dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1

    Domyślnie domek Anety i Marcina

    No i się zaczęło! Co prawda zaczęło się już w czerwcu i trwa nadal, ale jeszcze nie mogę wyjść z podziwu, że budujemy nasz dom.
    Kupiliśmy działkę z postawioną piwnicą i na niej zaczęliśmy budowę. Zatrudniliśmy firmę, więc idzie trochę łatwiej, ale i nam nie udało się uniknąć problemów.
    Przez dłuższy czas byłam obserwatorem Waszych domów, z nich czerpałam inspiracje, dlatego dziękuję wszystkim forumowiczom i zapraszam do obejrzenia mojego domku.
    http://www.napierala.info/album/thumbnails.php?album=2
    Pozdrowienia
    anecia

  2. #2

    Domyślnie

    Domek bardzo ładny !!!Gratuluje!!!Czy mogłabyś coś więcej o nim napisać np:jaką ma powierzchnię,ile ma pokoi itp?Jezeli te informacje gdzieś zawarłas to przepraszam,ale nie zauwazyłam

  3. #3

    Domyślnie

    anecia, koleżanko z grupy lubuskiej, jak miło jest obejrzeć Twój domek Zdjecia oglądałam z zainteresowaniem i przyjemnością.Też mam piwnicę i , a domków z piwnicą jest mało, i dlatego tak bardzo mnie Twój domek zainteresował.Przyłaczm sie do prosby aha26, napisz coś o domku- jak duży, jaki projekt?

    Pozdrawiam
    Ania

  4. #4

    Domyślnie domek

    Oj, projekt został kupiony razem z działką i ma około 10 lat. qale, o dziwo, znalazłam firmę, która go wykonała. To Inwestprojekt z Warszawy. Domek wg plany miał mieć 120 metrów, a w praniu okazało się, że ma około 160 powierzchni użytkowej. Na parterze ma salon, jadalnię z kuchnią, pokój i ubikację. Na górze są trzy sypialnie, łazienka i mały pokoik komputerowy. Pod budynkiem znajduje się garaż na dwa samochody, ustawione obok siebie lub jeden za drugim, a obok kotłownia.

    Domek będzie, mam nadzieję, komfortowy. Z zewnątrz jest dość tradycyjny, ale właśnie to mi się w nim podoba.
    Wrzuciłam nowe zdjęcia do albumu, więc zapraszam.
    Jeżeli macie ochotę, poczytajcie bloga, którego prowadzę od początku budowy. www.napierala.info/blog
    Tam jest mnóstwo zjęć z budowy, a przede wszystkim wnętrza.
    Dziękuję za zainteresowanie. Miło, że ktoś zareagował na moją prezentację domku.
    A kiedy pokażecie swoje domki?
    Pozdrowienia
    anecia

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo sympatyczny domek . Widzę że w salonie okna są przesuwne. Sama myślałam o takim rozwiązaniu ale znajomi odradzali mi je . A co ty o tym sądzisz??

  6. #6

    Domyślnie

    anecia
    Wasz domek wyglada bardzo zgrabnie, nie spodziewalabym sie, ze ma taka powierzchnie.Ja tez stawiam na tradycje i moj domek tez taki jest(lmb 27-cieple domy) W tym roku udalo sie nam zbudowac piwnice oto zdjecia http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...na%20ziemi&k=3 Bloga przeczytam na bank!
    Ania

  7. #7

    Domyślnie miejsce na ziemi

    Aniu, macie przepiękną działkę!!! Taką dziką a jednocześnie w sąsiedztwie innych domków. Niestety w albumie nie ma zdjęć domku, a jestem go bardzo ciekawa.
    Rzeczywiście nasz dom nie wygląda na taki metraż. Teraz nawet wydaje nam się nieco za duży, ale za to jest komfortowy.
    Dzisiaj stanął w salonie wkład do kominka i byłam gotowa już tam zostać.
    Przyjemnie jest wtedy, kiedy ma się ogrzewanie, elektryczność.... Pamiętam czasy, kiedy fascynowały mnie ścianki parteru albo wylany strop. A teraz...!
    Szukam w sklepach choinki na taras [/img]http://www.napierala.info/album/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=0[img] [/img]
    Pozdrowienia
    anecia

  8. #8

    Domyślnie drzwi przesuwne

    Siua, co do drzwi przesuwanych na taras uważam, że są wygodniejsze niż rozwieralne. Nie zabierają tyle miejsca, nie przeszkadzają im firanki, zasłony, mogą być naprawdę szerokie, w przeciwieństwie do typowych drzwi balkonowych. Wyobrażasz sobie skrzydło na 125 cm. A moje drzwi tyle mają. Całe okno ma szerokość 250 cm. No i sprawa nadrzędna EFEKT. Przesuwne wyglądają bardzo elegancko.
    Moja koleżanka ma takie drzwi już około 10 lat i jest bardzo z nich zadowolona.
    Pozdrowienia
    anecia

  9. #9

    Domyślnie

    A czy możesz napisać z jakiej firmy macie okna i jaki kolor?

  10. #10

    Domyślnie

    anecia
    Wasze dzieci tez ciesza sie z tego wkladu do kominka
    Super, ze chcecie wprowadzic sie na świeta-to juz bardzo, bardzo bliziutko ja tez chcialabym na Twoim miejscu zostac w takim domku

    Bardzo ciesze sie ,że podoba sie Tobie moja dzialka
    Aneciu, niestety domku nie pokazę, poniewaz w tym roku nasze budowanie zakonczylo sie na tym etapie, ktory jest na zdjeciach ( Moge pokazac przerobiony projekt, chociaz to nie to samo

    Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniu przepieknej choinki na tarasik
    Ania

  11. #11

    Domyślnie

    Okna mamy ze Świebodzina http://www.okna.swiebodzin.pl/farba.html kolor afromozja. Pięknie wykonane i kolor też cudny.

    Aniu, trzymam kciuki za budowę Twojego domu.
    Jesteśmy na etapie płytek w kuchni, od poniedziałku zabieramy się za malowanie sufitów i ścian a potem podłogi. A Gwiazdkę spędzamy w nowym domu z rodzicami moimi i mojego męża, jego siostrą i jej dziećmi.
    Pozdrowienia
    anecia

  12. #12

    Domyślnie

    Domek zapowiada się na zgrabny i uroczy

    Mam pytanie - my budujemy dom z małym zadaszeniem tarasu, ale zastanawiamy się czy to dobry wybór...
    W Waszym domku chyba nie ma żadnego zadaszenia tarasu ? Jak chcecie rozwiązać problem deszczu i całości i nienaruszalności mebli na tarasie ?

  13. #13

    Domyślnie

    Anecia, dzięki za kciukasy
    Ale masz super, święta w nowym domku, to dopero przeżycie
    Czekam na dalsze zdjecia domku, no i tej choinki na tarasie

    Pozdrawiam
    Ania

  14. #14

    Domyślnie

    Żeby wybudować zadaszenie z prawdziwego zdarzenia musielibyśmy zgłaszać to do Urzędu Gminy i czekać na decyzję. Pewnie byłaby pozytywna, ale nam się śpieszyło. W przyszłości planujemy markizę na wysięgniku 3 lub 4 metrowym. Są takie nawet z silniczkami. Koleżanka taką założyła i jest zadowolona. Tak naprawdę to zadaszenie nie uchroni Cię przed zacinającym deszczem. Wtedy wszystko i tak będzie mokre. A koszt dodatkowego daszka z dachówki jest znaczny. Stąd nasza decyzja.

    Mój mąż właśnie maluje ściany kuchni, bo zgodnie z planem w czwartek mają nam montować meble. Uf! Może zdążymy Rodzice i teściowie już zaproszeni na Wigilię

    Na podłodze w kuchni mam już płytki.
    Pozdrowienia
    anecia

  15. #15

    Domyślnie

    . W przyszłości planujemy markizę na wysięgniku 3 lub 4 metrowym. Są takie nawet z silniczkami.

    Faktycznie
    Ale ze mnie gapa... nie pomyślałam o markizach !
    DZięki za inspirację

  16. #16

    Domyślnie

    anecia
    jak kuchnia bedzie juz stala to prosze oczywiscie o zdjecia - ciekawe jak bedzie wygladac

  17. #17

    Domyślnie

    i co z tą kuchnią? miała być w czwartek, anecia, bo nie zdążysz do wigilii

  18. #18

    Domyślnie

    Jutro będą zdjęcia kuchni !!! Oczywiście ludziska powariowały z tymi odliczeniami i remontują a ja przez to mam opóźnienie. Wigilię z gośćmi odpuszczamy, ale nocujemy w domku i resztę świąt spędzamy u siebie. Salon pomalowany, jadalnia i kuchnia, panele zwiezione, poddasze przygotowane do malowania, wykładzina na całą górę kupiona. Eeee! Ja tam jestem optymistką. Ale w albumie są zdjęcia łazienki i pomalowynych pięknie ścian i ,zapomniałabym, mam już balustradę na schody. Ha!
    http://www.napierala.info/album/disp...up&cat=0&pos=0
    http://www.napierala.info/album/disp...up&cat=0&pos=3
    Pozdrowienia
    anecia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony