dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 76

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Franek Dolas senior Zobacz post
    Chyba 18 lat temu,już 8 lat temu były na forum popularne pompy ciepła p-w nie mówiąc o grzaniu prądem czy
    wyjasnianiu dlaczego ogrzewanie mieszane jest nieporozumieniem.
    Kolega widocznie za mało czytał lub czytał jak budować spaprany dom, czyli głównie na wątkach o paliwach stałych.
    Budowałeś kiedyś dom jak miałeś pracę, rodzinę i małe dzieci?
    Tak doradzali w tamtym czasie nie tylko jeden ma tak dzięki takim poradom. Tylko nikt nie ma odwagi się przyznać. Wiem, że jest dużo więcej takich osób. Nie grzeje paliwem stały klonie seniorku. .

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Ktos słucha porad Bogusława? Niepojete, a jednak. Cos mi nie pasuje, kol. vvvv zarestrował sie w tym miesiacu, forum czyta od lat co najmniej 8, sadze ze to klon konta które czasami jest banowane.
    Chłopie nie czytałem forum przez 8 lat. Nie miałem czasu na takie rzeczy. Widać nie wiesz co to rodzina, małe dzieci, praca, budowa domu systemem gospodarczym (co to to nawet nie wiesz) i inne obowiązki. Zresztą w Twoich czasach to netu nie było. Pewnie, że klon. Przecież tego nie ukrywam. . Zresztą Twoje porady też nie najlepsze. Rekuperator 300m3, do domu 120m2 i garaż. Rozmawiałem z Tobą, żeby uprzedzić kolejne pytania. Koniec tematu.
    Aha i dzisiaj wybrałbym gruntówkę do ogrzewania.
    Ostatnio edytowane przez vvvv ; 15-03-2019 o 09:13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony