dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 7
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 136
  1. #81
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.287

    Domyślnie

    Czyli jednak prawdą jest, że Radom to stan umysłu. Marek S. nie jest wyjątkiem.

  2. #82
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.303

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Czyli jednak prawdą jest, że Radom to stan umysłu. Marek S. nie jest wyjątkiem.
    Nie znam Marka S. - znam za to Leszka K. z Ciechostowic.
    Regulamin forum

  3. #83
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Czyli jednak prawdą jest, że Radom to stan umysłu. Marek S. nie jest wyjątkiem.
    To tak jak Sosnowiec ? najdalej wysunięta część Warszawy na południe .

  4. #84
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.287

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Nie znam Marka S. - znam za to Leszka K. z Ciechostowic.
    Nie wiesz kogo znasz, Marka S zna cała Polska

    https://paczaizm.pl/content/wp-conte...ku-i-czeka.jpg

    Plik jest zbyt duży i nie można wstawić obrazka

  5. #85

    Domyślnie

    Z każdym dniem przekonuję się coraz bardziej, że może i dobrze byłoby oddać tereny opanowane przez ludzi z gatunku homosovieticus, o pardon, homopisus im samym do rządzenia. Zrobilibyśmy taki rezerwat świrów.
    Wtedy zarówno dunia żyłby szczęśliwie w swoim średniowiecznym zacofanym, zabobonnym skansenie, jak i reszta kraju by odetchnęła z ulgą.
    NIE dla średniowiecznych systemów grzewczych (czyt. wungiel/drewno)

  6. #86
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.287

    Domyślnie

    Czyli to nie jest kabaret, lecz pierwszy rozdział Historii Polski dla używających rozumu. Kwintesencja od minuty 23:45 do 25:40 https://www.youtube.com/watch?v=sElhLcagn0k Śmiech świadczy że publika zrozumiała, aczkolwiek: "Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie." - Nikołaj Gogol.

  7. #87
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.303

    Domyślnie

    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    Z każdym dniem przekonuję się coraz bardziej, że może i dobrze byłoby oddać tereny opanowane przez ludzi z gatunku homosovieticus, o pardon, homopisus im samym do rządzenia. Zrobilibyśmy taki rezerwat świrów.
    Wtedy zarówno dunia żyłby szczęśliwie w swoim średniowiecznym zacofanym, zabobonnym skansenie, jak i reszta kraju by odetchnęła z ulgą.
    Kim ty jesteś szczawiku żeby oceniać i zaczepiać ludzi. Twoja stopka świadczy tylko o tym że jesteś biednym, zakompleksionym człowiekiem.
    Regulamin forum

  8. #88
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.303

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Czyli to nie jest kabaret, lecz pierwszy rozdział Historii Polski dla używających rozumu. Kwintesencja od minuty 23:45 do 25:40 https://www.youtube.com/watch?v=sElhLcagn0k Śmiech świadczy że publika zrozumiała, aczkolwiek: "Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie." - Nikołaj Gogol.
    Robisz śmietnik z tematu poniemiecki trollu.
    Regulamin forum

  9. #89

    Domyślnie

    Wyngiel jedzie z Kazachstanu na kołach (bo pociągami nie może - rosja) sam transport to 18000 zł/20t liczycie na wungiel za 996zł?
    7.3kW w fotowoltaice + 7,2m2 kolektorów słonecznych.

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcinbbb Zobacz post
    Wyngiel jedzie z Kazachstanu na kołach (bo pociągami nie może - rosja) sam transport to 18000 zł/20t liczycie na wungiel za 996zł?
    U nas chyba 24 lub 25 ton można załadować.
    Cena mniejsza wychodzi.
    Nie napisano, nie wyliczono skąd taka cena.
    A w Googlach trzeba sprawdzić odległość i spalanie takiego tira.
    Generalnie, bez danych, można na śmietnik wyrzucić.
    CO:Kocioł elektryczny 6kW + tania PC PW 8kW
    PV 9kWp na gruncie na starych zasadach.
    Ściany: protherma z perlitem+silikat drążony 24cm + 20cm eps 033 Piwnica bloczki betonowe+styrodur 10cm pod ziemią i 10cm eps 033 nad. Podłoga parter: 20cm eps 035+anhydrytowe wylewki parter z poddaszem 125m2.
    Poddasze skosy 35cm 037, jętki 15cm 039.

  11. #91
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.287

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Robisz śmietnik z tematu poniemiecki trollu.
    Brawo! Spisałeś sie na medal, własciwie odczytałeś nicka. Może jeszcze dorzucisz kilka sloganów, że Czaja*, że Hupka*, coś o rewizjonistach zachodnioniemieckich...
    Nie kręp się chłopie, śmiało, może łaski awansu dostąpisz? Filatelowy pochwali...

    *) Jeśli pamięci nie staje lub zbyt młody jesteś, to Uncle Google pomoże

  12. #92

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Kim ty jesteś szczawiku żeby oceniać i zaczepiać ludzi. Twoja stopka świadczy tylko o tym że jesteś biednym, zakompleksionym człowiekiem.
    Kim jestem? 45-letnim dobrze wykształconym specjalistą w w branży HiTec o zarobkach znacznie większych niż twój prezydent , znającym trzy języki obce, otwartym na świat i ludzi, odwiedziłem większość krajów europy, mam znajomych wśród gejów i lesbijek, głosuję na liberałów, jestem euroentuzjastą, mam w głębokim poważaniu pisowski rząd, nazistów, foliarzy, kołtunów i innych oszołomów. Aktualnie wdrażam w życie plan, wskutek którego być może wyemigruję na stałe do normalnego kraju, z dala od tego bagna, pełnego takich ludzi jak ty.

    Zadowolony?
    NIE dla średniowiecznych systemów grzewczych (czyt. wungiel/drewno)

  13. #93
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.303

    Domyślnie

    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    Kim jestem? 45-letnim dobrze wykształconym specjalistą w w branży HiTec o zarobkach znacznie większych niż twój prezydent , znającym trzy języki obce, otwartym na świat i ludzi, odwiedziłem większość krajów europy, mam znajomych wśród gejów i lesbijek, głosuję na liberałów, jestem euroentuzjastą, mam w głębokim poważaniu pisowski rząd, nazistów, foliarzy, kołtunów i innych oszołomów. Aktualnie wdrażam w życie plan, wskutek którego być może wyemigruję na stałe do normalnego kraju, z dala od tego bagna, pełnego takich ludzi jak ty.

    Zadowolony?
    Tak ja pisałem wcześniej - człowiek żyjący chwilą, czyli od porodówki do cmentarza.

    PS.
    Pomodlę się za ciebie nawet gdybyś tego nie chciał.
    Regulamin forum

  14. #94
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.303

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Nie kręp się chłopie, śmiało, może łaski awansu dostąpisz? Filatelowy pochwali...
    Moja odpowiedz była reakcją na twoje zapędy polityczne które mnie nie interesują. Masz żal do obecnej władzy wyjdź na ulicę, protestuj lub załóż partię i działaj dla dobra kraju.
    Regulamin forum

  15. #95

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Tak ja pisałem wcześniej - człowiek żyjący chwilą, czyli od porodówki do cmentarza.
    .
    Dokładnie tak!

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    ... Masz żal do obecnej władzy wyjdź na ulicę, protestuj lub załóż partię i działaj dla dobra kraju.
    Ale po co tu protestować? Dla kogo? Jak tu 30% głosującego społeczeństwa to kołtun?
    Ostatnio edytowane przez mistalova ; 03-08-2022 o 16:55
    NIE dla średniowiecznych systemów grzewczych (czyt. wungiel/drewno)

  16. #96

    Domyślnie

    Prawackie trolle nie mają lekko, najpierw ich guru zdezerterował z objazdu Polski, bo prawda zaczęła go dosięgać. Potem było po plaskaczu od Neonówki i Stinga, a teraz jeszcze Pani Wanda im dołożyła.

  17. #97

    Domyślnie

    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    Kim jestem? 45-letnim dobrze wykształconym specjalistą w w branży HiTec o zarobkach znacznie większych niż twój prezydent , znającym trzy języki obce, otwartym na świat i ludzi, odwiedziłem większość krajów europy, mam znajomych wśród gejów i lesbijek, głosuję na liberałów, jestem euroentuzjastą, mam w głębokim poważaniu pisowski rząd, nazistów, foliarzy, kołtunów i innych oszołomów. Aktualnie wdrażam w życie plan, wskutek którego być może wyemigruję na stałe do normalnego kraju, z dala od tego bagna, pełnego takich ludzi jak ty.
    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Rozumiem że powód w tym postępowaniu nazywa się "szumowina z Kaliningradu" ?
    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    Nie pisałem, że wszyscy są faszystami, ale skoro w tej grupie znajdował się zaskakująco duży procent faszystów, to wniosek nasuwa się sam.
    Co również znamienne, występowanie faszystów, fundamentalistów religijnych i rasistów jakoś zawsze pojawia się razem. A i jeszcze grupa socjalistów głosująca na pis.
    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    Jesteś dumny z bycia naziolem?
    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    Jednak z trolem nie ma sensu dyskutować.
    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    Art 216 par.1 w zb. z art.216 par.2
    Klasyka nad klasykami.
    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    U mnie 349PLN za 105m3. Czyli jakieś 3.32PLN/M3.
    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Skoro mowa o infekcji przedstaw wiarygodne wyniki badan na obecnosc grzybów i innych biologicznych sladów w domach ocieplonych styropianem ze sprawną wentylacją mechaniczną z rekuperacją z odpowiednimi filtrami i wymienianymi w odpowiednim czasie.
    Styknie ???
    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    NIe ważne co byś napisał, dla tego naziola jesteś "be" i koniec.
    Tak, pisałem to ja, Mazur.
    Zadowolony.
    To ile FM ci płaci za tak bezsensowne marnowanie czasu?

  18. #98

    Domyślnie

    Z osobnikami z zaburzeniami psychicznymi nie dyskutuję.
    NIE dla średniowiecznych systemów grzewczych (czyt. wungiel/drewno)

  19. #99

    Domyślnie

    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    Z osobnikami z zaburzeniami psychicznymi nie dyskutuję.
    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    Z każdym dniem przekonuję się coraz bardziej, że może i dobrze byłoby oddać tereny opanowane przez ludzi z gatunku homosovieticus, o pardon, homopisus im samym do rządzenia. Zrobilibyśmy taki rezerwat świrów.
    Wtedy zarówno dunia żyłby szczęśliwie w swoim średniowiecznym zacofanym, zabobonnym skansenie, jak i reszta kraju by odetchnęła z ulgą.
    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    Dokładnie tak!
    Ale po co tu protestować? Dla kogo? Jak tu 30% głosującego społeczeństwa to kołtun?
    30% kołtunów o losach kraju w wyborach tak zdecydowało? - no i co - jest jak mamy? - ciekawe – ciekawe – tylko jak tu nazwać takie zaburzenie acz raczej może chorobę mając na uwadze powyższe i działalność jaką tu prowadzisz przez wzgląd na w powyższym jak się opisałeś?

  20. #100

    Domyślnie

    No właśnie wegla nie ma , a jak jest to mega drogi i nie wiadomo co będzie dalej. Dlatego zdecydowalismy się przejść na ogrzewanie drewnem, mamy kominek z
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 03-08-2022 o 20:54

Strona 5 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony