dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    komiago

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3

    Domyślnie Działka - daleko do prądu i wody. Jak uzyskać przyłącza ?

    Witam !
    Znalazłem fajną działkę. Ale jest problem gdyż woda i prąd znajdują się na prostopadłej ulicy ok 200 m od działki.
    Chętnie bym ją kupił ale chciałbym jeszcze w tym roku rozpocząć budowę. Czy da się uzyskać informację o możliwości podćiągnięcia wody i prądu i gdzie i jak to uzyskać ? NIe chcę kupować na chybił trafił i czekać np. 3 lata aż będą tam media.
    Ewentualnie jakie mogą być koszty ?

  2. #2

    Domyślnie

    Każdy kto jest zainteresowany kupnem działki może wystąpic do urzędu gminy o wydanie Warunków Zabudowy. Nie trzeba być jej właścicielem. Wystąpisz również do dostawców medii i oni Ci odpowiedzą skąd można podciągnąć media. Oczywiście Ty możesz mieć inny zamysł ale urząd wskaże Ci dla niego najdogodniejszy układ. W zależności od gminy nie powinno to potrfać nie wiadomo jak długo, no ale np. ja w Krakowie ustalałem prawie 8 miesięcy i znajomi mówili że to bardzo dobry wynik. Jeszcze jedno jak w trakcie oczekiwania na warunki znajdziesz ciekawszą działke to do niczego przed urzędem nie jesteś zobowiązany, poprostu nie odbierasz ich i tyle. Powodzenia
    Głowa do góry....

    GG 7632075

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    Jak droga gminna, to prościej pojechać do:
    wydziału inwestycji w gminie i zapytać czy planują uzbrojenie ( zadanie gminne ! ) w najblizszym czasie ( pieniądze muszą być w budżecie - można sprawdzić na miejscu albo w stronie internetowej gminy ).

    Pozdro
    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  4. #4

    Domyślnie

    Witaj
    Na wykonanie przyłącza energetyka ma 2 lata od dnia podpisania umowy, a woda to może studnia będziesz niezależny chyba że w wz nakażą Ci się włączyć do wodociągu.Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony