dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie kontaktrony wpuszczane i utrata gwarancji na okna (Vetrex)

    Czy spotkał się ktoś z tym, że producent okien anulował gwarancję uzasadniając to tym, że w oknach zostały zamontowane kontaktrony wpuszczane nie przez nich a przez instalatora alarmów?
    Pytam konkretnie o firmę Vetrex. Posiadam okna tej firmy i właśnie rozprowadzana jest w domu instalacja alarmowa.
    No i pojawił się dylemat – instalować kontaktrony czy nie – ze względu właśnie na gwarancję. Jak dla mnie anulowanie gwarancji w takim przypadku jest absurdem bo po pierwsze to czy otwory w ramie zrobi producent czy później instalator to przecież na jedno wychodzi (a jak widziałem różne przykłady to instalatorzy alarmów robią to nawet dużo lepiej i staranniej) a po drugie rozsądnie myśląc nie wiem jak otwór w ramie miałby się przyczynić do ew. usterki okna.

    Czy ma ktoś z tym doświadczenia – najlepiej konkretnie z firmą Vetrex?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał silencer7 Zobacz post
    Czy spotkał się ktoś z tym, że producent okien anulował gwarancję uzasadniając to tym, że w oknach zostały zamontowane kontaktrony wpuszczane nie przez nich a przez instalatora alarmów?
    Pytam konkretnie o firmę Vetrex. Posiadam okna tej firmy i właśnie rozprowadzana jest w domu instalacja alarmowa.
    No i pojawił się dylemat – instalować kontaktrony czy nie – ze względu właśnie na gwarancję. Jak dla mnie anulowanie gwarancji w takim przypadku jest absurdem bo po pierwsze to czy otwory w ramie zrobi producent czy później instalator to przecież na jedno wychodzi (a jak widziałem różne przykłady to instalatorzy alarmów robią to nawet dużo lepiej i staranniej) a po drugie rozsądnie myśląc nie wiem jak otwór w ramie miałby się przyczynić do ew. usterki okna.

    Czy ma ktoś z tym doświadczenia – najlepiej konkretnie z firmą Vetrex?
    Zamiast pytać na forum i czekać na nic nie znaczące odpowiedzi wyślij mailem zapytanie do producenta. Gwarancja to rodzaj umowy i to gwarant określa jej warunki. Nie zawsze muszą być zgodne z rozsądnym myśleniem.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.135

    Domyślnie

    Ten temat pojawiał się już na forum i nie tylko w odniesieniu do tego producenta. Nie pamiętam by ktoś zgłaszał uwagi, że gwarant mu odmówił napraw, ale to co zdarzyło się komuś nie musi nam. Nie każdemu Policjant daje jedynie upomnienie.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony