dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 445

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11

    Domyślnie

    Rozmawiałem dziś z serwisantem i tak:

    - powiedział aby podnieść na 1 bara (było 0.7), podniosłem na 1.1, może tak Marco pisał stara instalacja grzejnikowa więc troche się obawiał aby coś nie poszło przy większym ciśnieniu. Done
    - pompke Wilo powiedział, że jak na 3 domku nic nie zmieniło, to aby zostawić na 2 jak wcześniej. Na razie jeszcze testuje chodzi na 3.
    - powiedział aby kryzować grzejniki na PARTERZE, skoro na Parterze szybciej są ciepłe, a na Pietrze wolniej. Jak mi to powiedział to dopiero skumałem o co mu chodzi, tak jak Voymar pisałeś, nie że krezować na tych zaworach grzejników góra dół, tylko przykrecić na głowicach termostatycznych tak?
    PARTER cały dałem na głowicy na 3 (oprócz jednego grzejnika który nie ma głowicy, najbliżej termostatu, zostawiłem go na max), PIETRO całe na 5

    To na razie tyle, pompe włączyłem dziś pozno bo o 18.00 chodzi zobaczymy za kilka godzin.
    Co do odpowietrzenia to chwile się wstrzymam, mam zaworki odpowietrzające założone w tym roku.

    Voymar - odpowietrzniki mam sprawne, wszystkie założone na początku tego roku przy przeróbce instalacji. Powiem wam że zaletą żeliwnych jest to, że wolniej się wychładzają, na schodach mam też małe aluminiowe dołożone z 8 lat temu, no a minus żeliwnych ze wolniej się napędzają.
    -----------------
    Panowie jeszcze taka luźna dyskusja, jaką Delte ustawiacie na grzejniki?
    Instalator powiedział aby spróbować 6 i tyle w tej chwili mam, czytałem opinie i Budtom chyba też mówił na jakimś filmiku, że a grzejniki najlepiej 8.
    Ostatnio edytowane przez Fanek ; 15-10-2021 o 17:49

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony