dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1119 z 1620
Pokaż wyniki od 22.361 do 22.380 z 32399
  1. #22361
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    teraz jak ziemia rozmarznie to będziesz mogła posiać pietruszkę, marchewkę, rzodkiewkę
    i groszek, na resztę masz czas do maja, chyba, że chcesz swoją rozsadę hodować.
    Pomidorowe nasionka mogę podesłać, rozsady raczej nie, ograniczam produkcję,
    chętnych coraz więcej a mnie się ....... nie chce, czasu coraz mniej a obowiązków przybyło
    ...... zgodziłem się na leśnego dziadka w klubie

  2. #22362

    Domyślnie

    Hello Gospodyni Wiem, ze lapki same Ci sie do prac w ogrodzie wyrywaja, ale chyba powinnas jeszcze poczekac Prognozy wciaz sa kiepskie i dopiero w Swieta ma sie zrobic powyzej 10 stopni
    Gratuluje podpisania korzystnej netowej umowy. Teraz to juz z wczasowiczami mozna sie podzielic i dolozyc kolejny selling point do oferty

    Relek, wnosze ze piszesz o tych wypocinach popelnionych przez pewna gospodynie domowa. Ze swieca w reku szukac wiekszego chlamu

    Arni, nie wiem czy nie lepiej warzywka kupowac u sprawdzonego farmera. Zerknij http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/109524,najbardziej-skazone-miasta-w-polsce W poblizu masz chyba elektrownie i nie tylko powietrze ale ziemie pelna metali ciezkich Piekne rabaty beda chyba dla rodziny najbezpieczniejsze
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  3. #22363

    Domyślnie

    aaaa ... a na dobry poczatek dnia pewna ciekawostka jak reformowano polskie szkolnictwo



    Zadanie z matematyki:

    Rok 1950
    Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno, kosztowało go 4/5 tej kwoty. Ile zarobił drwal?

    Rok 1980
    Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno, kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł. Ile zarobił drwal?

    Rok 2000
    Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno, kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł. Drwal zarobił 20 zł. Zakreśl liczbę 20.

    Rok 2013
    Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Pokoloruj drwala.
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  4. #22364
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mirek_Lewandowski Zobacz post
    Dla miasta Łódź, wyobraź sobie... To już nie jest śmieszne.
    To W OGÓLE nie jest śmieszne!

    Cytat Napisał Moose Zobacz post
    Depsia... Tobie się zima nie podobuje...? pięknie przeca jest... śnieżek leży, mrozek i poodśnieżać można... CUDO
    I podtrzymuję, to jest piękny stan, ale NIE W MARCU!!!

    Cytat Napisał jamles Zobacz post

    ja nie siałem, z posadzonych cebulek powietrznych rośnie
    Do tej pory szczypiorku w ogóle nie miałam, korzystałam raczej z zielonego przy cebuli, dopiero w tym roku chciałam spróbować tego czosnkowego, dlatego muszę posiać.

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Nie kupiłam jeszcze nic..
    I zastanawiam się czy kupić i co by mi z tego wyszło...?
    Bo wiesz, że ogrodniczki ze mnie trudno zrobić...
    Pomidory to bym chciała.. ale kurna.. mnie nie wychodzą...
    Kwiotki bym posiała.. ale .. na rynku te klika sztuk kupię... choć to oszczędność jak diabli..
    Kabaczki moje dziecko wcinało aż miło.. i może ogórki.. tak aby co nie co na polu było.. rzodkiewka i sałata..
    Oczywiście pietruszka i seler i por.. bo latem do rosołu.. szczypiorek siałam w zeszłym roku i teraz mąż namiętnie kupuje taki w doniczce mówi, że wsadzi...
    I chyba mi pola braknie...
    No sama widzisz, całkiem spory areał uprawowy Ci sie szykuje!
    Jak Jamles napisał - teraz to rzodkiewka, sałata, pietruszka, marchewka wczesna, groszek, reszta jak będzie ziemia ciepła, a nie taka, że ręce w niej marzną od razu.

    Cytat Napisał AmberWind Zobacz post
    Hello Gospodyni Wiem, ze lapki same Ci sie do prac w ogrodzie wyrywaja, ale chyba powinnas jeszcze poczekac Prognozy wciaz sa kiepskie i dopiero w Swieta ma sie zrobic powyzej 10 stopni
    Gratuluje podpisania korzystnej netowej umowy. Teraz to juz z wczasowiczami mozna sie podzielic i dolozyc kolejny selling point do oferty
    No dokładnie tak, kolejny point do dołożenia był już bardzo potrzebny, ludzie coraz częściej o neta pytają, nawet na wywczasach.
    Sama lubię, jak mam neta dostępnego, choćby pocztę przecież trzeba sprawdzać...
    Próbuję wewnętrznie się naszykować na późną wiosnę i straszliwe spiętrzenie prac, będzie bardzo trudno, naprawdę.
    Sołtysowi teraz trudno kończyć lifting czwartego pokoju, bo zimno jak szlag, w domku tynki i płytki nie będą schły, a mogą i zmarnować się.
    W polu nie da się nic robić.
    W ogrodzie też.
    A potem przyjdą święta, wiosna (mam nadzieję!) i potem w tydzień trzeba będzie ogarnąć to, co zwykle robi się w 3 tygodnie!
    Cholera...
    A do tego wapnowanie wiosenne trzeba zrobić koniecznie w polu, muszę Sołtysowi pomóc, bo nie mamy roztrząsacza, sam nie obleci tylu hektaró.
    I trzeba to oczywiście zrobić PRZED orką i resztą uprawek wiosennych.
    To kiedy on ma to zrobić...?
    Naprawdę, na wsi to każda kobieta powinna ze trzech chłopa do gospodarki mieć...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  5. #22365

    Domyślnie

    Amber , genialne ja już dawno zauważyłam ,że nam się edukacja spłyciła .....a to kolorowanie to lek na całe zło

    chłam ? ale jaki efekt będzie miał większe notowania niż niewolnica isaura .......mnie już wzięło i co zauważyłam nie jestem w tym odosobniona sprawdzam wszystkie utwory , które przewinęły się w tle i jak dla mnie niektóre są odjazdowe wiele z nich dopiero odkrywam ....jestem zauroczona Bailero http://www.youtube.com/watch?v=uvlFgyBiFUk i jego męskie wydanie http://www.youtube.com/watch?v=uvlFgyBiFUk
    a tu jest wiecej takich perełek
    Ostatnio edytowane przez relek ; 18-03-2013 o 09:55

  6. #22366
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Mam od cholery śniegu na podwórku i w ogrodzie, szlag mnie trafia, martwię się o rododendrony, o buczka fontannowego i wiąza płomiennego ... a tu jeszcze Mirek prognozę wieszczy jak dla Alaski .... Rozglądam się za choinką, powieszę na niej pisanki i lampki, a co!!!!

    Cheffie, Ty dobrze nasłuchuj w sypialni i jak nie daj Swaroża usłyszysz coś podejrzanego to wieeeeeejjjjjj!!!!!!! Tylko Ciemiężycielkę ze sobą zabierz, nie zapomnij!!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  7. #22367
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Naprawdę, na wsi to każda kobieta powinna ze trzech chłopa do gospodarki mieć...
    O - to jest dopiero mądra myśl! Z zaznaczeniem, że niekoniecznie "do gospodarki" ..Z Ciebie to mądra kobita DPSia (i czarownica, nawet nie wiedziałaś że AŻ taka po tej zimie... uważaj co mówisz na przyszłość).



    A to, że "gospodyni domowa" popełniła książkę to chyba nie jest nic złego. Cokolwiek rozumiemy pod określeniem "gospodyni domowa". Czy książkę powinna napisać bizneswomen, żeby była pełnowartościowa? Tylko nie mówmy, że pisać powinna pisarka, bo kiedy ma się stać pisarką, jeśli nie zacznie, będąc kimkolwiek?
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  8. #22368
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Amber, świetne z tym drwalem i matematyką!
    To był mój ulubiony przedmiot w podstawówce (lata 70-80.), ciekawy jaki ulubiony miałabym dziś.....?
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  9. #22369

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gagata Zobacz post
    Amber, świetne z tym drwalem i matematyką!
    To był mój ulubiony przedmiot w podstawówce (lata 70-80.), ciekawy jaki ulubiony miałabym dziś.....?
    tez sie nad tym zastanawialam ... chyba spieprzono juz wszystko co bylo mozna
    I oczywiscie masz racje, nie wazny jest autor "dziela" lecz samo dzielo. Wszak jedna biznes_cos_tam uczy nas w mediach jak byc perfekcyjna "pania domu" a efekt tak mialki jak ww. ksiazki Z jednej strony mysle jak mocno nie szanuje sie odbiorcow, aby cos takiego proponowac, a z drugiej kim sa ci odbiorcy, ze w obu przypadkach zapewniaja niepodwazalny, komercyjny sukces.
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  10. #22370

    Domyślnie

    no właśnie gospodynie domowe które za czymś tęsknią ....abo za luksusem , abo za kochankiem ze swoich snów ....powiedz mi lepiej, kim trzeba być ,żeby zgłosić się do programu perfekcyjnej pani domu
    Ostatnio edytowane przez relek ; 18-03-2013 o 17:57

  11. #22371
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Amber - Ta książka ponoć miała bardzo dobrą promocję, było o niej wszędzie i była wszędzie. To chyba jest skuteczne po prostu.
    Relek - Może oni płacą tym użytkownikom? To by wyjaśniało co nieco.

    Curwa - u nas PADA ŚNIEG.
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  12. #22372
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    Cytat Napisał relek Zobacz post
    .powiedz mi lepiej, kim trzeba być ,żeby zgłosić się do programu perfekcyjnej pani domu
    może nie jestem Grey ani Depsia,
    ale:
    http://perfekcyjna.tvn.pl/aktualnosc...ing,35552.html

  13. #22373
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    A wystarczy zapitalać na 2 etatach plus czasem wykładzik i już się nie ma problemów egzystencjonalnych.
    Własciwie to dobrze, że nie ma wiosny, i tak nie mam czasu iść do ogródka
    Ostatnio edytowane przez EZS ; 18-03-2013 o 21:45

  14. #22374
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dobra, o jakiej Wy książce mówicie, bo może ja tracę coś bardzo wielkiego i ważnego ....????

    U mnie też śnieg pada!! Gagata, czy to nie Ty mówiłaś coś o zimie i odwrocie?????
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  15. #22375
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Wszyscy o tym Greyu gadają, a mnie jakoś wciąż się nie chce tego czytać...
    Nawet nie chce mi się szukać tego.
    Chyba stara się zrobiłam i marudna.

    A Sołtys nijak nie chce się rozmnożyć cudownie i zrobić się trzech!
    Mówi, że bóle w kościach mu sie rozmnażają tylko.

    Kuffa, u nas też pada!!!
    W MARCU!!!
    Niebywałe chamstwo po prostu to jest, naprawdę!

    Ale... we wsi gminnej mówią, że... PRZYLECIAŁY JUŻ BOCIANY!
    Wiedzą coś więcej od nas...?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  16. #22376
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    No to będą głodować bo myszy pochowane przed śniegiem. Czym się dokarmia bociany?

  17. #22377
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Bociany lubią serca drobiowe, tak wyczytałam kiedyś w Angorze gdy opisywali historię pewnego Pana zaprzyjaźnionego z bocianem.
    Myszy nie ma w nadmiarze, chociaż któraś z naszych drapieżnych (mocno) kotek dzisiaj jakąś chudzinę przytargała!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  18. #22378
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    ...

    Cheffie, Ty dobrze nasłuchuj w sypialni i jak nie daj Swaroża usłyszysz coś podejrzanego to wieeeeeejjjjjj!!!!!!! Tylko Ciemiężycielkę ze sobą zabierz, nie zapomnij!!!!!
    ... żadne odgłosy z pod łóżkowych podziemi nie dochodzą ... może dlatego, że ptoki zagłuszają ... albo lejek za mały i nie dudni ... a możem już z letka przygłuchy się robię na starość
    unde venis et quo tendis

  19. #22379
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Tiaaa...

    Doszłam do wniosku, że nie mam wyjścia, muszę się pogodzić z tym, czego zmienić nie mogę.
    Dzisiaj u nas mamy piękną zimę, ze ogromną ilością kopnego śniegu, który nadal obficie się dosypuje.
    O tak, tylko bez słońca:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P2170024.JPG
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	60,5 KB
ID:	177555

    Szufle w dłoń, kochani, dobrych wieści brak.

    Pozytywne aspekty bieżącej sytuacji:
    - mozna nadal bezkarnie okopywać się w domu w cieple (wiem, też mam dość)
    - można nadal jeździć na szufli i odśnieżać (wiem, nie wszyscy lubią)
    - można nadal ulżyć sobie i poprzeklinać!

    Konkurs ogłaszam na znalezienie pozytywów obecnej sytuacji, najlepsza wypowiedź zostanie nagrodzona!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  20. #22380

    Domyślnie

    Depsiu nie czytaj o Greyu bo zima tej wiosny może okazać się ostatnią zimą Sołtysa czego mu nie życzę .....bo jak okopiesz się z Greyem przy kozie i Grey podsyci Twoje żądze , capniesz Sołtysa.......to jak nic, śnieg się w okolicy roztopi , zima pójdzie do morza ....ale Sołtys będzie biedny i do robót polowych tej wiosny nie zdatny

    wiosna się opóźni o 3 dni miało być cieplej od 1 kwietna .....teraz 12 stopni bedzie od 4 a potem po 8stopni ..... ten tydzień śnieg .........dawno nie było takiego marca

Strona 1119 z 1620

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony