dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Wkucie rur w kuchni w sciane

    Wkuwacie rury w kuchni w sciane? W lazience to raczej standard (pomijajac kwestie tego, czy wolno, czy nie), a co z kuchnia?
    Mam rury od zlewu itp. na scianie (dzialowej, to moja sciana - aneks graniczy z moja lazienka). Zastanawiam sie, czy wkuwac te rury, czy darowac sobie, bo i tak beda tam szafki. Jak jest u Was?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie. wszystko za szafkami.
    W łazience też nie - zasłonięte zabudową KG

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.230

    Domyślnie

    A ja nie rozumiem pytania, przeciez instalcji na ścianie się nie prowadzi chyba od kilkudziesieciu lat, skąd problem z wkuwaniem? Rozumiem że w łazience jakieś przeróbki ale w kuchni? Ja mam wszystko w ścianach. W mieszkaniu również.
    Dźwigary deskowe /projekt/ do samodzielnego wykonania. Zainteresowany ? Pisz na priv.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda6. Zobacz post
    Wkuwacie rury w kuchni w sciane? W lazience to raczej standard (pomijajac kwestie tego, czy wolno, czy nie), a co z kuchnia?
    Mam rury od zlewu itp. na scianie (dzialowej, to moja sciana - aneks graniczy z moja lazienka). Zastanawiam sie, czy wkuwac te rury, czy darowac sobie, bo i tak beda tam szafki. Jak jest u Was?
    Tę kwestię należy traktować z uwagą. Pytanie zasadnicze jest takie: czy w ogóle wolno mieć rury?

  5. #5

    Domyślnie

    no wiesz co, ja tam kuchnię mam rozkopaną dość porządnie, a co do tych rur to jakoś nie miałem ochoty się z nimi bawić. W sumie, co mi po tym, jak i tak będą ukryte za szafkami? No chyba żeby robić jakiś artystyczny klimat, ale przecież to nie wystawa sztuki, tylko kuchnia. A tak to, żeby wszystko elegancko chodziło, to oczywiście w lazience się biorę za te rury, ale w kuchni jakoś mnie to nie bierze. Niech tam będą, jak mają być, ważne, żeby kuchenka, zlew i reszta sprzętu działały jak trzeba. Chociaż z drugiej strony, może ktoś ma jakieś super argumenty za wkuwaniem rur w kuchni? Oświećcie mnie, bo może coś przegapiłem!
    spam

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ja przegapiłam i nie żałuję, bo i tak tych rur nie widzę, a koszt układania był tańszy niż w wkuwaniem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony