dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 63 z 290
Pokaż wyniki od 1.241 do 1.260 z 5785
  1. #1241

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    Ponieważ ktoś tu już pytał o wykonawcę schodów, to podaje namiar
    Pan Dariusz Lasek – 608-404-823
    Z tego co wiem Pan Darek robi także drzwi.
    Wczoraj u nas skończyli montowanie schodów. U nas są schody betonowe, obłożone drewnem. Drewno dąb, schody jednobiegowe, szerokość 1m, 18 schodów.., do tego barierka aby dziecko nie wchodziło na schody i barierka do kuchni.., wszystko razem met. i robocizna 6650.zl.
    Wykonawca terminowy i dokładny. Rok temu robił schody u kolegi i jak dotąd nic się z schodami nie dzieje, wiec mamy nadzieje, ze u nas tez tak będzie.
    Jeśli ktoś będzie się kontaktował proszę mówić, ze z Forum Muratora.
    Jesteśmy właśnie po montażu schodów razem z barierką 19.06.08 + dodatkowe dwa schodki w sypialni ( oraz wcześniejszym montażu 13 par drzwi) przez p. Darka i Jego brata.........schody suuuper takie jak sobie żona wymyśliła.
    Bardzo staranne i profesjonalne wykonanie, miła współpraca, żadnych problemów (nawet jak trzeba było przyciąć 6 par drzwi) zero problemów .
    Polecamy.......fotki dostępne na maila [email protected]
    Jak najwięcej zamówień p.Darku
    Dziękujemy

  2. #1242

    Domyślnie

    [quote="Agnieszka&Robert"][quote="violap"]
    Cytat Napisał nitubaga
    Cytat Napisał Halszka
    Cytat Napisał brzoza77
    Cytat Napisał Paweł297
    Cytat Napisał ania.mor
    Cytat Napisał Paweł297
    Witam

    Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

    Np.
    Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

    Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

    Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

    Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

    Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

    Pozdrawiam.
    Pawel,
    poprosze namiary na priva. Dzieki.
    Proszę o namiary.
    Halszka

    czy ja też moge się dołączyć do prośby - głównie chodzi o instalatora kominka oraz fachowców od mebli kuchennych...

    dzięki.......

    czy jateż moge prosic o namiary do pana od kominka i mebli??

    violap
    Witaj Paweł297

    ja rowniez poprosze o namiary na pana od kominka oraz od mebli kuchennych i wnek; w miare mozliwosci poprosze rowniez o zdjecia

    bardzo dziekuje
    Witam
    a oto fotka naszej kuchni wykonana 2 tyg temu:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...cf119ff7c.html
    wklejam zdjęcie pierwszy raz.....mam nadzije ze sie udało i można cosik zobaczyć

  3. #1243

    Domyślnie

    [quote="Altro"][quote="Agnieszka&Robert"]
    Cytat Napisał violap
    Cytat Napisał nitubaga
    Cytat Napisał Halszka
    Cytat Napisał brzoza77
    Cytat Napisał Paweł297
    Cytat Napisał ania.mor
    Cytat Napisał Paweł297
    Witam

    Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

    Np.
    Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

    Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

    Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

    Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

    Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

    Pozdrawiam.
    Pawel,
    poprosze namiary na priva. Dzieki.
    Proszę o namiary.
    Halszka

    czy ja też moge się dołączyć do prośby - głównie chodzi o instalatora kominka oraz fachowców od mebli kuchennych...

    dzięki.......

    czy jateż moge prosic o namiary do pana od kominka i mebli??

    violap
    Witaj Paweł297

    ja rowniez poprosze o namiary na pana od kominka oraz od mebli kuchennych i wnek; w miare mozliwosci poprosze rowniez o zdjecia

    bardzo dziekuje
    Witam
    a oto fotka naszej kuchni wykonana 2 tyg temu:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...cf119ff7c.html
    wklejam zdjęcie pierwszy raz.....mam nadzije ze sie udało i można cosik zobaczyć
    Co do namiarów to musze zapytac naszego "kuchniarza" czy mogę udostepnić do niego kontakt

  4. #1244

    Domyślnie glazurnik

    Witam
    solidny ,fachowy glazurnik .Podpowie ,doradzi ,prace wykonuje bardzo dokładnie i czysto.Naprawdę polecam - p. Robert tel 664837837

  5. #1245

    Domyślnie Re: glazurnik

    Cytat Napisał waldi35
    Witam
    solidny ,fachowy glazurnik .Podpowie ,doradzi ,prace wykonuje bardzo dokładnie i czysto.Naprawdę polecam - p. Robert tel 664837837
    Dziekuje bardzo . Takie wpisy to dla mnie najlepsza reklama .

    Pozdrawiam .

  6. #1246
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar joannaj75
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    749
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    60

    Domyślnie klinkier -zakup

    Polecam kontakt z Panem Darkiem od StalBuduII w Sulejówku , stara się bardzo i nawet jak powstaną przeciwności losu też pomaga i nie unika kontaktu ,
    Pomaga dobrać klinkier i jak trzeba poszuka na drugim końcu kształtek do ogrodzenia tel 504-235-455
    od 1 Maja na swoim

  7. #1247
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar joannaj75
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    749
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    60

    Domyślnie hydraulika , co i cwu

    ile płaciliście za podłączenie kotła założenie grzejników , cyrkulację wody i kanalizację ? przerażona cenami które otrzymałam ostatnio szukam kogoś fachowego i nie z cenami z kosmosu
    Czy cena za założenie kanalizacji na piętrze w 1 łazience 1000 zł to normalna cena ( w tym umywalka , wanna , wc i prysznic )
    Albo założenie grzejników -4100 za 7-8 grzejników ?
    od 1 Maja na swoim

  8. #1248
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Poszukuję solidnego studniarza do "wywiercenia wody ogrodowej" .
    Wiercenie będzie kilkadziesiąt km od Wa-wy (północny-zachód) - to dobrze by było, żeby studniarz nie jechał 5 godzin do roboty (chyba ,że mu się opłaca)
    Dzięki z góry za ewentualne kontakty.

  9. #1249

    Domyślnie Re: dekarz Koprowski

    Ja też skorzystałem (niestety) z usług p. Koprowskiego, i jedyną pozytywną stroną pracy ekipy był krótki czas realizacji. Dużo niedoróbek, mnóstwo poprawek a dach i tak daleki od doskonałości, pomimo zastosowania podobno dobrych dachówek creatona. Podejrzewam że gdybym wział pierwszą lepszą ekipę efekt nie byłby gorszy, a na pewno nie czekałbym na "fachowców" pięć miesięcy... Szczerze radzę - darujcie sobie p. Koprowskiego.
    Cytat Napisał izat
    Cytat Napisał Pawel_12
    Cytat Napisał izat
    dekarz Pan Robert Koprowski
    szczerze polecam usługi tego Pana
    robi piękne dachy
    Niestety nie mogę przyłączyć się do dobrej opinii "izat" na temat tego Pana. Co prawda dach zrobił szybko i bez problemów ale po jakimś czasie wyszło na jaw kilka niedoróbek i drobnych usterek - typu rynny z niewłaściwym spadkiem, zamocowane zbyt blisko sciany ( brakuje miejsca na styropian ocieplający scianę ) itp. Pan Robert co prawda odbiera telefon i obiecuje, że usterki usunie ale te obietnicę słyszę już od trzech miesięcy - a dzwoniłem do niego średnio raz w tygodniu - za każdym razem słyszałem, że będzie pojutrze. Zmarnowałem kilka dni urlopu umawiając się z tym Panem na usunięcie nieprawidłowośći.
    W przypadku korzystania z usług tego Pana proponuję odczekać jakiś czas z zapłatą "ostatniej raty" za wykonaną usługę, aż do uzyskania całkowitej pewności że wszystko jest OK - ewentualne naprawy gwarancyjne są niemożliwe do wyegzekwowania.
    a ja nadal polecam Pana Koprowskiego
    aktualnie wykonuje mi usługi dekarskie na drugim obiekcie i jestem jak najbardziej zadowolona ze współpracy, czego nie można powiedzieć o innych wykonawcach
    pracowały u mnie 3 ekipy dekarzy i nikt nie dorównuje Panu Koprowskiemu
    jak dla mnie jest super fachowcem
    więc jak najbardziej polecam
    gg 2250992

  10. #1250

    Domyślnie

    Cytat Napisał Eugeniusz_
    Polecam firmę STD Nasiłowski - wykonują przyłącza i instalacje gazowe - wykonastwo 1 klasa.
    Poprosze o jakis namiar.
    Pozdr.
    Michal

    www.szarbia.com

  11. #1251

    Domyślnie

    STD Nasiłowski - (22) 771-83-60
    gg 2250992

  12. #1252

    Domyślnie polecam

    Docieplenia budynków styropianem (elewacje) lub poprostu tynki zewnętrzne jak kto woli ...

    JACEK GRODZIŃSKI
    tel 887 643 941

    polecam


    pozdr.
    aigel

  13. #1253

    Domyślnie

    Szukam ekipy do ułozenia ELEWACJI KLINKIEROWEJ.

  14. #1254

    Domyślnie

    A ja polecam moją ekipę górali. Chłopaki są super, solidni, grzeczni, pracowici ( na kawe muszę ich siłą sciągac z budowy ) znają się na tym co robią i są bardzo uczciwi. Takiej ekipy ze świecą szukać, naprawdę Dziękuje pewnym ludziom z Legionowa, że mi ich polecili i ja również bedę ich polecać

  15. #1255
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Asiek i Jacuś
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.564
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    133

    Domyślnie

    A można jakiś ewentualny namiar na tych wspaniałych górali? Bardzo są rozrywani? Bo my poszukujemy właśnie ekipy na teraz (mniej więcej za miesiąc byśmy chcieli zacząć budować pod Legionowem)

  16. #1256

    Domyślnie

    szukam glazurnika do łazienki na bielanach od zaraz! dzwonić pod nr 604547789

  17. #1257

    Domyślnie

    Cytat Napisał tms74
    Cytat Napisał kris19
    POLECAM PANA WALDKA
    KLINKIER, OGRODZENIA, BALUSTRADY
    TEL. 507 018 564
    Gorąco odradzam - to zwykły cwaniak. Może raz zrobił porządnie a teraz chałturzy http://forum.muratordom.pl/post2526767.htm#2526767
    Popieram kolegę tms74,

    był u mnie na wycenie budowy domu, pozostawił złe wrażenie, nie dowiedziałem się prawie nic na temat szczegółów i kolejności prac, natomiast byłem zmuszony do wysłuchania serii opowieści z bogatego życiorysu pana Waldka. Kręcił w sprawie ceny i nie oddzwonił, z konkretną propozycją mimo że obiecał.

  18. #1258

    Domyślnie hydraulik

    Cześć,
    poproszę o namiar na Pana Kalbarczyka.

    Pozdrawiam,

  19. #1259

    Domyślnie

    Szukam ekipy od ogrodzenia. Sprawdzonej i niedrogiej.

    Kto moze mi kogos polecić???

  20. #1260

    Domyślnie

    Potrzebuje namiary na solidnego i niedrogiego wykonawcę stanu surowego otwartego - praca od wbicia łopaty do dachu z deskowaniem i papą.
    Budowa we wrześniu na warszawskiej Białołęce.

    Z góry dziękuję

Strona 63 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony