dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 17
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 321
  1. #301
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post

    Ps. Sam siebie nie poznaję, że aż tak ugodowy się stałem.
    Popsutyś Pan czy co???

  2. #302
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Osiu, za tego "pana" - pokuta wymyślna Cię czeka
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  3. #303
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Osiu, za tego "pana" - pokuta wymyślna Cię czeka
    Hehe czekam z niecierpliwością....

  4. #304
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moose Zobacz post
    Hehe czekam z niecierpliwością....
    A ja sprawdzę czy pokuta została odprawiona należycie

  5. #305
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka Zobacz post
    A ja sprawdzę czy pokuta została odprawiona należycie
    Cieszka, i ty Brutusie....????

  6. #306
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    A ja myślałam, że jest to wątek o zlocie Forum Muratora, a nie pitolenie o dupie Maryni........

  7. #307
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    słusznie
    ale i tak do tego samego się sprowadza
    więc linia tematyczna chyba utrzymana, he?
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  8. #308
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    A ja myślałam, że jest to wątek o zlocie Forum Muratora, a nie pitolenie o dupie Maryni........
    Nie ma Maryni, nie ma dupy, a zlotu też nie ma

  9. #309
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    A ja myślałam, że jest to wątek o zlocie Forum Muratora, a nie pitolenie o dupie Maryni........
    W zasadzie tak, ale czemuż to szanowna osoba się unosi...? WIĘCEJ LUZU

  10. #310
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ja jestem wyluzowana, ale w tym wątku wolałabym zaglądać jak jest coś bardziej merytorycznego w sprawie zlotu ....

    A zlotu i dyskusji o zlocie jak nie było tak nie ma....

    I co.... Zima się zbliża, na południu Polski nie można zrobić zlotu? Z nartami by się przy okazji połączyło...... A i środek Polski też dobry.... Każdy dojedzie.....
    A Szanowna Redakcja jakoś milczy.... Co prawda napisała.... Ale musiał by być rok stracony.... Aż szkoda.....

  11. #311
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.690

    Domyślnie

    Dziękujemy za Wasze zainteresowanie zlotem. I my myślimy o takim przedsięwzięciu. Dzielimy się naszym planem: Chcemy podkreślić ważność pewnego zjawiska, chyba wyjątkowego na tym forum - grup budujących. Planujemy artykuł o ludziach którzy działają aktywnie w grupach; o forumowiczach, którzy spotykają się ze sobą także poza forum. Chcemy wyłonić najaktywniejszych forumowiczów z tych grup, dać im specjalne przywileje. Na koniec tego procesu zorganizować spotkanie forum. Jak widzicie mamy ambitne plany .
    Kiedy spotkanie forum? Oby jak naszybciej. W 2011 roku mamy 10 rocznicę istnienia forum. To też zobowiązuje.
    Pozdrawiamy i czekamy na Wasze głosy.

  12. #312
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    Co poszczególne grupy i ich wyłonienie mają mieć wspólnego ze zlotem?
    Zlot bedzie podzielony na grupy?

  13. #313
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Dziękujemy za Wasze zainteresowanie zlotem. I my myślimy o takim przedsięwzięciu. Dzielimy się naszym planem: Chcemy podkreślić ważność pewnego zjawiska, chyba wyjątkowego na tym forum - grup budujących. Planujemy artykuł o ludziach którzy działają aktywnie w grupach; o forumowiczach, którzy spotykają się ze sobą także poza forum. Chcemy wyłonić najaktywniejszych forumowiczów z tych grup, dać im specjalne przywileje. Na koniec tego procesu zorganizować spotkanie forum. Jak widzicie mamy ambitne plany .
    Kiedy spotkanie forum? Oby jak naszybciej. W 2011 roku mamy 10 rocznicę istnienia forum. To też zobowiązuje.
    Pozdrawiamy i czekamy na Wasze głosy.
    No, a jak akurat polubiły się grupy ludzi z dwóch przeciwległych konców Polski i się aktywnie odwiedzają kilka razy do roku, to co to juz się nie łąpią, bo nie są w jednej grupie budującej...no nie wiem....
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  14. #314
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Irma Zobacz post
    No, a jak akurat polubiły się grupy ludzi z dwóch przeciwległych konców Polski i się aktywnie odwiedzają kilka razy do roku, to co to juz się nie łąpią, bo nie są w jednej grupie budującej...no nie wiem....
    Irma ma racje. Akurat tak sie sklada, ze odwiedzaja sie najaktywniej ci, ktorzy sie juz dawno wybudowali albo tylko sie "wykanczaja" i sa z roznych stron Polski. Szczerze mowiac ja po zmianach forumowych nie rozkminilam jeszcze grup i w zwiazku z tym w ogole sie w nich nie udzialam. Co nie ma wplywu na ilosc postow albo wypitych z forumkami piw.

  15. #315
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgos2 Zobacz post
    Irma ma racje. Akurat tak sie sklada, ze odwiedzaja sie najaktywniej ci, ktorzy sie juz dawno wybudowali albo tylko sie "wykanczaja"i sa z roznych stron Polski. Szczerze mowiac ja po zmianach forumowych nie rozkminilam jeszcze grup i w zwiazku z tym w ogole sie w nich nie udzialam. Co nie ma wplywu na ilosc postow albo wypitych z forumkami piw.
    Ja sobie wypraszam, ja się ciągle i nieustannie buduję....co nie ukrywam wykańcza, ale do wykończeniówki to jeszcze hohooooooo

  16. #316
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.690

    Domyślnie

    Co mają wspólnego grupy ze spotkaniem forum? Już tłumaczymy: Chcemy wpisać spotkanie forum w rozwój grup budujących, czyli lokalnych społeczności forum. Wciąż mamy plany rozwijania forum.

  17. #317
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Dziękujemy za Wasze zainteresowanie zlotem. I my myślimy o takim przedsięwzięciu. Dzielimy się naszym planem: Chcemy podkreślić ważność pewnego zjawiska, chyba wyjątkowego na tym forum - grup budujących. Planujemy artykuł o ludziach którzy działają aktywnie w grupach; o forumowiczach, którzy spotykają się ze sobą także poza forum. Chcemy wyłonić najaktywniejszych forumowiczów z tych grup, dać im specjalne przywileje. Na koniec tego procesu zorganizować spotkanie forum. Jak widzicie mamy ambitne plany .
    Kiedy spotkanie forum? Oby jak naszybciej. W 2011 roku mamy 10 rocznicę istnienia forum. To też zobowiązuje.
    Pozdrawiamy i czekamy na Wasze głosy.


    Tak można było odczytać....

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Co mają wspólnego grupy ze spotkaniem forum? Chcemy wpisać spotkanie forum w rozwój grup budujących, czyli lokalnych społeczności forum. Wciąż mamy plany rozwijania forum.

    I nie tylko ja tak odczytałam.....

  18. #318

    Domyślnie

    Znalazłem tłumacza!!!

    Powiedział, że na temat Zlotu AD 2011 powiedziano nam: Pocałujta Wójta...

  19. #319

    Domyślnie

    Cytat Napisał wykrot Zobacz post
    Znalazłem tłumacza!!!

    Powiedział, że na temat Zlotu AD 2011 powiedziano nam: Pocałujta Wójta...
    Tiaaaa.... Redakcja ma to nawet dalej niż w rzyci...

  20. #320
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    O matko, co sie tak uparles na ten zlot? Chcesz sie zleciec to sie spotkaj z kims na piwie, w czym problem?

Strona 16 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony