dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 16
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 308
  1. #281
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Gres jest firmy chinskiej Kupiony w Leroy Merlin z promocji 29zł
    Fuga ma 2mm, a gres jest 50x50.

  2. #282

    Domyślnie

    Farciaro - sliczny ten gres W takim razie muszę się wybrać do LM na "ogladanki". A jesli pozwolisz pomęczę Cię jeszcze w sprawie garderoby... Również planuję wydzielić z sypialni takową żeby uniknąć robienia szafy. I teraz mam pytanie: jakie są jej wymiary? Chodzi mi właściwie o głębokość. Czyli: jaka będzie (lub już jest) głębokość półek i ile miejsca przed nimi żeby się wygodnie zmieścić?
    mój dom

    Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)

  3. #283
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie


    Więc tak....głębokość 170cm, a długość 4,5m.
    Wstawiam zdjęcia , ale Ci co mają garderoby jak z folderów proszę o niekomentowanie mojego artystycznego nieporządku
    Mam tam szafę, której nie chciałam w sypialni, trzy stelaże na ubrania i sanki




    Pewnie po obejrzeniu mojej garderoby macie takie miny jak moja córa

  4. #284

    Domyślnie

    Kochana - ja nie zamierzam mieć garderoby jak z folderu Ja sobie wyliczyłam 160cm głębokości i widzę, że niewiele się będzie różnić od Twojej. 60-70cm głębokość na rzeczy do wieszania a reszta na to żeby swobodnie stanąc przed tymi wieszakami czy półkami. Dzięki serdeczne za zdjęcia Pozwolę sobie jeszcze podpytywać się o różne rzeczy w razie czego Pozdrawiam serdecznie całą rodzinę - zwłaszcza dziewczynki - cudne są
    mój dom

    Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)

  5. #285
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Pytaj, pytaj...a 160 spokojnie wystarczy. Dzięki za pozdrowionka i miłego dzionka

  6. #286
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał ohm30
    Gres jest firmy chinskiej Kupiony w Leroy Merlin z promocji 29zł
    Fuga ma 2mm, a gres jest 50x50.
    małe sprostowanie - fuga ma 1,5mm

  7. #287

    Domyślnie

    Pięknie u Ciebie w domciu.Schody masz przepiękne.Mogę zapytać ile kosztowały schody-planujemy zrobić podobne.Pozdrawiamy

    http://forum.muratordom.pl/nasza-roz...mu,t176550.htm

  8. #288
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Poszło na priva
    Bardzo ładny projekt. Będzie fajny dom - gratuluję

  9. #289
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kwartet

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    127

    Domyślnie

    cześć no i co tam fajnego kupiłyście kobiety na zakupach? Pewnie różowe kompleciki dla dziewczynek, jakieś zabójcze kiecki

  10. #290
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    nieee, kiecki akurat nie.....buty różowe (moje nie )

    U nas dziś dwie wywrotki były i jedna piasek do tarasu i do schodów przywiozła, a druga tłuczeń przed dom.
    No i mamy nadany numer domku

  11. #291
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    Witam ,bardzo ładnie domek sobie urządziliście !!! przytulnie i elegancko ,a pokój dziewczynek przepiękny

  12. #292
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Witam i miło słyszeć

  13. #293
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Doczekałam się - dywanu czerwonego przed drzwiami jeszcze nie ma, ale za to nasze błotko zostało wybrane, utwardzono ziemię, a jutro ładnie mają przyjechać kamyczki

  14. #294

    Domyślnie

    Witaj, przejrzałam cały dziennik i gratuluję dobrego gustu, naprawde fajny domek :) Zastanawiam się właśnie nad wydzieleniem garderoby z sypialni ale nie miałabym tam kaloryfera i nie wiem czy tak może być? I jak rozwiązaliście problem wentylacji w garderobie?

    I jeszcze poproszę, jeżeli można, o nazwę farb i jakiej są firmy: w pokoju dziewczynek, synka i na dole: kuchnia ,przedpokój, salon i nad kominkiem,
    please, bardzo podoba mi się ta kolorystyka

  15. #295

    Domyślnie

    Po przeczytaniu całego dziennika, trochę mi się tych pytań nazbierało.
    Jak użytkuje się gres polerowany? Szybko widać zabrudzenia? Czy jest śliski?
    Gdzie można kupić takie ładne lampy, jak ta w pokoju dziewczynek i w salonie?
    I z czego są parapety wewnetrzne?

    No, to chyba tyle , jak za duzo to przepraszam i pozdrawiam

  16. #296
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał bzajas
    Witaj, przejrzałam cały dziennik i gratuluję dobrego gustu, naprawde fajny domek Zastanawiam się właśnie nad wydzieleniem garderoby z sypialni ale nie miałabym tam kaloryfera i nie wiem czy tak może być? I jak rozwiązaliście problem wentylacji w garderobie?

    I jeszcze poproszę, jeżeli można, o nazwę farb i jakiej są firmy: w pokoju dziewczynek, synka i na dole: kuchnia ,przedpokój, salon i nad kominkiem,
    please, bardzo podoba mi się ta kolorystyka
    Witam
    więc, grzejnik w garderobie raczej powinien być (tak nawet hydraulicy mówili), bo rzeczy mogą zawilgotnieć i takie tam....wentylacji jakiejś tam specjalnej nie ma.

    Farba w pokoju córek to malinowy róż Dekoral, u syna Dulux błękitna chmurka.
    Kuchnia Dulux cafe latte, salon Dekoral szlachecki beż, a kominek amerykański orzech, ufff mam nadzieję, że nie pomieszałam nic

  17. #297
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał bzajas
    Po przeczytaniu całego dziennika, trochę mi się tych pytań nazbierało.
    Jak użytkuje się gres polerowany? Szybko widać zabrudzenia? Czy jest śliski?
    Gdzie można kupić takie ładne lampy, jak ta w pokoju dziewczynek i w salonie?
    I z czego są parapety wewnetrzne?

    No, to chyba tyle , jak za duzo to przepraszam i pozdrawiam
    Gres nie jest za śliski, dzieci chodzą bez kapciuszków i nikt jeszcze orła nie wywinął
    Co do mycia to ja mam obsesje na punkcie czystości, więc i tak codziennie lecę z mopem
    Lampy kupione były w LM i Castoramie.

  18. #298
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Ktoś kiedyś pytał czy samochód się swobodnie zmieści w grażu.
    U nas się NIE ZMIEŚCI


  19. #299

    Domyślnie

    Ohm30, a jak tam ogród? Czy już myślałaś jak go skomponujesz? A może już w nim szalejesz bo wiosna już nadeszła? Ja nie mogę się doczekać i budowy i projektowania ogrodu.
    Powodzenia i radości w dalszym urządzaniu domku!
    Ps. Gdzie można kupić taki fajny zegar (ten między kuchnia a salonem) jest odjazdowy!

  20. #300

Strona 15 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony