dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 58
  1. #21

    Domyślnie

    Bardzo ładny i gustowny domek jasno w nim i tak ciepło od razu się człwoekowi robi jak na niego patrzy.
    Bob Bubowniczy wszystkiemu zaradzi bob budowniczy nie jest sam

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...nasz-dom-salsa

  2. #22

    Domyślnie

    podoba mi sie u Ciebie...

  3. #23

    Domyślnie

    Witam

    Bardzo fajny przytulny dom. Gratulacje.

    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Ala80
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Pomorskie
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Joanna i Paweł Zobacz post
    Witamy wszystkich, którzy budują lub już zdudowali "kowalika". My jesteśmy właśnie wtrakcie czekania na uzyskanie pozwolenia na budowę naszego "kowalika". Bardzo się cieszymy, że w końcu trafiliśmy na formu, gdzie tematem jest :"kowalik". Mał-Gosiu super wygląda wasz dom , a w środku - bajka. Mamy nadzieję, że pod konoiec 2011 r wy też będziemy mogli się cieszyć naszym "kowalikiem". Tym bardziej się cieszę, że jesteś z oklic Lublina. My też ! Proszę odezwij się dokłanie gdzie stoi Twój domek bo bardzo chcielibyśmy zobaczyć go na żywo. Z góry bardzo dziękujemy i pozdarwawiamy !

    Witam , jak tylko zaczniecie budowe...czekamy na zdjecia czy zmienialiscie troche projekt?
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Ala80 ; 15-01-2011 o 12:28

  5. #25

    Domyślnie

    bardzo ładny domek . Podoba mi się wszystko a szczególnie okna i kuchnia. Będę zaglądała. Teraz też zrobiłabym białą kuchnię u siebie pojęcia nie mam co za diabeł mnie podkusił na ciemną Pozdrawiam

  6. #26

    Domyślnie

    Witam mi też bardzo podoba się Twój domek. Wszystko ladnie dopracowane kolorystocznie, tylko nie rozszalej się z tym malowaniem wszystkiego na bialo , bo z rozpędu i kota pomalujesz hi hi. Oczywiście żartowalam, każdy sobie urządza DOMEK jak mu się podoba, a mi się bardzo u Ciebie podoba

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Joanna i Paweł

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    lublin
    Kod pocztowy
    20-338
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam;
    Już się nie możemy doczekać wiosny kiedy wreszcie będziemy mogli ruszyć z budową. Jak tylko coś powstanie to umieścimy zdjęcia
    W projekcie jedynie połączyliśmy kotłownie z pomieszczeniem gospodarczym aby powiększyć kotłownię.

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Ala80
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Pomorskie
    Posty
    5

    Domyślnie

    My wiosna dopiero kupujemy dzialke jak wszystko dobrze pojdzie, kwestia zalatwienia papierow przez wlasciciela do sprzedazy...dzialka jest dosc waska dlatego ten projekt wybralismy ale mi sie naprawde bardzo podoba ...domek jest przesliczny wiekszego nawet bym nie chciala...kto by taki duzy dom sprzatal

    My myslelismy o tym aby piwnice dodac i troche salon powiekszyc , reszta nam pasuje...
    Ostatnio edytowane przez Ala80 ; 18-01-2011 o 16:58

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ala80 Zobacz post
    My wiosna dopiero kupujemy dzialke jak wszystko dobrze pojdzie, kwestia zalatwienia papierow przez wlasciciela do sprzedazy...dzialka jest dosc waska dlatego ten projekt wybralismy ale mi sie naprawde bardzo podoba ...domek jest przesliczny wiekszego nawet bym nie chciala...kto by taki duzy dom sprzatal

    My myslelismy o tym aby piwnice dodac i troche salon powiekszyc , reszta nam pasuje...
    A nie braliście pod uwagę wersji drugiej ? Wstępnie się z żoną napaliliśmy na Kowalika II, czekamy na warunki zabudowy. Do wersji drugie przekonało nas wykorzystane pomieszczenie nad garażem. Troche mnie zastanawia, dlaczego tak mało jest wpisów osób, które budowały Kowalika I czy II.
    niepoprawny optymista

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Ala80
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Pomorskie
    Posty
    5

    Talking

    Cytat Napisał KrzysiekWoj Zobacz post
    A nie braliście pod uwagę wersji drugiej ? Wstępnie się z żoną napaliliśmy na Kowalika II, czekamy na warunki zabudowy. Do wersji drugie przekonało nas wykorzystane pomieszczenie nad garażem. Troche mnie zastanawia, dlaczego tak mało jest wpisów osób, które budowały Kowalika I czy II.
    Niestety mamy zbyt wąską dzialke i na styk sie miescimy z Kowalikiem I...takze duzego wyboru nie mamy. Piwnica nam bardziej odpowiada niz pomieszczenie nad garazem....mialam na mysli powiekszyc salon ale wzdluz ...tylko boje sie zeby dom nie wygladal jak "pociag" jak to Mal-gosia okreslila
    Ostatnio edytowane przez Ala80 ; 20-01-2011 o 01:36

  11. #31
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    spejsik

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4

    Domyślnie :)

    bardzo ladnie
    ja mam pytanie o mozaike
    wlasnie bede podobna klasc
    łatwo to kładzie , bo bedzie to robić moj maz? mam nadzieje ze sobie poradzi

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Witaj Małgosiu
    Bardzo ładna Twoja kuchnia,łazienka z otoczakami,sypialnia...........Podoba mi się
    Widzę,że jesteśmy sąsiadkami
    Pozrawiam!
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Joanna i Paweł

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    lublin
    Kod pocztowy
    20-338
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witaj ;

    Czy mogli byśmy sie dowiedzieć w jakiej miejscowości mieszkacie bo z tego co piszesz jesteście sąsiadkami z Małgosią. Z chęcią zobaczylibyśmy jak wygląda dom Małgosi- my też ruszamy nawiosę z budową Kowalika i też pod Lublinem. Pytaliśmy o to Małgosi ale wogóle się nie pojawia na forum- rozumiemy napewno dopracowuje szczegóły "wykończenia kowalika " czekamy na jakieś wieści......
    pozdrawiamy

  14. #34

    Domyślnie

    Witaj gdzie się podziewasz. Czekamy na fotki, pukamy a Ciebie nie ma.

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Ala80
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Pomorskie
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał madziadom Zobacz post
    Witam wszystkich budujących Kowalika

    Zanim zdecydowałam się na dom moich marzeń obejrzałam setki projektów. Gdy zobaczyłam Kowalika od razu wiedziałam, że właśnie tak powinien wyglądać mój dom.
    Projekt jest u architekta - nanieśliśmy trochę zmian. Czekamy na pozwolenie na budowę i kilka papierków.

    Myślę, że uda się zacząć jeszcze w tym roku....

    Pozdrawiam

    Witam, jakie zmiany wprowadziliście do projektu?
    Ostatnio edytowane przez Ala80 ; 28-01-2011 o 02:13

  16. #36
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    misza120880

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-495
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam ! Szukam w województwie mazowiecki Kowalika aby można obejrzeć na żywo! Proszę o przesłanie również zdjęć z budowy tego projektu jeśli ktoś ma .Mój adres [email protected]

    dziękuję

  17. #37
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    st-ella

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    5

    Domyślnie

    witam
    czy jest ktoś kto buduje w małopolsce. Proszę o kontakt. Chcielibyśby zobaczyc na żywo taki kowalik. Do Lublina to jednak troszke za daleko. My chcemy budować projekt z garażem. Też mamy wąska dzialkę.Spodobał mi sie pomysł dobudowania kotłowni. Ile kosztuja takie przeróbki na projekcie? czy jest to duży koszt, przeciez jest już ingerencja w dach? Proszę o informację. Dziękuję.

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    st-ella

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    5

    Smile kowalik

    Cytat Napisał Ala80 Zobacz post
    Niestety mamy zbyt wąską dzialke i na styk sie miescimy z Kowalikiem I...takze duzego wyboru nie mamy. Piwnica nam bardziej odpowiada niz pomieszczenie nad garazem....mialam na mysli powiekszyc salon ale wzdluz ...tylko boje sie zeby dom nie wygladal jak "pociag" jak to Mal-gosia okreslila

    witam
    mam pytanie, czy moge prosic zdjecia z piwnicami, rysunki lub cos podobnego , i na jaki wydatek trzeba sie przygotowac budujac je?

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    madzia0173

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Łomża
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam, również bardzo podoba mi sie ten projekt kowalik bez garażu, ale zastanawiam sie nad piwnicą, mam bardzo wąską działkę i ten projekt byłby idealnyprosze o inne zdjęciapozdrawiam wszystkich

  20. #40
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Mangalia

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich, czas chyba aby ten temat powrócił do "żywych" zwłaszcza że jest on jedynym który znalazłam na temat Kowalika. Razem z mężem jesteśmy zdecydowani na ten projekt w 98% zastanawiamy się tylko nad opcją kowalik czy kowalik 2. Chciałabym mieć pokój na dole, w razie konieczności przeznaczony dla rodziców jak będzie taka potrzeba wydaje mi sie więc że ten w kowaliku jest trochę za mały. Druga kwestia to kotłownia, która w naszym przypadku nie wchodzi w grę w takim miejscu bo musimy mieć ogrzewanie węglowe - czy ktoś z was rozwiązał kwesitę kotłowni inaczej?? no i może jest taka osoba która ma pokój na półpiętrze - mi się to strasznie podoba, ale boję się że przeróbka tego typu znacząco podwyższy koszt realizacji. Jeśli budujecie ten dom to proszę zamieszczajcie zdjęcia - te które już tu są zdecydowanie ułatwiły mi wybór a może jest tutaj osoba z województwa mazowieckiego która już taki domek posiada??? Pozdrawiam was serdecznie, mam nadzieję że otrzymam jakąś odpowiedź.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony