dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 246
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 4911
  1. #81
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Ha, ha Miras a jesteś pewien, że One się łóżeczkami nie pozamieniały?

  2. #82
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Niestety ale nie. Och słodkie aniołki prawda?

  3. #83
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miras12 Zobacz post
    Ciociu to chyba moge tobie zawdzięczać, ale oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Tylko nie broń dzisiaj Julki.
    Hahahahaha..... ciocia daleko mieszka i nie zdazy na Mikolaja, ale na Swieta napewno. Caluski dla dzieciaczkow.

  4. #84
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    No i co ja mam pisać,no co ??? jak mi się gęba do monitora cieszy jak patrzę na dziewczyny

  5. #85
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Też uważam, że są śliczne.
    Malka tyś fachowiec. Bardzo nas martwia kolanka Julki, są jakby spuchnięte. Przyjżyj się temu filmikowi. Do końca tygodnia dziewczyny na L-4 więc nasza Pani Iza nie może tego ocenić.No ciocia bo dziewczyny zmartwione.

  6. #86
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Miras, tak się nie da
    opuchliznę trzeba zbadać palpacyjnie, dotknąć, sprawdzić ruchomość w stawach, porównać z tym co było wcześniej.
    Są na przykład jasne przesłanki co do podejrzenia zapalenia, jeśli opuchlizna jest ucieplona czy bolesna.
    A przez net się nie da takich rzeczy sprawdzić

  7. #87
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Miras takie siedzienie jak Dziewczynki siedzą, nie jest dobre dla kolan. Zapytaj rehabilitantów Waszych co robić by inaczej siadały, bo takie siedzenie koślawy kolana. Rozumiem, że tylko tak potrafią i wolicie takie siedzenie niż leżenie, ale pracujcie nad tym mocno.

  8. #88
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    carver

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    1.084

    Domyślnie

    Przyklejone na samiuśkiej górze...

    Dzięki!!!!
    Ostatnio edytowane przez carver ; 28-11-2012 o 10:18

  9. #89
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    No, jak to na Księczniczki przystało. W razie by jakaś aukcja miała mieć miejsce, chętnie poprowadzę.

  10. #90

    Domyślnie

    Skoro wątek znalazł się w osobnym dziale,to może obok kolejny wątek z potrzebami?

  11. #91

    Domyślnie

    Dziewczynki są super, trzymam kciuki za nie i za waszą rodzinę dacie rade

  12. #92
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Miras bardzo dobrze, że założyłeś wątek. Trzeba walczyć, pisać o sobie. Wielu ludzi chce pomagać, ale nie wie jak. Watek przyda się dziewczynkom ale na pewno również Wam, rodzicom. Przytulam serdecznie Na zawiłościach medycznych się nie znam, ale ile będę mogła, chętnie pomogę.

  13. #93
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miras12 Zobacz post
    Jeśli chodzi o pomoc to nie będę ukrywał, tak jest nam potrzebna. Niestety rehabilitacja kosztuje.....
    Może ma ktoś z was lub waszych znajomych jakieś ciuszki w rozmiarze 98, bo takie noszą dziewczynki....
    A tutaj jest informacja o tym gdzie i jak można wesprzeć finansowo leczenie Dziewczynek.
    http://juliaikarolina.blox.pl/html/1...1.html?1363522

  14. #94
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żelka Zobacz post
    A tutaj jest informacja o tym gdzie i jak można wesprzeć finansowo leczenie Dziewczynek.
    http://juliaikarolina.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?1363522

    Miras
    czy oprócz wpłat możemy inaczej też pomóc ... moze jakieś pampersy, ciuszki itp?

  15. #95
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Edzia - ciuszki w rozmiarze 98 +
    A pieluch to chyba nigdy za dużo

  16. #96
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    No pewnie, pieluch nigdy dosyć, tylko niech Miras poda rozmiar. A i zabawki edukacyjne na pewno się przydadzą, układanki itp. Niech Miras sam powie. Pewnie wątku szuka, i nie wie, że jest na stronie głównej na samej górze. Jak znajdzie, to najpriew padnie a potem dopiero odpiszę.

  17. #97
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Cholera, ale mi niespodzianke zrobiliście.
    Żelka bylo dokładnie tak jak przewidzialaś.

    Jednak muszę wam coś powiedzieć.
    Dowiedziałem się, że jedna z poslanek organizuje raz w roku bal charytatywny. No i łaziłem za nią, chyba z dobre 3 miesiące, wyczekiwałem, a potem prosiłem, bo chcialem i to bardzo, bo trzeba coś robić, a nie tylko rozpaczać. Robiłem wszystko co mogłem, tak się starałem i niestety bal będzie, ale nie dla dziewczynek. Nie wiem może za mało się starałem, może coś źle powiedziałem. Nawet już mi się słuchać nie chcialo, ale bal chyba będzie przeznaczony na plac zabaw dla dzieci niepełnosprawnych czy jakoś tak.
    Pisalem o tym prywatnie do malki żeby kciuki trzymała i na pewno trzymała. Tylko chyba ta polityka znów wygrała, nie chce mi się tym gadać. Tyle czasu straciłem. A tu wy nagle w tym samym dniu robicie mi niespodziankę, to nie może być zbieg.
    Chłop jestem, a normalnie świeczki mam w oczach. Ja się zastanawialem przez cały dzień jak tu żonie Hiobową wieść ogłosić.
    Mogę podziękować, odpracować, no nie wiem co jeszcze. Przepraszam, ale musze żonie powiedzieć.
    Ostatnio edytowane przez Miras12 ; 28-11-2012 o 18:07

  18. #98
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Trzymałam, cały czas trzymałam
    Nawet przez chwile nie myślałam, że pani poseł jednak się wypnie
    Ale nie ma co rwać włosów z głowy -poczytałam o tych balach i taką kwotę jak ci prominenci zbierają, to my na FM, na każdej aukcji osiągamy
    Phiii po co nam takie polityczne sknery
    Dajmy tylko trochę czasu forumowiczom.

    No i jesteście na samej górze góry, już górniejszej góry na FM nie ma

  19. #99
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    tak żauważyłem ale po czasie "cholera co się dzieje" no jakos tak powiedziałem. Odezwała się również redakcja z opisem jakiej pomocy potrzebujemy.

    Ciuszki rozmiar 98 nie muszą być nowe, byleby dziur na kolanach nie miały, pampersy tak nigdy dość, córcie noszą +4, coś do pielęgnacji cialka dziewczyn bo księzniczki wrażliwe i jakąś zabawkę dla dzieciaczków (dla Krzysia też) nie nowe, ale takie, które wam zbywają, a ja będę mógł dzieciom pod choinkę położyć. Tak żeby miały co rozpakować.
    dziękuję dziękuję i dziękuję wszystkim z calego serca. Zaraz żonka mnie wywali z komputera bo ona taka w emocjach.

  20. #100
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kraania
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    192

    Domyślnie

    Miras piszesz o ubrankach dla dziewczynek. A może chcielibyście ubranka dla synka? Mam pięciolatka więc jeśli przydałyby się jakieś to daj znać.

Strona 5 z 246

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony