dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 48
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 952
  1. #141

    Domyślnie

    Super pomysł! Spiżarnia tak jak oni zaznaczyli jest bez sensu, bo drzwi zabierają ścianę na ktorej może właśnie stanąć wysoka zabudowa. Fajnie to wykombinowałaś
    "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie"
    Pierwszy zbudowałam i po roku sprzedałam, niedługo zacznę budować drugi, i już wiem, że zbuduję też trzeci
    Budujemy (na odległość) nasz (drugi) dom (zaczęliśmy w marcu!, jest SSO i właśnie go sprzedajemy )

  2. #142

    Domyślnie

    dziękuje

    eh odrazu mi lepiej, wczoraj pokazywałam mężowi i tez mu sie spodobało, w koncu polubiłam swoja kuchnię
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  3. #143

    Domyślnie

    to najważniejsze!!!! kuchnia jest prawdopodobnie najważniejszym miejscem w domu i taka która nam nie do końca odpowiada to najgorsze co może być, ja w swojej poprzedniej źle sie czułam, więc wiem jak to jest
    "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie"
    Pierwszy zbudowałam i po roku sprzedałam, niedługo zacznę budować drugi, i już wiem, że zbuduję też trzeci
    Budujemy (na odległość) nasz (drugi) dom (zaczęliśmy w marcu!, jest SSO i właśnie go sprzedajemy )

  4. #144
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kocimieta
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    700
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Tak, bardzo sensownie to przeorganizowałaś. Lepiej zrezygnować ze spiżarni niż się obijać o meble kuchenne, albo o siebie

  5. #145

    Domyślnie

    kocimieta, spiżarki w tym miejscu nie będzie- jest ona po przeciwnej stronie przy pom gospodarczym

    ciesze sie za podoba wam sie mój pomysl, chcoc nie jestem jakims wielkim fanem gotowania, to lubie przebywac w kuchni i wkurza mnie , jesli cos nie do konca jest tak jak powinno byc
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  6. #146
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar 87anam87
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.055
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    86

    Domyślnie

    ja tez myślę że pomysł z wnęką bardzo dobry, no to teraz wystarczy tylko wprowadzić go w życie
    wykończeniówka dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-do-siebie-%29

    komentarze

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...05#post5929605

    budowa dziennik
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ia-marze%C5%84

    komentarze
    ''Jeśli jest noc, musi być dzień, jeśli łza - uśmiech.''

  7. #147
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    witaj Aksamitko


    tak sobie podczytuję Twój dziennik i komentarze w zwiazku z troszkę większa ilością wonego czasu Chciałam przytaknąć za koleżankami, że pomysł z wnęka w kuchni pod wysoką zabudowę to strzał w dziesiątkę !!!
    Doczytałam sie też, że zrezygnowałaś z reku ze względu na koszty. I tu się wtrącę bo u nas było podobnie. Pierwsza wycena 31tys, kolejne 2 niewiele mniej. Ale w końcu znaleźliśmy firmę, która wyceniła nam reku na 14tys z czego 7tys samo urządzenie a kolejne 7 instalacja. Dlatego się na nich zdecydowaliśmy i jesteśmy póki co z nich zadowoleni (póki co bo na razie jest tylko instalacja ale z tą nie było żadnego problemu a różnie to bywa ). Dobrze się złożyło bo w międzyczasie (zapłacone mamy dopiero I etap) wyszła nowa centrala reku, dużo bardziej nowoczesna ( z mozliwościa podpięcia grzałki albo czegoś co chłodzi jak klima) i jest w tej samej cenie co poprzedniczka (7tys.)
    U nas gdyby nie reku to musielibyśmy wymurować dodatkowe 2 kominy a to kosztowna sprawa! Wez to pod uwagę zanim podejmiesz ostateczną decyzję bo murować kominy a potem jednak decydowac sie na reku jest wyrzucanim pieniędzy w błoto!
    Ja jestem z małoplski (nie wiem jak Ty) ale jesli chcesz to dam Ci namiary na tę firmę. Możesz wykonać I etap na własną rękę albo zlecić to komuś a centralę przecież możesz kupić gdziekolwiek..... Skoro planowałaś reku to podejrzewam, że znasz zalety tego "wynalazku" i wydaje mi się , że troszkę szkoda z tego rezygnować.

    Pozdrawiam serdecznie i zapisuję w ulubionych
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  8. #148

    Domyślnie

    pinacolada, ja tez jestem z małopolski wiec podeślij mi namiary na priv
    co do kominow to jeden jest od kominka a drugi w kotlowni- tak naprawde jezcze nie wiem czym bedziemy ogrzewac dom, pozatym mąż uparł sie zeby komin w pom gosp wymurowac bo nigdy nic nie wiadomo- i tutaj go nie przekonałam wiec 2 kominy będą
    Ostatnio edytowane przez aksamitka ; 12-01-2012 o 07:13
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  9. #149
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    aksamitka - przyslę na priv ale wiezorkiem - musze znalezc fakture zeby zobaczyc jak dokładnie sie nazywaja

    U nas tez są 2 kominy - jeden od kominka w salonie (ale tylko spalinowy bez wentylacyjnego) a drugi w kotłowni (spalinowy i wentylacyjny bo podobno taki przepis ). Gdyby nie reku mielibyśmy kolejne 2. A tak to za tę kasę mamy reku.

    Musicie podjąc decyzje czy reku czy kominy bo to niepotrzebne wywalanie kasy - no chyba ze nie musicie sie liczyc z groszem. Ale nawet nie wiem czy przy reku nie bedzie konfliktu jesli bedzie dodatkowo wentylacja grawitacyjna? Moze to sie ze soba kłocić i trzeba bedzie "zatkac" komin? Musicie to dobrze przemyslec

    Odezwe sie wieczorem
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  10. #150

    Domyślnie

    pinacolada, dzieki na namiary, niestety jak narazie nie udalo mi sie dodzwonic, ale zlecilam projekt i tata pomoze mi zrobic własnoręcznie ta wentylacje
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  11. #151

    Domyślnie

    musze Wam powiedzieć ze powoli trace cierpliwość do architekta wnetrz, generalnie wizualizacje mialy byc po 14 dniach , wstępne były po 18, dziś mija 5 tygodni a ja nadal nie mam nic!, miały byc przed weekendem ,ale pisal ze sie nie wyrobi, fakt ze jakos mi sie nie spieszy ale wkurza mnie jak ktos obiecuje a nie dotrzymuje slowa
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  12. #152

    Domyślnie

    trochę pan nie poważny, mógł od razu powiedzieć, że potrzebuje więcej czasu, albo zrobić chociaż jedno pomieszczenie
    a zaprojektuje wam wszystkie pomieszczenia w domu?
    "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie"
    Pierwszy zbudowałam i po roku sprzedałam, niedługo zacznę budować drugi, i już wiem, że zbuduję też trzeci
    Budujemy (na odległość) nasz (drugi) dom (zaczęliśmy w marcu!, jest SSO i właśnie go sprzedajemy )

  13. #153

    Domyślnie

    karola, ma zrobić kuchnie, salon, sypialnie i łazienkę, być może korytarz... bardzo nie lubię niesłownych ludzi, już mógł powiedzieć ze może to potrwać miesiąc-dwa i wtedy nie byłoby problemu
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  14. #154

    Domyślnie

    dokładnie
    a dałam mu jakieś wskazówki? że chcesz coś konkretnego, jakieś meble, kolory, itd? czy da ci kilka możliwości do wyboru? pytam bo nie współpracowałam z architektem wnętrz, i ciekawi mnie jak to jest
    "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie"
    Pierwszy zbudowałam i po roku sprzedałam, niedługo zacznę budować drugi, i już wiem, że zbuduję też trzeci
    Budujemy (na odległość) nasz (drugi) dom (zaczęliśmy w marcu!, jest SSO i właśnie go sprzedajemy )

  15. #155

    Domyślnie

    pokazywałaś mu swój projekt kuchni?
    "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie"
    Pierwszy zbudowałam i po roku sprzedałam, niedługo zacznę budować drugi, i już wiem, że zbuduję też trzeci
    Budujemy (na odległość) nasz (drugi) dom (zaczęliśmy w marcu!, jest SSO i właśnie go sprzedajemy )

  16. #156

    Domyślnie

    tak, wiec tutaj nie za bardzo ma co kombinować
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  17. #157

    Domyślnie

    Cytat Napisał aksamitka Zobacz post
    tak, wiec tutaj nie za bardzo ma co kombinować
    może troszkę szkoda, mógły "innym, świeżym" okiem spojrzeć na twoją kuchnię choć z drugiej strony, chyba wycisnęłas z niej wszystko co się dało
    "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie"
    Pierwszy zbudowałam i po roku sprzedałam, niedługo zacznę budować drugi, i już wiem, że zbuduję też trzeci
    Budujemy (na odległość) nasz (drugi) dom (zaczęliśmy w marcu!, jest SSO i właśnie go sprzedajemy )

  18. #158

    Domyślnie

    karola, zobaczymy czy cos wymysli, czy nie, choc byly juz propozycje otwarcia na salon, poszerzenia jej itd, ale ja nadal uparcie stoje przy swojej wresji
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  19. #159

    Domyślnie

    Cytat Napisał aksamitka Zobacz post
    karola, zobaczymy czy cos wymysli, czy nie, choc byly juz propozycje otwarcia na salon, poszerzenia jej itd, ale ja nadal uparcie stoje przy swojej wresji
    to co innego, skoro tobie ta wersja się podoba i odpowiada, to wg mnie koniec dyskusji
    "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie"
    Pierwszy zbudowałam i po roku sprzedałam, niedługo zacznę budować drugi, i już wiem, że zbuduję też trzeci
    Budujemy (na odległość) nasz (drugi) dom (zaczęliśmy w marcu!, jest SSO i właśnie go sprzedajemy )

  20. #160

    Domyślnie

    karola, podoba, choć wiem ze nie jest idealna, pozatym przy tych wymiarach nie ma za duzo możliwości, mam nadzieje ze bedzie ok
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

Strona 8 z 48

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony