dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 345 z 893
Pokaż wyniki od 6.881 do 6.900 z 17846
  1. #6881
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Tak nigdy nie napisałem.
    Jednak kogo afryka obchodzi eksploatować do bólu i porzucić. My jako Europa musimy skończyć z prrawami człowieka i pierdołami bo przegramy
    A czy ja pisałem o Tobie ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  2. #6882
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    A czy ja pisałem o Tobie ?
    Tak to odebrałem
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  3. #6883

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    chodziło mi o Afrykę nie o Muzoli w przyszłości a faktycznie masz rację co do obecnej sytuacji ale też pomijając wyznanie mają jakiś dorobek nie są zupełnie sote
    Przecież ci "muzole" przechodzą z Afryki.

  4. #6884

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    Którzy ? Tatarzy Krymscy z Ukrainy?
    To UE chciało nam wcisnąć uchodźców z Krymu?
    Masz jakiś link do tej rewelacji?
    Akurat Tatarów mamy w Polsce od wieków i nigdy z nimi nie było problemu.
    Ostatnio edytowane przez stos ; 04-04-2021 o 09:16

  5. #6885

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    Nie do wszystkiego w życiu jest link.
    Czyli sobie to wymyślałeś.

  6. #6886
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pitrekkk Zobacz post
    Takie myślenie zawsze prowadziło donikąd.
    Historię piszą zwycięzcy.
    Myślisz że Hitler byłby zły gdyby wygrał wojnę?

    Co do PL na tle świata jesteśmy bogatym i zaawansowanym krajem . Należącym do UE i NATO porównujesz nas do jakiejś Somali..........?
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  7. #6887

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Historię piszą zwycięzcy.
    Myślisz że Hitler byłby zły gdyby wygrał wojnę?
    A wg Ciebie jaki by był Hitler gdyby wygrał wojnę??

  8. #6888
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    A wg Ciebie jaki by był Hitler gdyby wygrał wojnę??
    Ja mówię o osądzie jego czynów były by pozytywny jakby wygrał.

    Już pokapowałeś się że przepuściłeś darmowy obiad w PPK?
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  9. #6889

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Ja mówię o osądzie jego czynów były by pozytywny jakby wygrał.

    Już pokapowałeś się że przepuściłeś darmowy obiad w PPK?
    Ja pie.....ole Ty jesteś gorzej chory aniżeli myślałem. Tak Adolfik jakby wygrał wojnę to cukierki by dzieciom polskim i żydowskim rozdawał.
    Jakiś obłudnik może pisać ze Hitler byłby cacy, a te miliony ludzi zagazowanych w obozach koncentracyjnych, Co? wg Ciebie tez obozów nie było?

    A co do PPK to na obiad mnie jeszcze stać i nie bądź tak naiwny jak male dziecko że ktoś kto obsługuje to PPK robi to charytatywnie tylko z moich pieniążków chce zarabiać. Nie mam zamiaru nikomu kabzy nabijać moim kosztem.

  10. #6890
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Pitrekkk
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    337

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Historię piszą zwycięzcy.
    Myślisz że Hitler byłby zły gdyby wygrał wojnę?

    Co do PL na tle świata jesteśmy bogatym i zaawansowanym krajem . Należącym do UE i NATO porównujesz nas do jakiejś Somali..........?
    Mentalnie to bliżej nam do Afryki niż cywilizowanych krajów. Byłem dziś na rowerze i, w podejściu do czystości to jak na czarnym lądzie. Kosze na każdym podwórku, a syf po rowach taki ze trawa nie ma miejsca by się przebić. O czym to świadczy?.

    Dwa.
    Dziś Oni, jutro My, historia nie raz uwypuklała naszą moc(123 lata pod zaborami, 2 przewalone wojny, rosyjski but po wojnie). Tak więc bym nie przesadzał z tym bogactwem, które nie jest pisane jedynie w Jagiełłach.

    Ogólnie mnogość socjopatów w internecie trochę mnie przeraża. Ciekaw jestem czy przy świątecznych stołach opowiadacie przy rodzicach, dziadkach o swoich mentalnych wynaturzeniach.

    Z mojej strony eot

  11. #6891
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Ja pie.....ole Ty jesteś gorzej chory aniżeli myślałem. Tak Adolfik jakby wygrał wojnę to cukierki by dzieciom polskim i żydowskim rozdawał.
    Jakiś obłudnik może pisać ze Hitler byłby cacy, a te miliony ludzi zagazowanych w obozach koncentracyjnych, Co? wg Ciebie tez obozów nie było?

    A co do PPK to na obiad mnie jeszcze stać i nie bądź tak naiwny jak male dziecko że ktoś kto obsługuje to PPK robi to charytatywnie tylko z moich pieniążków chce zarabiać. Nie mam zamiaru nikomu kabzy nabijać moim kosztem.
    Ja odnosze się do tego że historię pisza zwycięzcy gdyby wygrał wojnę niebyłby oceniany jako zły. Co wtym skomplikowanego? Gdzie napisąłem że jest dobry?

    Właśnie mentalność gołodupca dlatego nic nie rozumiesz. Podałelem Ci przykład przy natychmiastowej wypłacie gdzie masz taki zysk bez ryzyka?
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  12. #6892

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Ja odnosze się do tego że historię pisza zwycięzcy gdyby wygrał wojnę niebyłby oceniany jako zły. Co wtym skomplikowanego? Gdzie napisąłem że jest dobry?

    Właśnie mentalność gołodupca dlatego nic nie rozumiesz. Podałelem Ci przykład przy natychmiastowej wypłacie gdzie masz taki zysk bez ryzyka?
    Udajesz że jesteś światłym człowiekiem a tak naprawdę to siedzisz na jakimś odludziu i jedyne łącze ze światem jakie masz to net.
    Pisząc że nie byłby oceniany jako zły to samo przez się mówi jaki byłby wg Ciebie.

    Co do gołodupca to już pisałem o Tobie, najgłośniej krzyczysz jaki to nie jesteś bogaty i zapobiegliwy finansowo człowiek a tak naprawdę to sam jesteś gołodupcem bo ja może nie nalezę do elity finansowej ale na to co potrzebuje mnie stać i moją rodzinę.
    Mnie nie podnieca samodowartościowywanie się wypisując niestworzone rzeczy ile mam obligacji, kont i oszczędności.

  13. #6893
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Udajesz że jesteś światłym człowiekiem a tak naprawdę to siedzisz na jakimś odludziu i jedyne łącze ze światem jakie masz to net.
    Pisząc że nie byłby oceniany jako zły to samo przez się mówi jaki byłby wg Ciebie.

    Co do gołodupca to już pisałem o Tobie, najgłośniej krzyczysz jaki to nie jesteś bogaty i zapobiegliwy finansowo człowiek a tak naprawdę to sam jesteś gołodupcem bo ja może nie nalezę do elity finansowej ale na to co potrzebuje mnie stać i moją rodzinę.
    Mnie nie podnieca samodowartościowywanie się wypisując niestworzone rzeczy ile mam obligacji, kont i oszczędności.
    Uproszczę . Co jest niezrozumiałe w historię piszą zwycięzcy?

    Nigdy nie pisałem że jestem bogaty. Dla jednego plebs dla drugiego bogacz i tyle.
    Mam tyle na ile zasługuje i to wszystko.Mam gorzej niż zaplanowałem że będę miał w tym wieku.Ale sumarycznie jest dobrze


    Chociaż przeanalizowałeś to co Ci napisałem o "darmowym obiedzie" z PPK to tak jak pieniądze na ziemi i się nie schylić.
    Poczytaj policz a nie bo OFE..........
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  14. #6894

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Uproszczę . Co jest niezrozumiałe w historię piszą zwycięzcy?

    .
    I dla Ciebie takim godnym wspominania tu na forum zwycięzcą byłby Hitler, tak? Chłopie, jakby Hitler wygrał wojnę to Ciebie najprawdopodobniej by nie było na świecie a Ty chrzanisz że nie byłby złym zwycięzcą. Wiesz co, nóż otwiera mi się w kieszeni na takie omamy.

  15. #6895

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post


    Chociaż przeanalizowałeś to co Ci napisałem o "darmowym obiedzie" z PPK to tak jak pieniądze na ziemi i się nie schylić.
    Poczytaj policz a nie bo OFE..........
    Jak widać to Ty za rolkę papieru toaletowego dałbyś sobie głowę na łyso ogolić i miałbyś dwie korzyści - darmowy papier do tyłka i ogolona głowę za darmo.
    Gdy było OFE też mnie tak omamili naganiacze którzy jak potem się okazało zbijali kokosy od zapisanego łba do funduszu.
    Mam inne źródła dochodu i zarobkowania które dostarczają mi większe zapewnienie niezależności finansowej.

  16. #6896
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    I dla Ciebie takim godnym wspominania tu na forum zwycięzcą byłby Hitler, tak? Chłopie, jakby Hitler wygrał wojnę to Ciebie najprawdopodobniej by nie było na świecie a Ty chrzanisz że nie byłby złym zwycięzcą. Wiesz co, nóż otwiera mi się w kieszeni na takie omamy.
    Napisałem że nie byłby oceniany jako zły!! Bo zwycięzcy piszą historię.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  17. #6897
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Jak widać to Ty za rolkę papieru toaletowego dałbyś sobie głowę na łyso ogolić i miałbyś dwie korzyści - darmowy papier do tyłka i ogolona głowę za darmo.
    Gdy było OFE też mnie tak omamili naganiacze którzy jak potem się okazało zbijali kokosy od zapisanego łba do funduszu.
    Mam inne źródła dochodu i zarobkowania które dostarczają mi większe zapewnienie niezależności finansowej.
    A jakie ryzyko jest w wypłacie co 3mc . Fakt TFI mają opłatę za zarządzanie ale wliczona jest ona w wartość jednostki uczestnictwa. Pomijalne przy częstych wypłatach. Możliwa jest opłata za sprzedaż ale itak nie przekroczy zysków
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  18. #6898

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    I dla Ciebie takim godnym wspominania tu na forum zwycięzcą byłby Hitler, tak? Chłopie, jakby Hitler wygrał wojnę to Ciebie najprawdopodobniej by nie było na świecie a Ty chrzanisz że nie byłby złym zwycięzcą. Wiesz co, nóż otwiera mi się w kieszeni na takie omamy.
    Tak jak się rzadko z @kulibob zgadzam tak tu przyznaję mu rację.
    Zwycięzcy piszą historię i dlatego nic złego po wojnie nie słyszeliśmy o Stalinie, Roosevelcie, Trumanie i Churchillu.
    Słyszał ktoś o obozach koncentracyjnych dla obywateli amerykańskich pochodzenia japońskiego w USA?
    Słyszał ktoś o tym że Churchill dopuścił do śmierci tysięcy swoich obywateli aby tylko Niemcy się nie dowiedzieli że złamana została enigma.
    Czy krytykował ktoś Stalina za wywołanie IIWŚ razem z Hitlerem?
    To przecież ta wielka trójka oddała nas pod but sowiecki. Krytykował ktoś ich za to.
    ITD.
    Ostatnio edytowane przez stos ; 04-04-2021 o 15:47

  19. #6899

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Owszem, że dla takiego dziecka będzie lepiej w rodzinie zastępczej niż w rodzinie patologicznej, która płodzi się by mieć 500 zeta od łba.
    Kto ci wmówił że jesteś lepszy od innych że nazywasz innych patologią?
    ***** Arturo
    Ostatnio edytowane przez stos ; 04-04-2021 o 16:08

  20. #6900

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Tak jak się rzadko z @kulibob zgadzam tak tu przyznaję mu rację.
    Zwycięzcy piszą historię i dlatego nic złego po wojnie nie słyszeliśmy o Stalinie, Roosevelcie, Trumanie i Churchillu.
    Słyszał ktoś o obozach koncentracyjnych dla obywateli amerykańskich pochodzenia japońskiego w USA?
    Słyszał ktoś o tym że Churchill dopuścił do śmierci tysięcy swoich obywateli aby tylko Niemcy się nie dowiedzieli że złamana została enigma.
    Czy krytykował ktoś Stalina za wywołanie IIWŚ razem z Hitlerem?
    To przecież ta wielka trójka oddała nas pod but sowiecki. Krytykował ktoś ich za to.
    ITD.
    To że zwycięscy piszą historię, cóż a kto ma pisać, zwykły Kowalski?
    Ale wspominając Hitlera który był ludobójca i stawianie go w pozytywnym świetle to jest przegięcie że nie powiem nazwę tego dosłownie.
    O Stalinie jak dobrze a może nie pamiętasz za czasów PRL był zakaz mówienia i po upadku komuny książki od historii zaczęto pisać od nowa.
    Jak się nie interesowałeś historią to nie dziw że nie słyszałeś o Roosevelcie, Trumanie i Churchillu.

Strona 345 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony