dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5336

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800)
    Vld

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    warszawa
    Posty
    3.215

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Widziałeś co Brzęczkowski wcześniej sugerował Suspenserowi? Głupotę, bo zastosował takie a nie inne rozwiązania. Reakcja Fightera jest jak najbardziej na miejscu skoro moderatorzy nie reagują.
    Czytaj ze zrozumieniem, on napisał wprost "Dlaczego. Nie wierzę Panu, że to tylko braki w wiedzy i pomyślunku!" - Ma prawo wierzyć, lub nie, to jego sprawa.
    "Jakoś nie chce mi się wierzyć. Ktoś musiał Panu kit wcisnąć." - tego to chyba nikt nie kwestionuje. Kity wciskają na potęgę i przy sprzedazy kotła i rekuperatora i PC - tak po prostu jest. Jeden nie zna się, drugi chce sprzedać i zarobić. Rzadko który powie, nie kupuj u mnie tego, bo lepiej wyjdziesz na czymś innym czego ja nie mam w ofercie.
    R-290 pod strzechy

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vld Zobacz post
    Czytaj ze zrozumieniem, on napisał wprost "Dlaczego. Nie wierzę Panu, że to tylko braki w wiedzy i pomyślunku!" - Ma prawo wierzyć, lub nie, to jego sprawa.
    "Jakoś nie chce mi się wierzyć. Ktoś musiał Panu kit wcisnąć." - tego to chyba nikt nie kwestionuje. Kity wciskają na potęgę i przy sprzedazy kotła i rekuperatora i PC - tak po prostu jest. Jeden nie zna się, drugi chce sprzedać i zarobić. Rzadko który powie, nie kupuj u mnie tego, bo lepiej wyjdziesz na czymś innym czego ja nie mam w ofercie.
    Bardziej bezpośrednio już się nie da:
    Cytat Napisał Brzęczkowski
    Zapytałem, bo bardzo interesuje mnie czy to marketing czy tylko ludzka głupota?
    jakie ma intencje "mistrz"? Albo głupi, bo zaufał sprzedawcy albo głupi, bo głupi.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony