dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    Bela, tak wysłałam na priva, bo Onet zaszwankował. To szambo jest jednokomorowe.

  2. #22

    Domyślnie

    Chętnie dowiem się coś na temat ww. szamba.

    woytek -=> budowa w gołkowie
    mój adres: [email protected]

  3. #23

    Domyślnie

    Marta - dzięki. Odebrałam.
    Woytek - ta moja oferta na szambo, to jakaś podejrzana/ niekonkretna, a takich nie lubię.
    Więc zamierzam "przytulić się" do zamówienia Marty. Ona już nieźle utargowała. 1800 + 1400. A jak weźmiemy więcej to będzie taniej...
    Daj znać, czy chcesz kupować na 100%.
    B

  4. #24

    Domyślnie

    Ok. Ja w takim razie znów zboczę z drogi. Ale poszukuję w miarę taniej oferty, więc na razie jeszcze może wstrzymamy się z tą Baniochą. Bułeczka dała fajny namiar na szamba pod Radomiem.
    Ona zpłaciła w sumie 2120 (teraz jest o 100 zl drożej, ale pokrywa jest już w cenie zbiornika, więc jest tak samo )

    Bułeczka napisała:
    "szambo dwukomorowe za 1300 zł
    pokrywa 100 zł
    właz żeliwny 120 zł
    wykopanie dołu 200 zł
    (dźwig którego możnaby było uniknąć, gdyby nie spóżniona dwie godz koparka 300 zł)
    transport (ok 400zł)
    razem: 2120 zł + 300zł dodatkowo za ten dzwig"

    Odszukam namiary i napiszę jutro.

  5. #25

    Domyślnie

    To może te same namiary co i ja mam, to spod radomia i są bardzo konkurencyjni do cenowego szaleństwa pod piasecznem.
    Tel 48 331 74 41, 601 293 465. Ja miałem już u nich zamawiać lecz przyszły mrozy i zrezygnowałem z obawy o pęknięcie w trakcie transportu. 10 m sześciennych z pokrywą 1200 zł + 7% vat, transport do 100 km cena umowna, powyżej 100 km - 2 zł za kilometr.
    To oferta z jesieni, teraz nie wiem jakie sceny.
    A dół proponuję wykopać samemu, fajna sprawa
    Pozdrawiam
    woytek z gołkowa

  6. #26

    Domyślnie

    Woytek, namiary są inne: 048 321 50 04. Ale widzę, że pod Radomiem ceny są bezkonkurencyjne w stosunku do tych z okolic Paseczna. W Wielogórze (tam są te "moje" szamba) dzisiejsza cena to, jak już pisałam, 1400 PLN.

  7. #27

    Domyślnie

    Marta - mi się nie śpieszy, lepiej jeszcze poszukać niż przepłacić. Woytek, a dzwoniłes do nich teraz?
    B

  8. #28

    Domyślnie

    Dzwoniłem.
    2 zbiorniki po 5500 l. = 11 000 l.
    Cena z pokrywą nieprzejezdną 1700 zł ( cena za jeden zbiornik 850 zł - wymiary 2.5 m na 2.5 m głębokość 1.35 m.)
    Ja ustawiam je jako przelewowe.
    Transport ze zdjęciem do dołu dźwigiem 500 zł. Dół we własnym zakresie należy wykopać.
    Czyli 2 200 zł. Do tego należy dodać wykop dołu i zakupa atlasu by uszczelnić pokrywę. Rurę z domu doprowadzi mi instalator za grosze.
    Ja też się nie spieszę. Pozdrawiam => woytek





  9. #29

    Domyślnie

    Ja tym bardziej się nie spieszę. Jeszcze nawet stanu zero nie zaczęłam Szukam dalej.
    Woytek przepływowo to znaczy jedna komora obok drugiej?
    Cena za jedną komorę na drugiej to 1450 zl.

  10. #30

    Domyślnie

    Przepływowo tak jeden obok drugiego.

    Ta cena za jedną komorę na drugiej => 1450 zl to gdzie? W tym namiarze co ja podałem? I jaka to pojemność?
    woytek
    ps- może emailowo wymieniajmy się info bo trochę kłopotliwe/czasochłonne tu się rozpisywać i sprawdzac czy jest aktualizacja.

  11. #31

    Domyślnie

    Dobra, robię sobie grupę adresową "Murator-klub Piaseczno" i zaraz wyślę e-maila z prośbą o potwierdzenie kto wchodzi w szambo?
    Nieźle zabrzmiało, co?
    Pozdrawiam,
    B

  12. #32

    Domyślnie

    Bela Zabrzmiało super! Ja wchodzę w to szambo

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony