dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 72
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 1427
  1. #401
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar bratpit77
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Kod pocztowy
    47-224
    Posty
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał marszatko Zobacz post
    bardzo dziękuję za odpowiedź
    czy mogę się jeszcze dowiedzieć - ile w miesiąca spalacie peletu?
    na dzień dzisiejszy dom pusty pierwsze grzanie 15 kg na dobę - temp w domu 16 stopni

  2. #402

    Cool

    Cytat Napisał bratpit77 Zobacz post
    wrzucę kilka fotek z ocieplenia realnego - siatka + pierwsza warstwa kleju , elementy dekoracyjne w trakcie wykonywania , tynk na wiosnę

    Załącznik 294568Załącznik 294569Załącznik 294570Załącznik 294571 Załącznik 294572
    Już wygląda super - czekam z niecierpliwością na fotki jak będzie wykończony całkowicie

  3. #403
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Huskyy

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Gostyń
    Kod pocztowy
    63-800
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratpit77 Zobacz post
    wrzucę kilka fotek z ocieplenia realnego - siatka + pierwsza warstwa kleju , elementy dekoracyjne w trakcie wykonywania , tynk na wiosnę

    Załącznik 294568Załącznik 294569Załącznik 294570Załącznik 294571 Załącznik 294572
    Mam tylko jedno pytanie odnosnie okien w salonie i na pietrze. Jaki maja rozmiar? Ja wstepnie mialem w projekcie szerokosc ok 146.5 ale zmienilem na 176.5. (projekt stylizowany na realny)

  4. #404

    Domyślnie

    Witam wszystkich czy mógłby mi ktoś udzielic informacji na temat wymiarów garażu i kot w projekcie Milena II w środku

  5. #405

    Domyślnie

    [QUOTE=kynek;6714885]Witam wszystkich czy mógłby mi ktoś udzielic informacji na temat wymiarów garażu i kotlowni w projekcie Milena II w środku jestem bardzo zainteresowany tym projektem z gory bardzo dziekuje

  6. #406

    Domyślnie

    A oto kilka zdjęć naszej Milenki. Nie możemy się już doczekać wczesnej wiosny kiedy znowu ruszą prace na budowie Pozdrawiamy wszystkich budujących Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	milena dach.jpg
Wyświetleń:	478
Rozmiar:	40,8 KB
ID:	295960Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	milena dach2.jpg
Wyświetleń:	494
Rozmiar:	36,6 KB
ID:	295961Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia milena.jpg
Wyświetleń:	591
Rozmiar:	42,4 KB
ID:	295962Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka na dole.jpg
Wyświetleń:	613
Rozmiar:	37,3 KB
ID:	295963Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	hall na górze.jpg
Wyświetleń:	539
Rozmiar:	39,9 KB
ID:	295964

  7. #407

    Domyślnie

    Pięknie wygląda Wasz domek, już nie możemy się doczekać takiego etapu. Budowa domu jednak uczy cierpliwości

  8. #408

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratpit77 Zobacz post
    wrzucę kilka fotek z ocieplenia realnego - siatka + pierwsza warstwa kleju , elementy dekoracyjne w trakcie wykonywania , tynk na wiosnę

    Załącznik 294568Załącznik 294569Załącznik 294570Załącznik 294571 Załącznik 294572
    Pięknie wygląda Wasz domek, już nie możemy się doczekać takiego etapu. Budowa domu jednak uczy cierpliwości

  9. #409

    Domyślnie

    Cytat Napisał marszatko Zobacz post
    Bardzo ładna Czekamy na więcej zdjęć Pozdrawiamy

  10. #410
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sasza78

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    65

    Domyślnie

    hej.. Wszystkim Szczęśliwego Nowego ROku

    pytanko: jakie drzwi macie lub planujecie - wyjście z garazu na ogród??

  11. #411

    Domyślnie

    Witam wszystkich Jestem zainteresowana kupnem projektu Realnego i mam pytanko do forumowiczów, czy kupiliście projekt na własność (wtedy można wprowadzić zmiany samemu mając kierownika) i ile więcej to kosztowało? Pzdr.

  12. #412
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar tryfan
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-354
    Posty
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał sasza78 Zobacz post
    hej.. Wszystkim Szczęśliwego Nowego ROku

    pytanko: jakie drzwi macie lub planujecie - wyjście z garazu na ogród??
    My wstawiliśmy drzwi z firmy Wikęd, wzór 26C : http://wiked.pl/component/content/ar.../230-wzor-26-c
    U nas wyglądają tak:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20141119_140149.jpg
Wyświetleń:	312
Rozmiar:	88,5 KB
ID:	297234  
    Co z tego, że rurę Pan trzy razy mierzył, skoro montowałem ją ja??

    Będzie Pan zadowolony...

  13. #413
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mateusz86mm

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    10

    Domyślnie

    Witam wszystkich forumowiczów, podzielam upodobania do projektu Realny 2 , mam już działkę i na wiosnę zacznę grodzić , chciałbym również wnieść kilka zmian do projektu aby dopasować do siebie. Mam też kilka pytań czy ktoś buduje taki domek na planie Realny 2 lub Rawena 2 pomiędzy Katowicami a Częstochową? Bardzo chciałbym zobaczyć domek w stanie surowym żeby rozwiać parę wątpliwości. Mam tez pytanie czy ktoś zmienił wentylację mechaniczną na grawitacyjną? I najważniejsze czy ktoś posiada dziennik kosztów tzn ile materiału było zużyte np betonu na ławy ile bloczków/, ile porothermu? Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam budujących ten piękny dom.

  14. #414

    Domyślnie

    Cytat Napisał tryfan Zobacz post
    My wstawiliśmy drzwi z firmy Wikęd, wzór 26C : http://wiked.pl/component/content/ar.../230-wzor-26-c
    U nas wyglądają tak:
    A jaką bramę garażową i drzwi masz od frontu?
    To temat mocno u nas wałkowany ostatnio

  15. #415

    Domyślnie

    Pytanie !!! Czy ktoś buduje lub zbudował Realny lub podobny z Wielkopolski - okolice Piły, Poznania. Chciałabym obejrzeć na żywo jeśli to możliwe.

  16. #416

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mateusz86mm Zobacz post
    Witam wszystkich forumowiczów, podzielam upodobania do projektu Realny 2 , mam już działkę i na wiosnę zacznę grodzić , chciałbym również wnieść kilka zmian do projektu aby dopasować do siebie. Mam też kilka pytań czy ktoś buduje taki domek na planie Realny 2 lub Rawena 2 pomiędzy Katowicami a Częstochową? Bardzo chciałbym zobaczyć domek w stanie surowym żeby rozwiać parę wątpliwości. Mam tez pytanie czy ktoś zmienił wentylację mechaniczną na grawitacyjną? I najważniejsze czy ktoś posiada dziennik kosztów tzn ile materiału było zużyte np betonu na ławy ile bloczków/, ile porothermu? Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam budujących ten piękny dom.
    witam
    na stronie 18 tego forum - WYSZOMA wypisała większość kosztów
    pozdrawiam
    Marszatko

  17. #417
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mateusz86mm

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    10

    Domyślnie

    A jak panstwo razwiazali system wentylacji?.

  18. #418
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mateusz86mm

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    10

    Domyślnie

    Chciałbym zmienic mechaniczna na grawitacyjna

  19. #419
    muli
    Guest
    muli

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lusis Zobacz post
    Pytanie !!! Czy ktoś buduje lub zbudował Realny lub podobny z Wielkopolski - okolice Piły, Poznania. Chciałabym obejrzeć na żywo jeśli to możliwe.
    My zapraszamy do miejscowości Bierzwnik do naszego Realnego II.

  20. #420

    Domyślnie

    Cytat Napisał muli Zobacz post
    My zapraszamy do miejscowości Bierzwnik do naszego Realnego II.
    OOOO super, nie jest tak daleko, a jesteście na etapie budowy, czy już zbudowany? Jeśli naprawdę to nie kłopot to chętnie skorzystamy z zaproszenia ale muszę poczekać na męża aż zjedzie z Niemiec. Pozdrawiam

Strona 21 z 72

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony