfr i manipulację nimi.

  11. #12131

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Jeremy Chardy faktycznie zgłosił problemy zdrowotne.
    Czy w związku z przyjętą szczepionką czy "tylko" zbieżność czasowa to nie wiadomo.
    Sam Jeremy Chardy twierdzi (przypuszcza) że to ma związek ze szczepionką. Może mieć rację.
    Nie wiem czy poinformował jaką szczepionkę otrzymał i czy to była pierwsza czy druga dawka.
    "koincydencja czasowa, w żadnym wypadku przyczynowa" - dogmaty religii kowidiańskiej są mi znane, ale dzięki z przypomnienie

  12. #12132
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  13. #12133
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.667
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    Tak pięknie łączysz rozłączne wątki, że aż Ci pozazdrościłem i Twoim sposobem napiszę - może ten nie jest pilotem, ale gdyby był, to by się sam uziemił https://pantarhei24.com/gwiazda-teni...m-szczepionke/
    No i to mi się podoba, robisz postępy - od zgonów do (przejściowych mam nadzieję) problemów zdrowotnych.
    Schodzisz ze ścieżki, która podąża @henrykow
    Bywają takie przypadki, nawet w ostrzejszym przebiegu. Christian Eriksen może o tym coś powiedzieć.
    Choć nieszczepiony.

    Francuza szkoda, choć biorąc pod uwagę liczbę zaszczepionych sportowców to... no cóż ten akurat miał wyjątkowego pecha.
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 01-10-2021 o 20:00
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  14. #12134
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.996

    Domyślnie

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    "koincydencja czasowa, w żadnym wypadku przyczynowa" - dogmaty religii kowidiańskiej są mi znane, ale dzięki z przypomnienie
    Ta cytowana
    "koincydencja czasowa, w żadnym wypadku przyczynowa"
    to twoje stanowisko w temacie?
    Teraz, niektórzy widzą swoje problemy zdrowotne jako efekt otrzymanego szczepienia.
    Zapominają, że wcześniej też mieli problemy zdrowotne.
    Widocznie czytają fake newsy antyszczepionkowców....
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  15. #12135
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.996

    Domyślnie

    @Joanna_Czarna 30 wrz
    Wróciła stara, poczciwa grypa.
    Mamy 15 tysięcy przypadków dziennie.
    Śmiem twierdzić, że to głównie ci, którzy przyjęli szczepionkę.
    Ciekawe, gdzie była rok temu.
    Pewnie na kwarantannie.
    Nareszcie powrót do normalności.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  16. #12136
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.288

    Domyślnie

    Szczepionkę na grypę przyjąłem w poniedziałek, to miesiąc a nawet dwa wcześniej niż w poprzednich latach. I jeszcze żyję, ot problem.

  17. #12137
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Szczepionkę na grypę przyjąłem w poniedziałek, to miesiąc a nawet dwa wcześniej niż w poprzednich latach. I jeszcze żyję, ot problem.
    E tam, to musisz już być małpa

    Szczepionki na grypę zacząłem stosować od momentu jak firma,w której pracowałem zaczęła płacić za to czyli był to rok jakiś 2012.
    Przez to zamienilem się w małpę i chodzę po palmach

    Przygłupów nie sieją, sami się rodzą.
    Co pokazuje jawnie ten wątek..

  18. #12138

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    No i to mi się podoba, robisz postępy - od zgonów do (przejściowych mam nadzieję) problemów zdrowotnych.
    Schodzisz ze ścieżki, która podąża @henrykow
    Bywają takie przypadki, nawet w ostrzejszym przebiegu. Christian Eriksen może o tym coś powiedzieć.
    Choć nieszczepiony.

    Francuza szkoda, choć biorąc pod uwagę liczbę zaszczepionych sportowców to... no cóż ten akurat miał wyjątkowego pecha.
    Przyzwyczajaj się, tyle Ci pozostało - przytakiwać siląc się na płytką ironię z domieszką fałszywie brzmiącego współczucia - w nadziei, że w ten sposób wychodzisz z twarzą.

    Co do @henrykow , to on tylko pokazuje, że jesteście z d7d najgorsze łajzy podwórkowe, co to lecą kopać człowieka, jak sam się potknie, Żebyście mieli chociaż zasługę w podstawieniu mu nogi, to jeszcze byłoby jakoś zrozumiałe, a tak to "żenua" panowie. Też Wam napiszę, że w mojej robocie połowie zaszczepionych lasek rozregulowały się okresy, a jednej dodatkowo powiekszyły się cycki. Może to byłoby i śmieszne, gdyby nie było prawdziwe. Dowodów Wam nie przedstawię, więc możecie odpuścić $henrykow i zacząć spazmować się na mnie.

    A żebyś nie myślał, że zszedłem ze ścieżki, to przykład sportowca zmarłego na koincydencję https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/j...gwiazd/c7svnnn

  19. #12139

    Domyślnie

    Dziś o 12 w Warszawie kolejny nudny protest przeciwko segregacji. Nikogo to nie obchodzi, nikomu to nie przeszkadza. Bez sensu robić takie happeningi w sobotę. Żeby zwrócić na siebie uwagę, trzeba to robić w dni powszednie, najlepiej w piątek ok. 14:30. Wtedy przynajmniej dużo ludzi by się zainteresowało, jak do domu nie mogliby wrócić/jechać (to dla słoików ). A takie tam towarzyskie spotkania w sobotę o 12? Bez sensu.
    stodoła 130 m2 z garażem 20m2, PV 9,8 kWp na dachu, napędzana PC PW 10 (roczne zużycie CO+CWU+chłodzenie pasywne ok. 3700-4300 kWh, 99% w II taryfie), WM własnej roboty+rekuperator. Ściany 24+20 styropian, podłoga 15 cm perlit, dach 30 cm wełna. Podłogówka + grzejnik w temp otoczenia w łazience i garażu. Masa mostków i niepotrzebnych kominów

  20. #12140
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.875

    Domyślnie

    Jakiej segregacji rasowej? odpadów ?. jakaś choroba z tym protestami byle patałach by tylko protestował

Strona 607 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony