dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21

  2. #22
    Guest

    Domyślnie

    Niestety w chwili obecnej nie posiadam jeszcze portfolio w wersji elektronicznej dostępnego w sieci. Dlatego wszystkich zapraszam na indywidualne spotkania, na których mogłabym się zaprezentować i omówić warunki współpracy. Forumowiczów z Warszawy i okolic informuję, że miałam swój udział w projektowaniu kilku obiektów w centrum Warszawy (np. siedziba BFG przy Skorupki, Zielna Point przy Zielnej). Nie są to niestety domki jednorodzinne

  3. #23

    Domyślnie

    a w jakims katalogu projektów domków typu Własny Dom zamieszczałaś jakieś prace?

  4. #24
    Guest

    Domyślnie

    nie

  5. #25

    Domyślnie

    to zostaje konsultacja indywidualna

  6. #26
    Guest

    Domyślnie

    zapraszam

  7. #27
    Guest

    Domyślnie

    Wojtku62,
    z zawodowej ciekawości: wspomniałeś na forum, że masz projekt z Linearte i że nie jest to pracownia tania. Czy możesz zdradzić ile zapłaciłeś za ich projekt?
    Izby Architektów opracowały w swoim czasie tabele wynagrodzeń archietekta, których teoretycznie wszyscy powinniśmy się trzymać. Jednak nijak się one mają do szarej rzeczywistości. Wg tego co słyszę, rozbieżności pomiędzy stawkami różnych architektów są ogromne. Często moi koledzy po fachu stosują ceny dampingowe; przykładu nie trzeba daleko szukać: projekt KasiR za 2200 i to w 4 dni to albo - jak słusznie zauważyłeś - projekt typowy, albo wolę nie mówić co. Dlatego będę wdzięczna za informacje od Ciebie.

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Jest oficjalne Zalacznik do Rozp. Min Infrastruktury regulujace kwestie wynagrodzen.

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    Cytat Napisał pitbull
    Jest oficjalne Zalacznik do Rozp. Min Infrastruktury regulujace kwestie wynagrodzen.
    ale spróbuj go zastosować przy domku
    architekt - tak dla jasności
    architekta dom z prześwitem: blog, dziennik+komentarze
    już nie kawalerka...

    http://rsplus.pl/pub/logofm.gif mój osobisty (niekomercyjny) blog o domach, architektach i ich klientach

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Zastosowac zawsze mozna. Z wynikami nie koniecznie trzeba sie zgodzic.

  11. #31

    Domyślnie

    Korzystałem z polecanej przez KasięR Pani architekt i nie do końca jestem zadowolony.

    Chodziło o adaptację i rozbudowę projektu - lustra.
    Cena i terminy były dość atrakcyjne, ale jakość pracy raczej słaba.

    Po pierwsze, plan zagospodarowania był zrobiony nie tak, jak ustaliłem i (z niejasnych dla mnie powodów) obejmował tylko cześć działki, przez co bilans terenu był do kitu i projekt nie przeszedłby przez urząd.

    Po drugie, projekt nie uwzględniał znacznej części zmian, które wypunktowałem na piśmie (np. dodanie okna, usunięcie balkonu, itd.).

    Po trzecie, każdy z dokumentów (4 projekty, 4 lustra, opisy i adaptacje) miał jakieś braki i błędy (tu brak okna, tu brak wymiarów lub zbrojenia, nie zaktualizowane zestawienia powierzchni budynku w opisie technicznym, itp., itd.)

    Na poprawki trochę czekałem, a i tak musiałem czerwonym pisaczkiem popoprawiać i pouzupełniać coś tu i tam

    Czyli jak ktoś chce projekt byle przepchnąć przez urząd to może się uda.
    Ale jak chce żeby wg tego budować ...
    Mike

    Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie "Bliżej dziecka" - www.przemocwszkole.org.pl

  12. #32

    Domyślnie

    Korzystałem z polecanej przez KasięR Pani architekt i nie do końca jestem zadowolony.

    Chodziło o adaptację i rozbudowę projektu - lustra.
    Cena i terminy były dość atrakcyjne, ale jakość pracy raczej słaba.

    Po pierwsze, plan zagospodarowania był zrobiony nie tak, jak ustaliłem i (z niejasnych dla mnie powodów) obejmował tylko cześć działki, przez co bilans terenu był do kitu i projekt nie przeszedłby przez urząd.

    Po drugie, projekt nie uwzględniał znacznej części zmian, które wypunktowałem na piśmie (np. dodanie okna, usunięcie balkonu, itd.).

    Po trzecie, każdy z dokumentów (4 projekty, 4 lustra, opisy i adaptacje) miał jakieś braki i błędy (tu brak okna, tu brak wymiarów lub zbrojenia, nie zaktualizowane zestawienia powierzchni budynku w opisie technicznym, itp., itd.)

    Na poprawki trochę czekałem, a i tak musiałem czerwonym pisaczkiem popoprawiać i pouzupełniać coś tu i tam

    Czyli jak ktoś chce projekt byle przepchnąć przez urząd to może się uda.
    Ale jak chce żeby wg tego budować ...
    Mike

    Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie "Bliżej dziecka" - www.przemocwszkole.org.pl

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony