dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Szkoda ,że wątek się urwał tak ciekawy projekt powinien wzbudzić więcej emocji!

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Margolcia

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    50
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie Kazimierz-to jest to

    Witam wszystkich. po długich dywagacjach, przeliczeniach i ogladnięciu już dwóch takich gotowych z bliska i z daleka, padło na ten projekt. budowa już ruszyła-fundamenty gotowe, mury na końcówce. I zaczęło się - w projekcie jest mnóstwo nieścisłości, a to wymiary się nie zgadzają , a to brakuje porządnego zestawienia więźby, a to co innego. W sumie po wprowadzeniu niezbednych poprawek, przy zaufanym i fachowym kierowniku budowy i z dobrą - myślącą ekipą - prace się posuwają do przodu. Co do ogólnych kosztów budowy to na razie za wcześnie na jakieś konkretne kwoty, ale z wyliczeń mocno ostrożnie potraktowanych nie powinno być tak źle. Myślę, że wyliczenia Aleksandryty są mocno przesadzone. Mam przynajmniej taką nadzieję. Pozdrawiam fanów Kazimierza.

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Jedno jest pewne: Margolcia, Twój dziennik budowy będę czytała z zapartym tchem!

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleksandryta
    Tak żeście go nachwaliły, że aż podszedłam na stronkę go zobaczyć. A co wy chcecie od niego sama PROSTOTA i UMIAR.

    Koszty inwestycji: 800 000-900 000 PLN, kto da więcej?
    To zarcik czy naprawde kwoty podane na stronie Archipelagu sa oderwane od rzeczywistosci ?

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kirkris
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    1.234
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    kosztorys Archipelagu jest do kitu

    Mój dom według nich miał kosztować do stanu zamkniętego (ale z podłogami itp) w materiałach 100 tys+22%

    Teraz w stanie surowym otwartym materiały już kosztowały mnie ok 130 tys

    Informacja u nich na stronie ma łapać naiwnych
    Ja zaczynając budowę wiedziałem że to co piszą to bzdury ale nie wiedziałem że różnica będzie aż taka

    pozdr

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony