dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie

    Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z płatwią pośrednią, która w koncepcji mojego domu (dach dwuspadowy, u żytkowe poddasze, konstrukcja dachu krokwiowo-jętkowa z płatwiami pośrednimi) koliduje mi z kominem. Chciałbym ją w jakiś sposób podeprzeć w okolicy komina bez zmiany ustawienia komina i funkcji pomieszczeń, a także bez podparcia słupem gdzieś wewnątrz pomieszczenia na poddaszu.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie bardzo rozumiem problem. W projekcie musisz mieć to jakoś rozwiązane...

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Alanta dnia 2003-03-31 13:45 ]</font>

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    ooo..niekoniecznie w moim projekcie po prostu płatew wchodzi w komin..i tak sobie jest...a rozwiazania zadnego..ale miałam dobrego ciesle

  4. #4

    Domyślnie

    To jest ewidenty błąd, należy pogonić projektanta, żeby to rozwiązał...domorosłych rozwiązań też nie polecam, cieśla moze z niewiedzy zmienić schemat statyczny płatwi, a to zmienia układ sił w konstrukcji...

  5. #5

    Domyślnie

    Zgadzam się z Alantą. Taki Projekt jest niekompletny. Można wezwać autora projektu na budowę, i niech sobie radzi.
    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony