dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 31

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Witam,
    Ja nie miałem do czynienia z tą firmą ,wykonali mi tylko ofertę ale to było dojść dawno.Nie wybrałem jej ponieważ , nie było możliwości zobaczenia budowy .Jak dla mnie to absurd jakiś.Skoro jeśli ktoś komuś powierza swoje oszczędności to chciałby zobaczyć co i jak.Wybrałem firmę z polecenia i się udało.Teraz zaczynam niebawem drugą budową z innej strony warszawy i ta sama firma będzie budowała mi.Jestem realistą i chcę wiedzieć za co się płaci.pozdrawiam

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    spolkaNH

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-289
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał dar-ek Zobacz post
    Witam,
    Ja nie miałem do czynienia z tą firmą ,wykonali mi tylko ofertę ale to było dojść dawno.Nie wybrałem jej ponieważ , nie było możliwości zobaczenia budowy .Jak dla mnie to absurd jakiś.Skoro jeśli ktoś komuś powierza swoje oszczędności to chciałby zobaczyć co i jak.Wybrałem firmę z polecenia i się udało.Teraz zaczynam niebawem drugą budową z innej strony warszawy i ta sama firma będzie budowała mi.Jestem realistą i chcę wiedzieć za co się płaci.pozdrawiam
    Odpowiedz:

    Każdy nasz inwestor przed podpisaniem umowy ma możliwość zobaczenia zrealizowane przez nas projekty pod warunkiem wstępnej akceptacji warunków finansowych. Z tej możliwości korzysta większość inwestorów. Zdjęcia niektórych realizacji zamieszczamy na stronie www.
    Być może w Pana przypadku nie doszło do tego etapu rozmów.
    Serdecznie pozdrawiamy,
    New-House
    Ostatnio edytowane przez spolkaNH ; 23-02-2018 o 00:13 Powód: blad

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony