dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 30

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasza Zobacz post
    1. 139kWh na m2 - jak nie ma rewelacyjnej ceny to nie kupuj.

    2. Nie pisz głupot bo ktoś uwierzy. Domy porównane prze Ciebie nie są nic a nic podobne względem CO! Jeden z rachunkiem 6500 zł za gaz i zapewne CWU a drugi 7000 zł za energię domyślnie do PC to raczej 2 różne domy o 2 klasy różnicy zapotrzebowania na ciepło. Nie ma co porównywać!
    Nie, cena wywoławcza jest ZAPOROWA. Choć mam jakieś możliwości finansowe, mógłbym sprzedać obecny dom i coś dołożyć, ale to i tak byłoby sporo za mało. Rzeczywiście - 139kWh/m2 to słaby wynik. Ja u siebie mam 87kWh/m2 i co ciekawe to płacę więcej za prąd (mam kuchnię elektryczną, płyta indukcyjna, oświetlenie raczej energooszczędne, AGD A i A+, całość miesięcznie ok. 230 zł) rocznie niż za gaz na CO+CWU (nawet przy mocniejszym dogrzewaniu, czyli 22C sypialnie, 23C salon, to i tak wychodzi podobnie, czyli ok. 2500zł za 115m2 rocznie, co uważam za przyzwoitą kwotę)

    Domy, które porównuję są jak najbardziej porównywalne. Ta sama technologia, podobny układ pomieszczeń, ten sam deweloper. Stąd moje zdziwienie, że za PC płaci się 7000, za gaz mniej, bo 6500!

    Dla zainteresowanych zdradzę, co to za dom: http://www.oazakampinos.com/pl/wirtualny-spacer.html Jak widać fajny Można też popodziwiać kotłownię - polecam Klikamy pierwszą zieloną kropkę od prawej, a potem w kierunku domu.
    Ostatnio edytowane przez Gasol ; 13-02-2015 o 12:48

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony