dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 16
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 302
  1. #221
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    henrykobwarzanek

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-577
    Posty
    4

    Domyślnie titania cd.

    Cytat Napisał KrystianMendog Zobacz post
    Czemu ma dać siana? Przedstawił swoją opinię i przestrzegł innych użytkowników.
    witam,

    siana nie potrzebuję...

    kolego, ja nikogo nie przestrzegam przed producentem, tylko dokładnie przed danym modelem,
    (przed producentem można przestrzec tylko w przypadku podejścia do reklamacji, ale o tym mozna poczytać u innych forumowiczów)

    w samochodach też tak jest, że VW robi dobre silniki a z 2.0 jakoś nie wyszło...
    tutaj sytuacja jest taka sama,

    w ich konkurencji, czyli znanej firmie wienerberger w 2007 ze względu na bum budowlany na 99% przyspieszono w kunicach produkcję modelu L15,
    dachówka miała nie zmieloną glinę i pojawiały się na niech "chrostki" , a później wykwity,
    około 2-3 lata temu proces został zmieniony, odcień dachówek także, producent wysłał do składów serwis i sami jeździli i dachówki wymieniali,
    teraz wygląda, że wszystko jest ok,...

  2. #222
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    bracki88

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Morawica
    Kod pocztowy
    32-084
    Posty
    328

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykobwarzanek Zobacz post
    witam,

    siana nie potrzebuję...

    kolego, ja nikogo nie przestrzegam przed producentem, tylko dokładnie przed danym modelem,
    (przed producentem można przestrzec tylko w przypadku podejścia do reklamacji, ale o tym mozna poczytać u innych forumowiczów)

    w samochodach też tak jest, że VW robi dobre silniki a z 2.0 jakoś nie wyszło...
    tutaj sytuacja jest taka sama,

    w ich konkurencji, czyli znanej firmie wienerberger w 2007 ze względu na bum budowlany na 99% przyspieszono w kunicach produkcję modelu L15,
    dachówka miała nie zmieloną glinę i pojawiały się na niech "chrostki" , a później wykwity,
    około 2-3 lata temu proces został zmieniony, odcień dachówek także, producent wysłał do składów serwis i sami jeździli i dachówki wymieniali,
    teraz wygląda, że wszystko jest ok,...
    Naprawde chcesz porównywać dachówki Winerbergera z Creatonem?! Może z tym sianem to nie był taki zły pomysł

  3. #223

  4. #224
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Nieuczesany

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Nowogardek
    Kod pocztowy
    72-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    Creaton Titania Czarna glazura .Położony dach,zero odpadów,kolor jak na razie brzytwa...cdn

  5. #225

    Domyślnie

    Będę wdzięczny za fotkę dachu z dachówką Titania w kolorze czerwień winna.

  6. #226
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar qmite
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Damnica
    Kod pocztowy
    76-231
    Posty
    45

    Domyślnie

    Zastanawialiśmy się nad czerwienią winną jednak w hurtowni okazało się, że na razie jej nie produkują bo są jakieś problemy z jakością i nie chcą wypuszczać bubla. Na potwierdzenie widzieliśmy nawet maila od przedstawiciela Creatona. No i będzie chyba czarny mat.. :]
    Ostatnio edytowane przez qmite ; 04-08-2015 o 23:15

  7. #227

    Domyślnie

    Cytat Napisał qmite Zobacz post
    Zastanawialiśmy się nad czerwienią winną jednak w hurtowni okazało się, że na razie jej nie produkują bo są jakieś problemy z jakością i nie chcą wypuszczać bubla. Na potwierdzenie widzieliśmy nawet maila od przedstawiciela Creatona. No i będzie chyba czarny mat.. :]
    Dzięki za odpowiedź. Faktycznie ten kolor nie jest dostępny. Po obejrzeniu próbek zdecydowaliśmy się na kolor miedziany.

  8. #228

    Domyślnie

    Witam.W lipcu położono mi dachówkę Titania Noblesse, i jestem bardzo niezadowolona.Dachówka wygląda jak skocznia Małysza,możecie sami zobaczyć na zdjęciu.Dachówka nie schodzi się,dekarze przykładali poziomicę i jest odchył nawet do 2 cm.W sierpniu złożyłam reklamację i do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi.Przedstawiciele Creatona z Olkusza, nie raczą odpowiedzieć na mą reklamację, ani listownie,ani telefonicznie.Jeśli otrzymam negatywną odpowiedz, to zakładam sprawę. Zostałam wprowadzona w błąd gdysz Creaton szczyci się tym, że ich dachówka jest dużego formatu, prosta i dobrze się schodzi. Ja twierdzę, że firma Creaton postawiła na ilość, a nie na jakość. Piszcie co o tym sądzicie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0237.jpg
Wyświetleń:	1025
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	333941  
    Ostatnio edytowane przez jedyna ; 13-10-2015 o 18:11

  9. #229
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    BudującaDom

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-493
    Posty
    27

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że to błąd dekarza, że tak odstaje. Też mamy tę dachówkę. Też nam tak odstawało w pierwszym rzędzie. Ale kazaliśmy poprawić i teraz tak nie odstaje. Fakt, ta dachówka idealnie się nie schodzi. Najgorzej jest przy oknach połaciowych, jeśli akurat cięta jest na fali. Brzydko to wygląda. Nie wiem jak to uszczelnić. Ptaki bedą tam sobie wchodziły i inne robactwo. Też jest to błąd dekarza, bo powinien odpowiednio wymierzyć, by cięcie nie wyszło na wysokiej fali. Ja samej dachówki się nie czepiam, nie jest idealna, są odpryski i zarysowania, ale takie można przeznaczyć na cięcia. Raczej umiejętności dekarza. U nas też z odpryskami kładli jak leci, a zostało sporo idealnej dachówki. Ta dachówka jest bardzo wymagająca, jest duża, więc każdą dachówkę trzeba dokładnie kłaść, nawet jedna skrzywiona dachówka tworzy krzywą linię na dachu. Ale tak to jest, gdy dekarz i jego brygada chcą 300 m2 dachu położyć w jeden dzień. U nas nie pościągali glutów z gąsiorów i przez okna połaciowe muszę podziwiać te gluty na daszkach lub porysowane, uszkodzone dachówki.
    Ostatnio edytowane przez BudującaDom ; 18-10-2015 o 18:49

  10. #230

    Domyślnie

    I jak z perspektywy pół roku?

    Wątek trochę przycichł, a szkoda... ja poszukuję opinii osób, które zrobiły dach właśnie z TITANI glazurowanej ... Nie ukrywam, że obecnie mocno zachwalają na składach budowlanych tą dachówkę...

  11. #231

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arek_A Zobacz post
    I jak z perspektywy pół roku?

    Wątek trochę przycichł, a szkoda... ja poszukuję opinii osób, które zrobiły dach właśnie z TITANI glazurowanej ... Nie ukrywam, że obecnie mocno zachwalają na składach budowlanych tą dachówkę...
    U mnie jak pogoda dopisze, to wkrótce ruszymy z dachem, ale jak pisałem wcześniej- będzie to miedź angoba.

  12. #232

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arek_A Zobacz post
    I jak z perspektywy pół roku?

    Wątek trochę przycichł, a szkoda... ja poszukuję opinii osób, które zrobiły dach właśnie z TITANI glazurowanej ... Nie ukrywam, że obecnie mocno zachwalają na składach budowlanych tą dachówkę...
    Witam

    U nas na dachu jest położona Titania czarna glazura. Dachówka jak najbardziej w porządku, prezentuje się ślicznie.. Zmieniło się to, że jest teraz lepiej zabezpieczona do transportu- każda dachówka od strony wewnętrznej w najbardziej wystającym punkcie jest pokryta czarną farbką, przez co nie widać zarysowań na kolejnej dachówce. Mnie osobiście średnio podobają się gąsiory, ale nie można mieć wszystkiego.. Ważne jest także, żeby przypilnować dekarza żeby ściągał z gąsiorów resztki kleju zabezpieczającego przed otarciem jednego gąsiora o drugi. Dachówkę zaliczkowaliśmy w sierpniu 2015r i mieliśmy naprawdę dobrą cenę, ale musieliśmy dokupić jeszcze 120 szt i wszędzie cena była już dużo wyższa niż latem..

  13. #233

    Domyślnie

    Te ślady zarysowań mam i ja na titanii angobie. Dekarze są przekonani, że to tylko ślad i się zmyje - nie zmył się do tej pory po kilku miesiącach od położenia... Zobaczymy poczekam do wiosny i jeśli pozostaną to trzeba będzie zgłosić reklamację.Ze względu na te ślady i dziwne gąsiory to mam mieszane uczucia co do jakości creatona titanii ale do ostatecznej opinii poczekam do wiosny i jeśli to kogoś interesuje to się podzielę szczegółami, zdjęciami itp. Pozdrawiam.

  14. #234

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kyniek123 Zobacz post
    Te ślady zarysowań mam i ja na titanii angobie. Dekarze są przekonani, że to tylko ślad i się zmyje - nie zmył się do tej pory po kilku miesiącach od położenia... Zobaczymy poczekam do wiosny i jeśli pozostaną to trzeba będzie zgłosić reklamację.Ze względu na te ślady i dziwne gąsiory to mam mieszane uczucia co do jakości creatona titanii ale do ostatecznej opinii poczekam do wiosny i jeśli to kogoś interesuje to się podzielę szczegółami, zdjęciami itp. Pozdrawiam.
    Masz widoczne zarysowania na dachówce, które wynikają ze złego zabezpieczenia?? Kiedy kupowaliście dachówkę?? U nas żadna z dachówek nie była porysowana.

  15. #235

    Domyślnie

    Według dekarzy i przedstawiciela firmy sprzedającej oraz przedstawiciela creatona, który przypadkowo odwiedził naszą budowę niby nie są to zarysowania. Według nich to tylko ślady od dachówek poprzednich w paczce, które są zmywalne. Dach wykonany był w czerwcu- lipcu 2015.
    Cytat Napisał WLT Zobacz post
    Masz widoczne zarysowania na dachówce, które wynikają ze złego zabezpieczenia?? Kiedy kupowaliście dachówkę?? U nas żadna z dachówek nie była porysowana.

  16. #236

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kyniek123 Zobacz post
    Według dekarzy i przedstawiciela firmy sprzedającej oraz przedstawiciela creatona, który przypadkowo odwiedził naszą budowę niby nie są to zarysowania. Według nich to tylko ślady od dachówek poprzednich w paczce, które są zmywalne. Dach wykonany był w czerwcu- lipcu 2015.
    Aha..
    U nas każda dachówka od strony wewnętrznej, w najbardziej wystającym miejscu była pokryta czarną farbą, co spowodowało że nie ma tych zarysowań.. Nie wiem od kiedy tak robią i czy np. tylko na glazurze, ale nasza partia dachówki była z października 2015. Jak będę na budowie, to sprawdzę z ciekawości, czy wcześniejsza partia tak samo była spakowana (mam jedną paczkę dachówek z 2014r )

  17. #237
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar stam222
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1.158
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    U nas te ślady były widoczne ale już poznikały czy się pozmywały. Poza tym z dołu absolutnie takie pierdoły są niewidoczne więc nie bardzo bym się czepiał.

  18. #238

    Domyślnie

    Popieram i właśnie dlatego się nie czepiam. Jeśli jednak wiosną czyli po prawie roku od położenia dachówek ślady te będą dalej widoczne to będę bardzo zawiedziony, bo nie tego oczekuje się po tak cenionej firmie i nie po to płaci się dużo więcej niż u innych producentów, by później i tak mieć byle jak.. Pozdrawiam.
    Cytat Napisał stam222 Zobacz post
    U nas te ślady były widoczne ale już poznikały czy się pozmywały. Poza tym z dołu absolutnie takie pierdoły są niewidoczne więc nie bardzo bym się czepiał.

  19. #239

    Domyślnie


    co WY na to ???
    wszystko ok???

  20. #240
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar stam222
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1.158
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    Zejdź na dół,spójrz do góry i zapytaj sam siebie czy jest ok. Po kilku deszczach nawet z bliska nic nie zobaczysz. Pozdr

Strona 12 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony