Cytat Napisał ANSE72 Zobacz post
nie kolego jest różnica miedzy wykonaniem czegoś samemu zgodnie z przepisami , i jednej rzeczy nie rozumiem > Masz umówionego fachowca Elektryka a po fachowcach elektrykach poprawiasz ? Czyli jest obawa że , ten fachowiec elektryk może również dostać cięgi . Odnośnie wykonania wszelakich prac mozna wykonac to na wzór innych fachmanów , ale czy lepiej < chyba w odniesieniu swojego JA> ale To jest Twoje wyzwanie jak i Domek , więc pozostaje mi życzyć dobrego wykonania >
I nie musisz rozumieć, do tego jeśli piszesz do mnie staraj się używać języka polskiego a nie jakichś równoważników zdań. Elektrycy tzw. fachowcy zmyli się po otrzymaniu kolejnej zaliczki, a w sumie wzięli tyle ile porządna firma wystawiająca FV i dająca gwarancję, do tego część (w zasadzie wszystkie) puszki podwójne zrobili nie w poziomie, do puszek 80 powkładali po 12 przewodów co fizycznie niemożliwe jest by je połączyć, nawet samo wepchnięcie tylu kabli było wielkim wyzwaniem. Całość prac robili od sierpnia do listopada a i tak ostatecznie tynkarze im po piętach gonili, zapomnieli o takiej rzeczy jak połączenia wyrównawcze itp.
Ale tak sobie myślę, że ci prawdziwi fachowcy to chyba o tej godzinie są na robocie a nie piszą na forach.

@ marcskier- ja w swoim życiu robiłem już wiele mieszkań w których mieszkałem, i przykładowo tapety kładę tak że nie widziałem jeszcze lepiej położonych u nikogo. Jedyne na co wydaje mi się że warto wziąć fachowca to malowanie zwłaszcza ciemnymi kolorami, przy czym musi być to prawdziwy malarz a nie spec od wszystkiego/niczego.
Gdybyś przypadkiem kładł marmurowe płytki, to jedna uwaga że trzeba używać specjalnych klejów na białym cemencie do marmuru, zastosowanie zwykłego to pewne szare plamy wychodzące po roku.