Cytat Napisał pkorol Zobacz post
Lubię rozmawiać z takimi jak kolega. Dla czego kolega twierdzi, że ich niema? Są, tyle, że się boją kolegopodobnych i wcale im się nie dziwię. Namawiam ich by pisali zwłaszcza wtedy gdy twierdzą że nie działa.
Co do kasy, nie pamiętam, żebym kiwną paluszkiem za darmo, więc skąd takie wątpliwości? Chyba, że chciałem popieścić swoje ego to wtedy komuś pomagałem "bezinteresownie". Co do kolegopodobnych, proszę się nie łudzić, że zrobię wam te druciane instalacje za darmo, wytrzepię was na całego. I nim więcej zemną dyskutujecie tym więcej szans, że traficie w moje sitwy pazerne Już nie możecie oderwać się od tego tematu a już nadchodzi ciąg dalszy, bo męczę drugi tydzień zasilacz i coś tam już pyka. No i chodzi mi po głowie już inna konstrukcja spadkobiercy Miszina.
Jednak robisz na zarobek te swoje cudeńka ale ja nadal nie wiem czy pomagają.Piszesz przecież ,że nie zrobisz tych :

proszę się nie łudzić, że zrobię wam te druciane instalacje za darmo, wytrzepię was na całego.
Po wypowiedzi Adasia sądzę ,że lepiej rób dla siebie i na sobie doświadczaj. Gdyby owe cewki pomagały jak sugerujesz to każdy tu budowlaniec skusiłby się i zrobił modelowo by np. przy jej pomocy usprawnić - zastąpić rzesze ludzi biorących udział czynny w budowaniu chałupy.