dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 8
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 148

Temat: ceny a wojna

  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    A ciemnogród myśli że idąc na wybory o czymś decyduje.
    Nie pitol – ja na to nie głosowałem i winy w tym mojej nie ma, że po wyborach wybrani zostali zlikwidowani i cyborgami zastąpieni.

  2. #102
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.836

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Ty jesteś czy tylko takie mniemanie masz o sobie, że jesteś z uwagi na to, że jeszcze czujesz, bo tak tylko to sobie wyobrażasz, że jak czujesz to jesteś, bo nie ogarniasz tego z czy masz do czynienia a przez to afirmujesz swoje chore wyobrażenia acz może raczej skojarzenia.
    Pijesz nie jedź.

  3. #103
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.836

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    A ciemnogród myśli że idąc na wybory o czymś decyduje.
    No tak myślą niestety a efekty widać a wystarczy pierdyknąć że to wina łańcucha dostaw i takie tam pierdoły i uwierzą że przez to ten kryzys .

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    No tak myślą niestety a efekty widać a wystarczy pierdyknąć że to wina łańcucha dostaw i takie tam pierdoły i uwierzą że przez to ten kryzys .
    Błąd Kolego systemowy – my tu se na forum gadamy i czym w wielu miejscach to gadanie nasze różni się od tego z czym na zewnątrz do czynienia mamy a z między innymi tych względów należało by Twój zapis z edytować – po mojemu w sposób np. taki : No tak – w taki sposób myślimy niestety – po mimo tego, że efekty tego widać i chcąc się z tego wymigać – pitolimy np. że wystarczy pierdyknąć że to wina łańcucha dostaw i takie tam pierdoły – dzięki czemu tłumaczymy sobie i innym, że przez to ten kryzys .

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Nie pitol – ja na to nie głosowałem i winy w tym mojej nie ma, że po wyborach wybrani zostali zlikwidowani i cyborgami zastąpieni.
    Tu nie ma znaczenia czy Ty głosowałeś, o wyborach nie decyduje ten co głosuje tylko ten co liczy głosy. Druga sprawa nie ma znaczenia kto wygra , wszyscy są warci tyle samo.

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Tu nie ma znaczenia czy Ty głosowałeś, o wyborach nie decyduje ten co głosuje tylko ten co liczy głosy. Druga sprawa nie ma znaczenia kto wygra , wszyscy są warci tyle samo.
    Kolego drogi ile razy jeszcze ma to powtarzać – PKWN-em to zostało zaczęte i tak się toczy, toczyło i toczyć się będzie.
    Nie wiem czy Konstytucje RP czytałeś ale tak od początku do końca a nie że jakiś artykuł na okoliczność czegoś i jak się na nią tak jakoś całościowo popatrzy, to ona w niektórych miejscach sama sobie przeczy a jeśli jest konfrontowana z rzeczywistością, to wychodzi na to, że RP Konstytucji nie posiada i powiedz jak u nas może być inaczej a do tego jeszcze to jak o tym już wyżej napisałem.
    Popatrz co się w tematach dzieje – świeży temat i co w nim jest i od czego on się zaczyna i jak on ma zainteresowanym służyć – z bandą agentów i zdrajców na tym forum do czynienia mamy.
    Temat wolny : można gadać i orać można lub gdy temat wyczerpany jest już ale w temacie świeżym i dopiero zaczętym – zaczynać od piepszenia i bzdetów wygadywania, by temat zaorać – no nie wypada a tak wielokrotnie się stety zdarza.
    Na zakończenie w uzupełnieniu przykładzik malutki ku temu : „Nasz człowiek w Warszawie” Film Marcina Tulickiego” https://www.youtube.com/watch?v=qBdy_4DVcGw
    Ostatnio edytowane przez samsu ; 10-04-2022 o 20:01

  7. #107
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.287

    Domyślnie

    Kłania się Newton, jego trzy prawa.
    Link do mistrzów manipulacji https://www.youtube.com/watch?v=-dGy0OjG1iA
    Inni im do pięt nie dorastają, chociaż wielu bardzo się stara. Jeden nawet bardzo, choć ostatnio ucichł.

  8. #108

    Domyślnie

    Daremne jest gadanie o spiskach światowych i masońskich grupach.
    Większość rozpędzonych w dzisiejszym świecie ludzi i tak nie bierze tego pod uwagę.
    Wierzą że tak po prostu jest i musi być.
    A wojna robi swoje, wszyscy poniekąd dokładamy się do tego.
    A żeby było za co strzelać , trzeba zastosować podwyżkę.
    I nazywajcie sobie to jak chcecie w naszej kochanej Unii.

  9. #109
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.281

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Kłania się Newton, jego trzy prawa.
    Link do mistrzów manipulacji https://www.youtube.com/watch?v=-dGy0OjG1iA
    Inni im do pięt nie dorastają, chociaż wielu bardzo się stara. Jeden nawet bardzo, choć ostatnio ucichł.
    Trochę obejrzałem ale treści niewiele i nie wiem o co chodzi.

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Daremne jest gadanie o spiskach światowych i masońskich grupach.
    ....i.
    Tak tak, ziemia jest płaska...
    NIE dla średniowiecznych systemów grzewczych (czyt. wungiel/drewno)

  11. #111

  12. #112

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Wierzą że tak po prostu jest i musi być.
    Ależ Kolego drogi – któż oczekuje od Ciebie byś drugim Chrystusem stał się – róbmy co w naszej mocy i to na takiej zasadzie, że jeśli się coś nam nie uda i coś spiepszymy a na światło dzienne to wyjdzie i ktoś będzie miał o nasze działania pretensje, to by było tak, że z podniesioną głową przyznać się będziemy do tego mogli dzięki czemu będziemy również mogli wyjaśnić dlaczego tak postąpiliśmy a nie inaczej.

    No powiedz mi proszę cóż by złego w tym było jak by „prusak” po Polsku napisał skąd pochodzi a tak to nie wiadomo czy on z Portugalii pisze czy może z Petersburaga - albo lub maże jak by co niektórzy zaczęli usuwać głupoty swoje z tematów konkretnych miast dokładać jeszcze do tej kupy gówna.

  13. #113

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Daremne jest gadanie o spiskach światowych i masońskich grupach. Większość rozpędzonych w dzisiejszym świecie ludzi i tak nie bierze tego pod uwagę. Wierzą że tak po prostu jest i musi być.
    Wybacz, że ja mam inne w tym temacie zdanie i sorki, że dalej próbować będę by Cię do swego zdania przekonać.
    Na zakończenie w uzupełnieniu przykładzik malutki ku temu : Podkomisja prezentuje raport w sprawie katastrofy smoleńskiej https://www.youtube.com/watch?v=kv3c8H0P3o4

  14. #114

    Domyślnie

    Coś mi tu śmierdzi...
    Aaaa, pisiorem zaleciało...

    Specjalnie dla ciebie, samsu:
    Grüße aus Ostpreußen!
    Ostatnio edytowane przez mistalova ; 11-04-2022 o 13:50
    NIE dla średniowiecznych systemów grzewczych (czyt. wungiel/drewno)

  15. #115

    Domyślnie

    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    Coś mi tu śmierdzi...
    Aaaa, pisiorem zaleciało...
    Specjalnie dla ciebie, samsu:
    Grüße aus Ostpreußen!
    Jak byś ciemnego nie udawał, to by ci nie zalatywało – sorki za brak pozdrowień z Warszawy.

  16. #116

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post

    No powiedz mi proszę cóż by złego w tym było jak by „prusak” po Polsku napisał skąd pochodzi a tak to nie wiadomo czy on z Portugalii pisze czy może z Petersburaga - albo lub maże jak by co niektórzy zaczęli usuwać głupoty swoje z tematów konkretnych miast dokładać jeszcze do tej kupy gówna.
    Ten koleś którego tu wywołałeś żyje dniem dzisiejszym, liczy się tu i teraz.

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Wybacz, że ja mam inne w tym temacie zdanie i sorki, że dalej próbować będę by Cię do swego zdania przekonać.
    Na zakończenie w uzupełnieniu przykładzik malutki ku temu : Podkomisja prezentuje raport w sprawie katastrofy smoleńskiej https://www.youtube.com/watch?v=kv3c8H0P3o4
    Nie obraź się ale jak zobaczyłem p. Macierewicza to wyłączyłem.
    Przez 12 lat nic nie ugrali i nic nie ugrają.

  17. #117

    Domyślnie

    Z nim, to masz rację – pamiętam jak się wziął u nas za rozwalanie służb specjalnych i ilu naszych agentów straciło przez to życie.
    O tym jego raporcie, to już chyba z rok będzie – jak zaczęto występować o ujawnienie jego. Jest ustaw o informacji w przestrzeni publicznej – i co próbowali i nic wskórać nie mogli – aż tu nagle : „Nasz człowiek” i teraz ten raport – sowiety się odgrażają, że z Kaliningradu na atomówka dowalą, Chińczycy, że Amerykanie po mimo embarga ropą z sowietami handlują.
    Panowie zacznijcie te swoje głupoty usuwać z tematów konkretnych, bo kto wie – gdy zaczniecie nabierać do tego chęci, to może już możliwości na to nie być.

  18. #118

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Ten koleś którego tu wywołałeś żyje dniem dzisiejszym, liczy się tu i teraz.
    .
    Dokładnie. Carpe Diem! liczy sie tylko tu i teraz, jutro jest nieważne!
    Hedonizm górą!
    NIE dla średniowiecznych systemów grzewczych (czyt. wungiel/drewno)

  19. #119

    Domyślnie

    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    Dokładnie. Carpe Diem! liczy sie tylko tu i teraz, jutro jest nieważne!
    Hedonizm górą!
    No o cóż się złościsz - jeśli Mazurem nie jesteś i z Mazur nie piszesz, to sory : 13. Terytoria Rosyjskie. Obwód Kaliningradzki. Informacje. S02E03. https://www.youtube.com/watch?v=GI19EVKwpnA
    Skoro już tak chcesz koniecznie – to niech ci tak będzie : Hedonizm – pogląd, doktryna, uznająca przyjemność, rozkosz za najwyższe dobro i cel życia, główny motyw ludzkiego postępowania. Często mylone z epikureizmem, gdzie unikanie cierpienia i bólu jest głównym warunkiem osiągnięcia szczęścia. Wyróżnia się: hedonizm etyczny hedonizm psychologiczny hedonizm materialistyczny Wikipedia
    Ostatnio edytowane przez samsu ; 13-04-2022 o 12:44

  20. #120

    Domyślnie

    Srogie piguły, Sebastianie!
    NIE dla średniowiecznych systemów grzewczych (czyt. wungiel/drewno)

Strona 6 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony