dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 903 z 903
Pokaż wyniki od 18.041 do 18.049 z 18049
  1. #18041

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    spryciary
    na innym drzewie, na śliwce, inne mrówki na taśmie poukładały mszyce i chodzą jak po kocich łbach

  2. #18042
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.842

    Domyślnie

    Spryt, czy uczenie się na problemach
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #18043
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mrufka_bum
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    581

    Domyślnie

    Mam jeszcze jedno pytanie. Toczę nierówną walkę z kurdybankiem, który zarasta mi na okrągło barwinka. Czy taki oprysk Chwastox Complex 260 EW (babka lancetowata, babka zwyczajna, bylica pospolita gwiazdnica pospolita, gwiazdnica wielkokwiatowa, jaskier polny, jaskier ostry, jasnota purpurowa, jastrzębiec kosmaczek, koniczyna biała, koniczyna drobnogłówkowa, koniczyna łąkowa, mniszek lekarski, ostrożeń polny, pępawa zielona, pokrzywa zwyczajna, prosienicznik szorstki, przetacznik polny, przymiotno kanadyjskie, przytulia czepna, rogownica pospolita, skrzyp polny, szczaw kędzierzawy, szczaw polny, szczaw tępolistny, szczaw zwyczajny, tasznik pospolity, wyka wąskolistna), użyty w pobliżu barwinka i pęcherznic kalinolistynych nie zaszkodzi tym ostanim?

  4. #18044
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.215
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrufka_bum Zobacz post
    Mam jeszcze jedno pytanie. Toczę nierówną walkę z kurdybankiem, który zarasta mi na okrągło barwinka. Czy taki oprysk Chwastox Complex 260 EW (babka lancetowata, babka zwyczajna, bylica pospolita gwiazdnica pospolita, gwiazdnica wielkokwiatowa, jaskier polny, jaskier ostry, jasnota purpurowa, jastrzębiec kosmaczek, koniczyna biała, koniczyna drobnogłówkowa, koniczyna łąkowa, mniszek lekarski, ostrożeń polny, pępawa zielona, pokrzywa zwyczajna, prosienicznik szorstki, przetacznik polny, przymiotno kanadyjskie, przytulia czepna, rogownica pospolita, skrzyp polny, szczaw kędzierzawy, szczaw polny, szczaw tępolistny, szczaw zwyczajny, tasznik pospolity, wyka wąskolistna), użyty w pobliżu barwinka i pęcherznic kalinolistynych nie zaszkodzi tym ostanim?
    Barwinek jest dwuliścienny podobnie jak kurdybanek, wiec herbicyd będzie na niego działał, jak zostanie opryskany.

  5. #18045
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mrufka_bum
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    581

    Domyślnie

    Czyli nic poza nierówną walką wręcz mi nie pozostaje?

  6. #18046

    Domyślnie

    jest chemia która zwalczy chwast polny?

    mam na stanie chwastox i glifosat, gdy wpisze w googla perz herbicyd to wyskakują właśnie substancje

    ale mam za płotem rolnika, jego uprawy ciągną się aź po horyzont
    w tym sezonie jeździł po polu pryskał, pryskał i pierwszy raz posadził buraki
    ze wspólnej miedzy znikł perz i pokrzywy, został skrzyp, ze skrzypem mu nie wyszło

    tej mój to pryskać czy wyrywać, ale i tak przylezie od sąsiada
    zasypać go wapnem? w sumie też mam

  7. #18047
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.215
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie wiem co to "chwast polny"? Skrzyp? Sypanie wapnem skrzypu nie zabije. Skrzyp korzeni się na 4 m. Wapnem co najwyżej zepsujesz glebę, jak sypniesz za dużo.

    można pędzelkiem nanosić Sprinter 350 SL w stężeniu wyższym niż podane na opakowaniu
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 17-06-2024 o 12:51

  8. #18048

    Domyślnie

    chodzi o skrzyp polny

    jak już kupię ten preparat to mogę tę sąsiadową miedzę też popryskać, to tylko 30 m

    ale gdy nie ma perzu, pokrzyw, nie będzie skrzypu to co tam urośnie?
    sam oset

    pod sam płot pługiem nie podjeżdża, taki nieużytek zostaje

  9. #18049
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.215
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Nie wolno używać herbicydów poza swoją działką.
    Nieużytek za płotem najlepiej samemu regularnie kosić.

Strona 903 z 903

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony