dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.283

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ohotomen Zobacz post
    Nie jest to taki typowy korytarz.
    Tylko centralna część mieszkania
    Prosił bym o odpowiedź czy ten kaisai sie sprawdzi
    tak

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.568
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ohotomen Zobacz post
    Nie jest to taki typowy korytarz.
    Tylko centralna część mieszkania
    Prosił bym o odpowiedź czy ten kaisai sie sprawdzi
    Ale po co ta dyskusja.? Ty już to zamówiłeś te "HOTy" a teraz trujesz "Czy się sprawdzi?" I mało tego, zapłaciłeś za KAISAIA 5000 zł !!! A to już dramatyczna pomyłka
    Ostatnio edytowane przez swierol ; 09-10-2023 o 19:39

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.283

    Domyślnie

    Cytat Napisał swierol Zobacz post
    Ale po co ta dyskusja.? Ty już to zamówiłeś te "HOTy" a teraz trujesz "Czy się sprawdzi?" I mało tego, zapłaciłeś za KAISAIA 5000 zł !!! A to już dramatyczna pomyłka
    Czemu może były jakieś usługi dodatkowe, za 2000 w stosunku do 3000 jakie kaisai jest wart to boję się pomyśleć co to było i ile razy ?

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ohotomen

    Zarejestrowany
    Oct 2023
    Skąd
    Wręczyca Mała
    Kod pocztowy
    42-130
    Posty
    12

    Domyślnie

    Przepraszam bardzo ale klimatyzacja sama bez montażu kosztuje 3500zl najtaniej jaka znalazłem to za 3100zl za montaż wychodzi 1600-1900zl. Jestem tego świadom że trochę dużo wzięli za montaż, lecz już kiedyś montowali mi klimę na firmie i jestem ich pewien że zrobią mi to estetycznie itd. Miałem 4 klimy montowane na firmie każda u innego instalatora. Ci zrobili naprawdę super.
    Pozatym montaż nie prosty przez ścianę tylko 8 metrów od jednostki zewnetrznej

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.501
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ohotomen Zobacz post
    Przepraszam bardzo ale klimatyzacja sama bez montażu kosztuje 3500zl
    Tu masz za 3100 zł z montażem (i jeszcze nawilżacz w gratisie).
    https://www.mediaexpert.pl/agd-male/...ontent=3129955

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ohotomen

    Zarejestrowany
    Oct 2023
    Skąd
    Wręczyca Mała
    Kod pocztowy
    42-130
    Posty
    12

    Domyślnie

    W tej chwili mam jedną jednostek już zamontowana z druga się wstrzymałem z powodu że chciałbym zobaczyć jak ta jednostka będzie pracować. Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Wybrałem go dla tego że ma dobre parametry( wiadomo papier) ale zawsze coś, posiada zawor rozprezny eev, ma 2 rzędowa jednostkę zewnętrzna.
    Jak by strasznie dużo prądu pobierał lub nie dawal rady to droga jednostkę zamontuje jakąś japońską.
    Pytanie ponieważ w aplikacji jest możliwość ustawienia tygodniowego ustawić go żeby się w nocy wyłączała lub zmniejszała tempersture np. Do 18 stopni czy nie ma sensu lepiej grzać cały czas na jednakowej temperaturze?

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.283

    Domyślnie

    Nie ma sensu obniżania temperatury, dlatego że samo ustawienie jest mało precyzyjne ze względu na histerezę. W nocy temp i tak sama spadnie przy podwymiarowym klimatyzatorze. Ciężko będzie mu podwyższać tem zwłaszcza przy częstych defrostach jak będzie mokro na dworze

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.853

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ohotomen Zobacz post
    W tej chwili mam jedną jednostek już zamontowana z druga się wstrzymałem z powodu że chciałbym zobaczyć jak ta jednostka będzie pracować. Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Wybrałem go dla tego że ma dobre parametry( wiadomo papier) ale zawsze coś, posiada zawor rozprezny eev, ma 2 rzędowa jednostkę zewnętrzna.
    Jak by strasznie dużo prądu pobierał lub nie dawal rady to droga jednostkę zamontuje jakąś japońską.
    Pytanie ponieważ w aplikacji jest możliwość ustawienia tygodniowego ustawić go żeby się w nocy wyłączała lub zmniejszała tempersture np. Do 18 stopni czy nie ma sensu lepiej grzać cały czas na jednakowej temperaturze?
    Gree amber prestige ma zawór eev ma też podwójną sprężarkę ma też potrójny wymiennik i działa do minus 30 stopni mając wtedy jeszcze 80 proc mocy to samo jej klon czyli innova titanium.

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.568
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Gree amber prestige ma zawór eev ma też podwójną sprężarkę ma też potrójny wymiennik i działa do minus 30 stopni mając wtedy jeszcze 80 proc mocy to samo jej klon czyli innova titanium.
    I w katalogach wypisuje bzdury dotyczace zużycia energii co zostało już nie raz opisywane na tym forum. Kosztuje kupę hajsu i nie wiele sobą reprezentuje.

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.853

    Domyślnie

    Cytat Napisał swierol Zobacz post
    I w katalogach wypisuje bzdury dotyczace zużycia energii co zostało już nie raz opisywane na tym forum. Kosztuje kupę hajsu i nie wiele sobą reprezentuje.
    Ja mam z niego zrobioną pompę ciepła i jak były te chłodniejsze dni to nią grzałem i zjadała 8-9 kw dobowo łącznie z grzaniem CWU a ogrzewam 130 m2 z hakiem to dużo wg ciebie , dodam że w domu 24 stopnie

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony