dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Żaluzje fasadowe Krispol

    Witam, mieliście może styczność z żaluzjami zewnętrznymi tego producenta? Bo firma która będzie mi montować okna ma w swojej ofercie tylko te krispola. Czy jakościowo są podobne do np Selta? Czy tutaj podobnie jak w Selt są te specjalne prowadnice. Na stronie Krispola dane odnośnie konstrukcji są bardzo ogólnikowe.

  2. #2

    Domyślnie

    Podbijam temat bo mam ten sam dylemat. Cenowo Krispol dużo lepszy od Anwisa (takie mam porównanie), od Selta pewnie też. Kosztem jakości?

  3. #3

    Domyślnie

    Podobno to to samo - nie wiem czy interesują Ciebie elektryczne czy manualne ale sam się zastanawiam. Krispol daje 5 lat gwarancji podczas gdzie inni 2-3 lata ale u mnie wyceny Krispol sa ok 30% wyższe niż Anwis (full wypas ze skrzynkami, Alutherm 180 obrot Anwis 31000 vs 44000 Krispol)....moglbys napisac jak u Ciebie się przedstawia relacja cenowa?

    Az się zastanawiam czy warto....

  4. #4

    Domyślnie

    To mnie zdziwiłes. Dla porownania ja mam wycene (sam parter domu):
    - anwis: 15,7k pln (Z90)
    - krispol 8,9k pln (Z90)

    Tyle, że krispol byc moze bez boxów (pierwsza oferta mailowa, bez szczegółów), dopytam. Ale różnica kosmiczna.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał frytek1986 Zobacz post
    To mnie zdziwiłes. Dla porownania ja mam wycene (sam parter domu):
    - anwis: 15,7k pln (Z90)
    - krispol 8,9k pln (Z90)

    Tyle, że krispol byc moze bez boxów (pierwsza oferta mailowa, bez szczegółów), dopytam. Ale różnica kosmiczna.
    to ja mam na C80 - kwestia obrotów 180 stopni. Niby caly dom tyle wiec wydatek spory.
    A jakie silniki Ci zaproponowali??
    Moglbys mi na priv podesłać namiar na sprzedawce co Ci wycenil tak Krispol?

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Aydin
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Skąd
    Kobylanka
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    211

    Domyślnie

    Odświeżę temat, bo sam szukam opinii...
    Otrzymałem ofertę Krispola, lepsza niż Anwisa, o ile nie przeoczyłem czegoś w parametrach.

    Krispol uzależnia 5-letnią gwarancję koniecznością montażu przez certyfikowanych monterów (oczywiste) oraz corocznymi przeglądami. Cen przeglądów nie podali.

    Może ktoś coś więcej dopisze?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony