dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: fundament

  1. #1

    Domyślnie

    Witam!Krótkie pytanie o fundament. Chciałem w tym roku wylać fundament, a dopiero w następnym roku ruszyć dalej z resztą prac. Czy jest to właściwe działanie, czy raczej powinno się nie robić tak długiej przerwy. My mamy czas, tylko nie jestem pewny czy jest to poprawne działanie. Dzięki za porady.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Jeśli nie przewidujesz piwnic i chcesz zasypać fundamenty pospółką to takie działanie wydaje mi się być nawet korzystne. Fundament ustabilizuje się swoim ciężarem w gruncie. Pospółka pod wpływem warunków atmosferycznych zagęści się i póżniejsze wibrowanie będzie łatwiejsze.
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  3. #3

    Domyślnie

    DZIEKI ZA RADĘ JEŚLI MIAŁBYŚ INFORMACJE W KTÓRYM MURATORZE JEST JAKIŚ ARTYKUŁ O FUNDAMENTACH BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA INFORMACJE. SERDECZNIE POZDRAWIAM I DZIEKUJĘ. >ANTON68<

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    anton

    poszukaj w archiwum muratora

    ja tak robilam fundamenty...mam lane monolityczne z uszczelniaczem..

  5. #5

    Domyślnie

    -WOWKA-DZIEKI TO DOBRZE ZE TAK MOZNA I ZE TAK LEPIEJ, POSPOLKA FAKTYCZNIE LEPIEJ SIE UBIJE,-TESKA-DZIEKI MOZE FAKTYCZNIE TAK NAJSZYBCIEJ DOTRE DO TEGO CO MNIE INTERESUJE POZDRAWIAM

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony