dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 151

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zibizz1

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    361

    Domyślnie

    Oburzacie się tak samo jak gdybym powiedział że moja koleżanka jest najwyższa u mnie w pracy, bo przecież wszystkie kobiety które widzieliście są niższe od facetów.

    Nie lubie argumentów z palca typu:
    95% ludzi jeśli już ma gaz to ma i kuchnie gazowe.
    Nie lubie też rad na podstawie własnego przypadku bez zapoznaniem się głebiej z danym problemem typu: "mój kwiatek coś słabo rósł bo miał za mokro jesli twój żółknie to na pewno ma za mokro, może przestań go podlewać"

    Tak asselllo, zgadzam się że w większości przypadków pompa ciepła to najlepszy wybór. A nawet jeśli znajdziesz 20 przykładów które to potwierdzają to nie powiem że ZAWSZE. Moje posty nie miały nakłaniać do węgla, gazu czy też odradzanie ogrzewania prądem. Sam świadomie wybrałen PC gruntową i jestem z niej bardzo zadowlony, wiem też że w najbliższych 10-20 latach koszt ogrzewania + instalacji będzie wyższy niż przy powietrznej. Więc cena to nie wszystko.

    No i na koniec warto pamięcać że sytuacja jest zmienna więc jeśli w ostatnich dwóch latach dało się znaleźć kogoś kto ogrzewał taniej gazem niż powietrzna pompą ciepła to już w nadchodzących latach takich osób może nie być wcale. Ceny gazu:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gaz ziemny.JPG
Wyświetleń:	191
Rozmiar:	27,3 KB
ID:	407662
    Dom parterowy z poddaszem użytkowym 220m2 użytkowa, podloga 21cm EPS100, sciany 20cm grafit33, dach 20cm pianka, PC NIBE F1245 10kW, rekuperator vents 350

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał zibizz1 Zobacz post
    Ceny gazu:
    Ten wykres to niby skąd? Polska ma póki co podpisane kontrakty na dość drogi gaz. Przyszłe powinny przynieść obniżkę.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony