dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 70 z 71
Pokaż wyniki od 1.381 do 1.400 z 1403
  1. #1381
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Reksio super. A ekipa... co tu duzo mowic... Dzieki!!!

  2. #1382

    Domyślnie

    Serdecznie pozdrawiam SUPERGRUPĘ
    Jesteście THE BEST! Bo jak to inaczej określić? Daliście tym ludziom ogromne nadzieje i wiarę w ludzi
    Dziękujemy!!!
    (Tylko czemu tam na zdjęciu ktoś jest obcięty-to chyba Wizardus???

  3. #1383
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    vc6300

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    cały świat
    Posty
    2

    Domyślnie

    zadne słowa nie powiedzą tyle co łzy szczęścia Tych ludzi , byłem - widziałem

  4. #1384
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wizardus
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Sandomierz
    Kod pocztowy
    27-600
    Posty
    164

    Domyślnie

    Witam
    WC6300 - łzy napływały wszystkim, sam musiałem w niektórych momentach stosować w tył zwrot ( taki duzy a beksa ) - REKSIO pozdrowiony - dzięki.
    Anulka6 - na zdjęciu to nie ja zostałem wycięty ( oczywiście przepraszam wyciętego ), ja tylko zapewniałem logistyke ( chyba za mocno powiedziane ) - we wtorek jeszcze kilka zdjęć
    Wszyscy u których była SUPERGRUPA z IMMERGAS wspominają Ich ze łzami szczęścia w oczach, pytają mnie jak mają im dziękować, - nie wiem bo to co zrobili przerosło nas wszystkich - składam jeszcze raz podziękowania ( w imieniu "naszych powodzian ) na Forum ponieważ wiem że wśród Forumowiczów są pracownicy tej wspaniałej Firmy - wyjątkowo mocno kazała Was uścisnąć Pani z Mężem i Synem mieszkająca w szkole ( z domu w stanie surowym zamkniętyym - bez zameldowania czyli u nas bez żadnej pomocy ze strony Władz i organizacji - zainteresowani bęą wiedzieć o co chodzi ) - dla Niej był to wielki zastrzyk optymizmu.

    A u nas znowu straszą kolejną falą ( stan Wisły nie wygląda za ciekawie ), dziś zamykają most - poczekamy zobaczymy.

    Pozdrawiam Wszystkich
    Grzegorz
    Ostatnio edytowane przez wizardus ; 03-09-2010 o 18:23

  5. #1385

    Domyślnie

    Witam
    Mam nadzieję Wizardus że nikomu tym razem nie stała sie krzywda.
    Pozdrawiam Was Serdecznie
    Olek

  6. #1386

  7. #1387
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aniewiem79

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    WILKÓW
    Kod pocztowy
    24-313
    Posty
    5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Ja też potrzebuje pomocy. dom zalany dwa razy,zaczyna pękać nikt nie chce pomóc bo mówią że tu mieszka biedota i co im tam potrzeba. Jest nam bardzo przykro. Kasia z Wilkowa.

  8. #1388
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aniewiem79

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    WILKÓW
    Kod pocztowy
    24-313
    Posty
    5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Ja też potrzebuję pomocy,dom po powodzi zaczyna pękać a jeszcze nie mamay pieniędzy na jakikolwiek remont. Nikt nie chce pomóc bo mówią że biedota i co im tam potrzeba. Przykre to jest. K. Z WILKOWA.

  9. #1389
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    chciałabym się dowiedzieć czy ktoś w końcu wybiera się w okolice Torunia. Paczki leżą w kącie zamiast u osób potrzebujących.

  10. #1390
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Aga chyba będziesz musiała wejść w kontakt z Ojcem Dyrektorem
    no chyba, że są jakieś ustalenia poza anteną

  11. #1391
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Sluchajcie, trzeba tez pomoc Stefkowi, a przy okazji mozna nabyc przesliczne rzeczy, zajrzyjcie: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=19732995

  12. #1392

    Domyślnie

    słuchajcie!
    czy ktoś z was wie może, co się dzieje z wizardusem?

  13. #1393
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bramer Zobacz post
    słuchajcie!
    czy ktoś z was wie może, co się dzieje z wizardusem?
    Ja - niestety - nie wiem Na początku września wysłałam do wizardusa wiadomość z pytaniem o powodzian z okolic Tarnobrzega, ale...odpowiedzi nie otrzymałam. Na początku listopada będę w okolicach Sandomierza i Tarnobrzega - spróbuję się sama dowiedzieć.

    Wizardusie - odezwij się


  14. #1394

    Domyślnie

    do mnie nie odzywa się od wakacji (a kurde miał być nad morzem)
    fołn milczy, mejle krążą w eterze...
    ???

  15. #1395
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    na moje smsy też nie odpisuje...

  16. #1396
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wizardus
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Sandomierz
    Kod pocztowy
    27-600
    Posty
    164

    Domyślnie

    Witam

    Na wstępie przepraszam za brak aktywności - miałem spore kłopoty rodzinne , ale pomału wychodzę na prostą , od wtorku zaczynam nadrabiać zaległości - szczególnie te korespondencyjne .

    WDT - stoi nadal ale od około miesiąca brak zainteresowanych - dociera ( choć nie bez kłopotów ) pomoc rządowa i od organizacji - wiem ze nie udało mi się spełnić wszystkich oczekiwań Naszych powodzian ale myślę że przynajmniej w pierwszej fazie pomoc oferowana przez nas była użyteczna.
    Cały czas w obiegu są 3 osuszacze radzą sobie świetnie - ekipy remontowe nie nadążają z wykonawstwem - a tynki schną długo - w tym momencie najważniejszy jest wyścig z czasem - straszą mroźną zimą.

    Czekamy na wyremontowanie przedszkola w Orliskach - udało się skompletować dość dużą ilość drobnego wyposażenia - które zostanie przekazane zaraz po rozpoczęciu normalnej pracy tej placówki.

    2 tygodnie temu odwiedziła nas Anulka6 z którą byliśmy w Orliskach i w dalszym ciągu widać że prawdziwym i największym problemem jest schnięcie ścian a co za tym idzie efekt lasowania cegieł ( cegły są rozmiękczone i ścierają się przy dotyku palcem ).

    Z rodzin którymi się zajmowałem pozostała pod moim szczególnym nadzorem jedna o której pisałem we wcześniejszych postach - w dalszym ciągu mają problem z uzyskaniem pomocy od rządu i innych instytucji - ponieważ nie mieli zameldowania w zalanym budynku który dopiero wykańczali ( wykorzystali juz wszystkie drogi odwoławcze od decyzji administracyjnych ), pomagam im w miarę możliwości ( A POTRZEBNE DLA NICH JEST NAPRAWDE WSZYSTKO CO ZWIĄZANE JEST Z TEMATYKĄ BUDOWLANĄ ) - jeżeli jest ktoś kto mógłby im pomóc mogę podać dla zainteresowanych bezpośredni nr telefonu do tej rodziny - naprawdę tego potrzebują.

    Ansi – zapraszam serdecznie jak będziesz w okolicy

    Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie i dziękuje za Waszą Aktywność w tym wątku
    Do zobaczenia i usłyszenia

  17. #1397
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    wizardusie jestem właśnie w okolicy - z Tarnobrzega nadaję Wczoraj odwiedziłam Sandomierszczyznę, m. in. Sandomierz, Klimontów, Opatów, Samborzec.Dzisiaj okolice Tarnobrzega. Sytuacja u "zalanych" członków rodzny i znjomych mało ciekawa. Na szczęście pogoda wciąz sprzyja - jest bardzo ciepło jak na listopad, prace remontowe trwają. Jutro ok. 11-12 znowu będę w Sandomierzu w okolicach giełdy warzwno - owocowej Jezeli nie uda mi się znlezć czasu na spotkanie z Tobą - poproszę o kontakt mailowy w sprawie "moich" powodzian, do których latem telefonowałes Pozdrawiam


  18. #1398
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kala67
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    9.703
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1353

    Domyślnie

    spóźnione...bo mnie nie było


  19. #1399
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    mija rok od tragedii, ciekawe co u podopiecznych wizardusa

  20. #1400
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Proponuje powodzianom pozew do sadu rzadu polskiego o odszkowanie za....POzwolenie manipulacją pogody.
    CENZOR WARA CI OD INOFORMACI -TWOJ DOM STOI I TO CIEBIE NIE DOTYCZY.
    http://www.youtube.com/watch?v=cqLihATdKk8
    http://www.youtube.com/watch?v=6Yk_f...eature=related
    K Kazdy ma szanse do obrony tylko trzeba wiedzieć
    Miec szanse wyboru.
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

Strona 70 z 71

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony