dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 78 z 89
Pokaż wyniki od 1.541 do 1.560 z 1770
  1. #1541

    Domyślnie

    do@ roberts78
    Nie znam dokładnie zasad jakimi kierują się dostawcy LPG ale może warto byłoby skrzyknąć grupę, która wspólnie zamówiłaby gaz i co pozwoliłoby uniknąć dodatkowych kosztów związanych z zamówieniem mniejszej ilości niż 1000l? Jestem z miejscowości na pograniczu śląskie/małopolskie, rejon Żywiec/Sucha B.
    Rozmawiałem z Gaspol na dzisiaj cena 2,99/litr! Nie znają hasła grup zakupowych. Powiedziałem Pani z Gaspolu o cenie dla łódzkiego i mazowieckiego oraz Novatek 2.57,bałtygaz 2.74zł, nie odniosła się do tego. Brawo Greengaz jesteście liderami w kwestii cen i podejścia do klienta, szkoda że południe zawsze z tyłu. Pozdrawiam

  2. #1542
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.625

    Domyślnie

    Spróbujcie lokalnie skrzyknąć grupę za pomocą Facebooka.

  3. #1543

    Domyślnie

    Cytat Napisał janusz_21 Zobacz post
    do@ roberts78
    Nie znam dokładnie zasad jakimi kierują się dostawcy LPG ale może warto byłoby skrzyknąć grupę, która wspólnie zamówiłaby gaz i co pozwoliłoby uniknąć dodatkowych kosztów związanych z zamówieniem mniejszej ilości niż 1000l? Jestem z miejscowości na pograniczu śląskie/małopolskie, rejon Żywiec/Sucha B.
    Rozmawiałem z Gaspol na dzisiaj cena 2,99/litr! Nie znają hasła grup zakupowych. Powiedziałem Pani z Gaspolu o cenie dla łódzkiego i mazowieckiego oraz Novatek 2.57,bałtygaz 2.74zł, nie odniosła się do tego. Brawo Greengaz jesteście liderami w kwestii cen i podejścia do klienta, szkoda że południe zawsze z tyłu. Pozdrawiam
    Może dlatego południe ma wyższe ceny bo najbliższą rozlewnia jest w Sosnowcu.I transport droższy.
    Jest jeszcze inna firma niż gaspol na południu?

  4. #1544

    Domyślnie

    Gaspol, który do mnie przywiózł LPG przyjechał z Opolszczyzny,chyba Zawadzkie czyli około 70km dalej od Sosnowca a mimo to ceny miał niższe? dziwne.
    Teraz/wojna na wschodzie to mamy przechlapane. Z facebookiem nie mam nic wspólnego no chyba, że żonę. Może ktoś, coś, no chyba,że namówię "naczelnego inż" cyrku wsiowego bo w końcu to też jej interes. Tylko gdzie tego szukać na "twarzaku". Polska to dziwny kraj gdzie logika nie zawsze się sprawdza, po prostu nieprzewidywalny. Odnośnie innych firm muszę poszukać tel, gdzieś dzwoniłem ale i tak ci z Zawadzkiego mieli konkurencyjne ceny. Trzeba kupić tualetnuju bumagu bo ....wie co będzie.
    Ostatnio edytowane przez janusz_21 ; 24-02-2022 o 08:44

  5. #1545

    Domyślnie

    Teraz już drastyczny skok ceny. Bierzcie póki jest poniżej 3 zł. (w tamtym tygodniu był po 2,44, dziś już 2,8 )

  6. #1546

    Domyślnie

    Bardzo dziwne. Nagle cena propanu przeskoczyła cenę mieszkanki do samochodów. To jakaś sztuczka spekulacyjna chyba. Nie wiem, co będzie. Ja i tak w tej chwili nie mam za co kupić.

  7. #1547
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar yar65
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-300
    Dzielnica
    Kolonia Janów
    Posty
    213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    22 lutego po informacji na tym forum o cenie 2,39 zł/litr zamówiłem w CentrumGaz 2000 litrów propanu. Na drugi dzień otrzymałem potwierdzenie zamówienia w tej właśnie cenie. Dwa dni później otrzymałem telefon, że nie sprzedadzą mi w tej cenie, lecz za 2,90zł/litr albo mam anulować zamówienie. Nie zgodziłem się na to i zgłosiłem chęć rozmowy z osobą decyzyjną. Po dzisiejszej rozmowie zgłaszam sprawę do UOKiK. Korzystałem z CentrumGaz od 9 lat ...

  8. #1548

    Domyślnie

    Jeśli masz potwierdzenie, to powinni Ci sprzedać po tej cenie. Warto zgłosić, choć rozwiązanie może trochę potrwać. Jeśli jest to rzetelna firma, powinna sama rozwiązać problem, skoro nie chcą to dobra informacja dla innych osób aby z w przyszłości 2x zastanowić się czy warto wchodzić z tą firmą relacje.
    Może użytkownik Grenngaz bedzie w stanie Ci pomóc wyjaśnić tą sytuację, zdaje się że jest przedstawicielem tej firmy

  9. #1549

    Domyślnie

    Przecież zamówienia są telefoniczne więc o jakim potwierdzeniu mowa?

  10. #1550
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.625

    Domyślnie

    Dzisiaj, zaznaczam dzisiaj ceny wyglądają następująco

    3,60 zł/litr brutto - dostawa - 1 000+ litrów.

    3,49 zł/litr brutto - dostawa - 1 500+ litrów.

    Dostawy na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego


    centrumgaz.eu
    tel. 601 270 255
    mail: [email protected]


    Przypomnę - około 90% propanu importujemy z Rosji, Białorusi i Kazachstanu. Z Rosją zablokowane zostały płatności.
    Co jeszcze wymaga wyjaśnienia?

  11. #1551

    Domyślnie

    Skąd się ta cena bierze? LPG na stacjach stoi za 2,79!

  12. #1552

    Domyślnie

    Dzwonić i szukać. Nadal można kupić poniżej 3zł

  13. #1553

  14. #1554
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.444
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Co za czasy. Żeby grzanie prądem było tańsze, niż gazem...
    Czas na boom na grzałki i bufory.

  15. #1555

    Domyślnie

    Cytat Napisał norti Zobacz post
    Przecież zamówienia są telefoniczne więc o jakim potwierdzeniu mowa?
    Powinno być też nagranie z rozmowy tel. bo jak udowodnią, że zamawiałeś, a potem nie przyjąłeś dostawy?
    Swoją drogą uczciwa firma powinna sprzedawać gaz po takiej cenie jaka wynika z zakupu plus marża. Niestety niektóre firmy mają np. benzynę kupiona tanio, ale podnoszą ceny, bo u innych drożeje. Wolny rynek jest bezlitosny
    Myślę, że jest okazja zainwestować w pompę ciepła i fotowoltaikę. Tylko którą firmę wybrać, żeby to pochodziło chociaż 10 lat tak uczciwie.

  16. #1556
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.444
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej19699 Zobacz post
    Niestety niektóre firmy mają np. benzynę kupiona tanio, ale podnoszą ceny, bo u innych drożeje. Wolny rynek jest bezlitosny
    Jak mam coś, czym handluję, to nie mogę go sprzedać taniej, niż aktualna MOJA cena nabycia + marża. Inaczej zbankrutuję.

  17. #1557
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar yar65
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-300
    Dzielnica
    Kolonia Janów
    Posty
    213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał norti Zobacz post
    Przecież zamówienia są telefoniczne więc o jakim potwierdzeniu mowa?
    Zamawiałem mailem i mam potwierdzenie mailowe.

  18. #1558
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.566
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Jak mam coś, czym handluję, to nie mogę go sprzedać taniej, niż aktualna MOJA cena nabycia + marża. Inaczej zbankrutuję.
    Mylisz się. Nie masz pojęcia ile firm handluje towarem poniżej ceny zakupu tylko po to by co kwartał, pół roku czy rok dostać banus, skonto od wolumenu sprzedaży. Czy taka prawidłowość istnieje na rynku paliw? Nie wiem ale w wielu obszarach materiałów budowlanych owszem.

  19. #1559
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.444
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał swierol Zobacz post
    Mylisz się. Nie masz pojęcia ile firm handluje towarem poniżej ceny zakupu tylko po to by co kwartał, pół roku czy rok dostać banus
    Walka o banus jest mi zupełnie obca. Ty go uznajesz za nagrodę?
    Serio sprzedają taniej partię niż kupują kolejną? To chyba tylko dopłaty państwa mogą tak wypaczyć wolny rynek.

  20. #1560
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar yar65
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-300
    Dzielnica
    Kolonia Janów
    Posty
    213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Jak mam coś, czym handluję, to nie mogę go sprzedać taniej, niż aktualna MOJA cena nabycia + marża. Inaczej zbankrutuję.
    Zgoda, a jeśli nie masz towaru, który wystawiasz na sprzedaż to jaką cenę wystawiasz? Bo tak zrobił CentrumGaz.

Strona 78 z 89

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony