dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 55
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 1091
  1. #181
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.283

    Domyślnie

    Jakaż to umowa wiąże cię z telewizorem?
    Gdybym miał telewizor któren odbiera tylko sygnał DVB-T z multipleksa, to dawno bym wyrzucił. Tak było w DDR. Telewizory miały tylko wkładki na kanały Deutscher Fernsehfunk,przełącznik kanałów posiadał zalutowną obudowę z cechą montażysty. Na niepokornych były specgrupy z radiopelengatorem, brygada podjeżdżała pod blok i spuszczała charty do gonitwy po klatkach. Jeśli taki spokój ci się marzy?
    Zamiast ściemniać o chorobie XXI wieku, wróć do lektury Orwella, "1984" na początek

  2. #182
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Zamiast ściemniać o chorobie XXI wieku, wróć do lektury Orwella, "1984" na początek
    Mam go przeczytać drugi raz? Jednego nie wystarczy

  3. #183

    Domyślnie no

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Inna wersja to ŻP

    ŻRYJ POŁOWĘ,
    tego co wcześniej jadłeś.

    Ruch to zdrowie!

    Wodzenie palcem po pilocie i przełączanie kanałów sportowych a nawet noszenie zgrzewki z piwem to nie jest aktywność fizyczna.
    No ja to znałem pod nazwa dieta dłoni . Kładziesz rękę na talerzu. Co pod ręką wyjadasz, resztę zostawiasz

  4. #184
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.283

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Mam go przeczytać drugi raz? Jednego nie wystarczy
    Chyba nic już nie pamiętasz.

  5. #185
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.283

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    No ja to znałem pod nazwa dieta dłoni . Kładziesz rękę na talerzu. Co pod ręką wyjadasz, resztę zostawiasz
    Doskonały pomysł, wzorzec masz zawsze ze sobą

  6. #186
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Chyba nic już nie pamiętasz.
    Możliwe, przeczytałem kilka tysięcy książek (w samej Jagiellonce 1500), nie jednemu łeb strzeli. Tata ma bibliotekę 6 tys woluminów. Ja mam w swojej biblioteczce tylko jedną książkę ale swoją (mojego autorstwa)

    Przyłożyłem gościu na CPNie co niema pojęcia co to jest do głowy cewkę i ups szczęka mi opadła.... obiecał, że to opisze osobiście. Powiem, że mistrz reiki to pikuś w porównaniu z mocą kawałka drutu.

  7. #187
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    "Witam wszystkich zainteresowanych, ciąg dalszy moich bajek i produktów mojej chorej wyobraźni. Uprzedzam wszystkich, że piszę antynaukowe brednie których nie da się udowodnić, nie posiadające stosowne certyfikaty. Nie wierzcie ani jednemu mojemu słowu. Wszytko o czym piszę jest wyłącznie moim zdaniem i może nie pasować do zdań czytelników moich tematów. Jeżeli wam coś nie pasuje to idzie lasem, nie marnujcie czasu i miejsca w temacie. Bo mnie wasze zdanie nie interesuje".
    Bul łokcia powracał (dziś już nie) w mniejszym stopniu ale jednak. Skoro nie mogę wyeliminować przyczyn bólu, czyli feralnego oparcia, to postanowiłem mieć tą cewkę w zasięgu łokcia jak najczęściej
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cewka1.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	15,6 KB
ID:	434322

    A tak dziecko leczy paluszek
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cwka2.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	15,5 KB
ID:	434323

  8. #188
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.283

    Domyślnie

    To nie ten palec!

    Znaczy się - tylko środkowy jest fotogeniczny.

  9. #189
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    "Witam wszystkich zainteresowanych, ciąg dalszy moich bajek i produktów mojej chorej wyobraźni. Uprzedzam wszystkich, że piszę antynaukowe brednie których nie da się udowodnić, nie posiadające stosowne certyfikaty. Nie wierzcie ani jednemu mojemu słowu. Wszytko o czym piszę jest wyłącznie moim zdaniem i może nie pasować do zdań czytelników moich tematów. Jeżeli wam coś nie pasuje to idzie lasem, nie marnujcie czasu i miejsca w temacie. Bo mnie wasze zdanie nie interesuje"

    Szczęka opada: Jeżeli wdrożyć systemy ogrzewania oparte na technologii Torsional Dynamics czyli takiej samej zasadzie co i działa cewka na paluszku córki, to będzie nie tylko ogrzewanie "COP 2" no i będzie przebywać zdrowia użytkowników.

  10. #190
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Tak, tak, "indukcyjna pompa ciepła".
    Juz bylo tacy, co próbowali to naiwnym wciskać....
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  11. #191
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.913

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Szczęka opada: Jeżeli wdrożyć systemy ogrzewania oparte na technologii Torsional Dynamics czyli takiej samej zasadzie co i działa cewka na paluszku córki, to będzie nie tylko ogrzewanie "COP 2" no i będzie przebywać zdrowia użytkowników.
    Nie mylisz pojęć i zjawisk ?
    Jak ma wyglądać ten system ogrzewanie w praktyce?
    Cewka na paluszku córki jest podłączona do "czegoś" ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #192
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie mylisz pojęć i zjawisk ?
    Jak ma wyglądać ten system ogrzewanie w praktyce?
    Cewka na paluszku córki jest podłączona do "czegoś" ?
    Nie bądź taki naiwny. Do czego podłączona elektrownia atomowa? 70 lat temu było to nie do pomyślenia. Dla czego twierdzisz, że cewka na paluszku córki nie działa? Gdzie dowody na to, że to nie działa. Zrobiłeś, sprawdziłeś? Nie. No to na jakiej podstawie zaprzeczasz moim słowom? Skoro mówię, że zrobiłem i działa, znaczy tak jest.
    Pole torsionne na paluszku u córki nie jest nośnikiem energii i nic nie może zasiać. Cewka Miszyna jest generatorem Torsional Dynamics. Miszyn za pomocą tego generatora .. hola hola nie tak prędko!, to niema nic wspólnego z tematem.



    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Tak, tak, "indukcyjna pompa ciepła".
    Juz bylo tacy, co próbowali to naiwnym wciskać....
    Gdzie było, jest i są już w Polsce. Jeden z klientów mnie namawiał a żebym mu taki zrobił. Odmówiłem, bo niema jak zrobić badania pola, może być nie bezpieczna.
    U siebie również chciałem zrobić byłaby zainstalowana 20 metrów od domu ale "pole torsionne" nie da się ekranować zwykła blachą. Dopiero teraz kiedy pojawił się MIszyn który wytłumaczył i pokazał jak to działa, staje się jasne jak to pole bezpiecznie używać.

    Gość co twierdził, że grzałkami będziemy się leczyć w 2007 roku został zabity. Był akademikiem fizykiem. No i gdzie jego prace? Niema, zostało dwa nagrania w lokalnej telewizji. Więc pytanie gzie to wszytko i dla czego nie dławimy się w dobrobycie jest zbędne. Nikt nie przyjdzie i nas nie uszczęśliwi. Ja nie czekam na "Boską manę", biorę i robię i se chwalę

  13. #193
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Jak ma wyglądać ten system ogrzewanie w praktyce?
    Wystarczy rozpędzić wir wody do 100 Hz i będzie ciepełko Będę taki generator robił jak mi życia nie zabraknie.

  14. #194
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.913

    Domyślnie

    Ile tzreba wsadzić energii aby rozpędzić wir wody do 100 Hz i ile tej wody potrzeba do ogrzewania domu?
    O to pytałem we wcześniejszym wpisie w nawiązaniu do ceki na paluszku ...
    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Jeżeli wdrożyć systemy ogrzewania oparte na technologii Torsional Dynamics czyli takiej samej zasadzie co i działa cewka na paluszku córki, to będzie nie tylko ogrzewanie "COP 2" no i będzie przebywać zdrowia użytkowników.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  15. #195
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Gość pokazuje jak wygląda taki agregat. Tyle wiem: https://youtu.be/01ignGrE-vA?t=692

    Nikt nie poda szczegółów bo na tym ludzie zarabiają pieniądze.

  16. #196
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.913

    Domyślnie

    Ale co to jest ? Zdjęcie + gadające głowy i internetowej TV?

    Ludzie na tym zarabiają? Czyli jest to wykonane, działa i jest dostępne do kupienia ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  17. #197
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Interesu to kolegę, to proszę założyć temat na elektrodzie a ja przyjdę i udzielę informacji. Sporo na elektrodzie dzielnych ludzi, więc ktoś coś będzie wiedział. Ja tak by zrobił ale mojego autorstwa temat trafi na bank do kosza.
    p.s; To na zdjęciu ma 20 lat.
    Ostatnio edytowane przez pkorol ; 07-09-2019 o 18:29

  18. #198
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.913

    Domyślnie

    Pod jakim hasłem szukać o tym na elektroda.pl ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  19. #199
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Nie szukać, tylko napisać nowy temat pod hasłem "Ile tzreba wsadzić energii aby rozpędzić wir wody do 100 Hz i ile tej wody potrzeba do ogrzewania domu?"

  20. #200
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Ale po co zakladac tam taki temat ?
    Żeby od razu bana załapać ?

Strona 10 z 55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony