dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 40 z 41
Pokaż wyniki od 781 do 800 z 804
  1. #781

  2. #782

    Domyślnie

    A takie krzesło według was by pasowało do kuchni prowansalskiej? Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	32553.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	38,9 KB
ID:	354281

  3. #783
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    adars69

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Ostrów
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    8

    Domyślnie

    Może i ja pochwalę się swoją kuchnią wykonanie własne Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	51378240_1991527014486822_3434499791139110912_n.jpg
Wyświetleń:	204
Rozmiar:	86,5 KB
ID:	425755

  4. #784
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    adars69

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Ostrów
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    8

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	51432713_2276249519318137_5593173345068646400_n.jpg
Wyświetleń:	157
Rozmiar:	87,2 KB
ID:	425756

  5. #785
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.153
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    stylowo.

  6. #786
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bolo_L

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    00-765
    Posty
    36

    Domyślnie

    Bardzo ładna kuchnia, szczególnie podoba mi się stół -rewelacja.

  7. #787
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    adars69

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Ostrów
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    8

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0650z.jpg
Wyświetleń:	180
Rozmiar:	88,2 KB
ID:	426085
    Cieszę się, że się podoba
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0660z.jpg
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	426086

  8. #788
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar nuxe
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wawer
    Posty
    572

    Domyślnie

    Co to znaczy, że wykonanie własne.Jesteś stolarzem?
    Kuchnia bardzo ładna, dopracowane detale. Elegancka witrynka. Cudo.
    Jedyne co mnie rozprasza to ta różnica w wysokości mebli i ta szczelina przy suficie. Nie dało się podwyższyć trochę mebli?

  9. #789
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    adars69

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Ostrów
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał nuxe Zobacz post
    Co to znaczy, że wykonanie własne.Jesteś stolarzem?
    Kuchnia bardzo ładna, dopracowane detale. Elegancka witrynka. Cudo.
    Jedyne co mnie rozprasza to ta różnica w wysokości mebli i ta szczelina przy suficie. Nie dało się podwyższyć trochę mebli?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	51670283_1334044300069346_6264383567002861568_n.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	87,3 KB
ID:	426206

    Stolarzem hydraulikiem elektrykiem itd Tak kuchnię od podstaw robiłem sam jednak miałem popołudniami dostęp do maszyn.
    Różnica wysokości była zamierzona, natomiast szafka nad pochłaniaczem faktycznie miała być do sufitu, jednak zanim doszliśmy do kompromisu z listwą to korpusy już dawno stały polakierowane i nie miałem tego siły ich przerabiać o 2cm.

  10. #790
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    adars69

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Ostrów
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    8

    Domyślnie

    Przy szafkach do samego sufitu problemem jest połączenie przejścia listwy ściennej z listwą mebli
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	51223802_2223074461288375_134705997062078464_n.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	89,3 KB
ID:	426209

  11. #791

    Domyślnie

    Cytat Napisał adars69 Zobacz post
    Przy szafkach do samego sufitu problemem jest połączenie przejścia listwy ściennej z listwą mebli
    Nie ma problemu pod warunkiem, że się nie robi takich "bizantyjskich" koron . Koronę dostosowuje się do wzoru listwy i to razem łączy się. Takie korony i meble nie do sufitu robi się w dużych pomieszczeniach a przede wszystkim wysokich.

    Ogólnie szacun za zrobienie takiej kuchni samemu, bo to nie prosta sprawa. Projektuje miedzy innymi tego typu kuchnie, tu trochę nie dostosowałeś "chciejstwa" do możliwości . Ten narożniczek z witrynką koło okapu wygląda z tą koroną trochę karykaturalnie, ale i tak brawo .
    Pozdrawiam
    Katka

  12. #792
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    adars69

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Ostrów
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał katka Zobacz post
    Nie ma problemu pod warunkiem, że się nie robi takich "bizantyjskich" koron . Koronę dostosowuje się do wzoru listwy i to razem łączy się. Takie korony i meble nie do sufitu robi się w dużych pomieszczeniach a przede wszystkim wysokich.

    Ogólnie szacun za zrobienie takiej kuchni samemu, bo to nie prosta sprawa. Projektuje miedzy innymi tego typu kuchnie, tu trochę nie dostosowałeś "chciejstwa" do możliwości . Ten narożniczek z witrynką koło okapu wygląda z tą koroną trochę karykaturalnie, ale i tak brawo .
    Jeżeli możesz pokaż swoje projekty tego typu jeszcze lepiej zdjęcia z realizacji

  13. #793

    Domyślnie

    Cytat Napisał adars69 Zobacz post
    Jeżeli możesz pokaż swoje projekty tego typu jeszcze lepiej zdjęcia z realizacji
    Moje projekty oglądają moi klienci . Zresztą nie robiłam nigdy takiej małej i niskiej kuchni co nie znaczy, że nie wiem jak to się robi. Ale jak będę mieć chwile czasu i będę przy komputerze to pokaże jak powinna wyglądać zabudowa do sufitu i połączenie korony z listwą przysufitową.
    Pozdrawiam
    Katka

  14. #794
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    adars69

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Ostrów
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał katka Zobacz post
    Moje projekty oglądają moi klienci . Zresztą nie robiłam nigdy takiej małej i niskiej kuchni co nie znaczy, że nie wiem jak to się robi. Ale jak będę mieć chwile czasu i będę przy komputerze to pokaże jak powinna wyglądać zabudowa do sufitu i połączenie korony z listwą przysufitową.
    Już wiem, że nic z tego nie będzie

    Ale czekam

  15. #795
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar nuxe
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wawer
    Posty
    572

    Domyślnie

    adars69, chodziło mi o to, że wszystkie szafki dałabym do sufitu. Natomiast ten kredens to mój ulubiony, choć wyciągnęłabym go jednak do sufitu. Zobacz sam:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0660wz.jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	426363
    Żona pewnie nosi Cię na rękach za tę kuchnię Zdolna bestia jesteś.

  16. #796

    Domyślnie

    Cytat Napisał adars69 Zobacz post
    Już wiem, że nic z tego nie będzie
    „Niewierny Tomaszu” masz kilka przykładów, pierwszych lepszych.
    Ja bym dała tą wysoką zabudowę do sufitu tak jak ci to Nuxe pokazała oraz zabudowę okapu, resztę niższą, tylko wszystko z prostszą koroną skopiowaną z listwy przysufitowej i ładnie z nią skomponowaną.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnie 01.jpg
Wyświetleń:	132
Rozmiar:	66,3 KB
ID:	426514   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnie 02.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	78,1 KB
ID:	426515   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnie 03.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	87,3 KB
ID:	426516   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnie 04.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	53,4 KB
ID:	426517   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnie 05.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	84,6 KB
ID:	426518  

    Ostatnio edytowane przez katka ; 08-02-2019 o 14:45
    Pozdrawiam
    Katka

  17. #797

    Domyślnie

    Płytki ułożone w karo zawsze fajnie wyglądają.

  18. #798
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    adars69

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Ostrów
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał katka Zobacz post
    „Niewierny Tomaszu” masz kilka przykładów, pierwszych lepszych.
    Ja bym dała tą wysoką zabudowę do sufitu tak jak ci to Nuxe pokazała oraz zabudowę okapu, resztę niższą, tylko wszystko z prostszą koroną skopiowaną z listwy przysufitowej i ładnie z nią skomponowaną.
    Spodziewałem się tego to się nazywa plagiat dlaczego nie dałaś swoich projektów, nie wspomnę już o zdjęciach Twoich realizacji ? O takie prosiłem podobno miałaś je dodać jak będziesz ,miała chwilę przy komputerze, a Ty dodałaś zdjęcia znalezione w necie dziękuje.
    Po drugie to w tych pseudo Twoich projektach akurat te listwy są dla mnie monstrualnie, a miały być delikatne.To jednak tylko kwestia gustu. Taki sposób łączenia listew to prosta rzecz, tym bardziej, że nie trzeba rozmierzać z symetrycznym rozkładem kwadratów po każdej stronie listwy. Eee i tak nie masz pojęcia o czy piszę. Dla mnie akurat te projekty to lipa, oglądałem ich pełno dużo wcześniej. Mogłaś się bardziej postarać wybierając już cudze projekty
    Wrzuciłem tylko pierwsze zdjęcie w wyszukiwarkę grafiki i wyszedł link do tego zdjęcia.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu.png1.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	19,1 KB
ID:	427958
    Ten zrzut z ekranu mówi wszystko
    Ostatnio edytowane przez adars69 ; 12-03-2019 o 11:47

  19. #799
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Robi się ciekawie.
    Jednak w sądzie ten zarzut o plagiat przegrałbyś z kretesem. Przeczytaj może dokładniej jeszcze raz sens wypowiedzi katki. Nigdzie nie napisała przecież, że to Jej projekt ( chociaż o to prosiłeś), tylko podała przykład, że pokaże Ci w wolnym czasie, jak to Jej zdaniem powinno wyglądać.
    Dorobiłeś chyba sobie nazbyt pośpiesznie ideologię, to tego co niezbyt jasno zrozumiałeś. Katka powinna teraz w ramach rewanżu zażądać przeprosin. "Plagiat" dla projektanta , to dosyć mocne słowo.

    PS Tak na marginesie.
    To co dla Ciebie jest rzeczą gustu ( cyt" listwy monstrualne") we wzornictwie ( zwłaszcza tym włoskim) uznawane jest za kanon. Zobacz klasykę, choćby w linii Visionnaire, będącym dziś pewnym wyznacznikiem wzornictwa tego typu, gdzie listwy typu facette : eclairage, corniche, i gzyms meblowy łączą się w jedno.W pomieszczeniach wysokich ma to wręcz uzasadnienie, związane z koniecznością zachowania proporcji dla całej przestrzeni.
    Nie musisz lubić kawioru, on i tak jest bardzo cenionym daniem, którego nikt nie uznaje za odpadki. Ty możesz spokojnie woleć kaszankę.

  20. #800

    Domyślnie

    Cytat Napisał adars69 Zobacz post
    Spodziewałem się tego to się nazywa plagiat dlaczego nie dałaś swoich projektów, nie wspomnę już o zdjęciach Twoich realizacji ? O takie prosiłem podobno miałaś je dodać jak będziesz ,miała chwilę przy komputerze, a Ty dodałaś zdjęcia znalezione w necie dziękuje.
    Po drugie to w tych pseudo Twoich projektach akurat te listwy są dla mnie monstrualnie, a miały być delikatne.To jednak tylko kwestia gustu. Taki sposób łączenia listew to prosta rzecz, tym bardziej, że nie trzeba rozmierzać z symetrycznym rozkładem kwadratów po każdej stronie listwy. Eee i tak nie masz pojęcia o czy piszę. Dla mnie akurat te projekty to lipa, oglądałem ich pełno dużo wcześniej. Mogłaś się bardziej postarać wybierając już cudze projekty
    Wrzuciłem tylko pierwsze zdjęcie w wyszukiwarkę grafiki i wyszedł link do tego zdjęcia.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu.png1.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	19,1 KB
ID:	427958
    Ten zrzut z ekranu mówi wszystko
    Śmiech politowania – niechaj to będzie za cały mój komentarz.

    Najpierw trzeba umieć czytać ze zrozumieniem a potem coś pisać, aby nie narazić się na śmieszność.
    Pozdrawiam
    Katka

Strona 40 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony