dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 9
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 163

Temat: isobooster

  1. #121
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar xmsg
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    686

    Domyślnie

    Cytat Napisał fossebastian Zobacz post
    Sprawdzamy wielokrotnie kamera termowizyjną skuteczność mat , i potwierdza się efekt taki że temperatura płyt KG jest wyższa do 3 st względem temperatury powietrza w pomieszczeniu i nie ma mostków termicznych.
    Poprosimy te termogramy, wraz z parametrami pomiaru i obliczonym U.
    Jeśli jest tak jak piszesz (Tkg=Tpow+3), to U<0, czyli perpetum mobile, albo pomiar był robiony w lato (odwrotny kierunek strumienia cieplnego).

    PS. Oczywiście zakładam, że potrafisz posługiwać się kamerą termowizyjną i masz na to jakiś papier.

    Pozdrawiam
    GREGOR
    Ostatnio edytowane przez xmsg ; 25-02-2015 o 08:57 Powód: PS

  2. #122

    Domyślnie

    pełne raporty dla porównania mogę przesłać mailem ( są duże jeśli chodzi o przesył) [email protected] są tam dla porównania pomiary przy samej termoizolacji oraz isobooster plus płyty KG badanie robiła firma UNICON z Pabianic p.mgr inż. Piotr Gadzinowski , jest tam równiez podane miejsce pomiaru , warunki itp , z naszej kamery korzystamy na budowie u klienta , nie robimy z tego termogramów skupiamy się głównie na wykrywaniu ewentualnych mostków termicznych przed położeniem drugiej warstwy isoboostera ,ale przy najbliższej okazji zrobimy i prześlemy na życzenie , chociaż okres niskich temperatur jest już chyba za nami . współczynnik U nie jest nizszy od 0 tego nie pisałem nigdy , ale efekt (Tkg=Tpow+3) uzyskiwany jest dzięki odbiciu promieniowania od folii alu .Brak mostków termicznych dodatkowo potęguje efekt , ponieważ płyta KG nie jest ochładzana zimnym powietrzem tak jak ma to niejednokrotnie ( czyt. nie zawsze ) w przypadku wełen , Efektu tego nie ma w pomiarach zrobionych przy zamontowanej samej macie , ala jak dodamy płyty KG następuje to zjawisko.
    Opisuje tylko to co wykazały termogramy , Na końcu każdego raportu jest podsumowanie i opis , zalecam przeczytania tego .
    pzdr

  3. #123
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    iso ściema kolejna marketingowa bzdura !! nie mająca poparcia w faktach !
    tu jest pokazane że niczego niezgodnego z zasadami być nie może !!!
    Dla potrzeb dopuszczenia naszych produktów do obrotu na terenie Polski (uzyskania Aprobaty Technicznej), wykonano także badania w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie.

    Ze względu na brak europejskich norm określających sposób testowania termoizolacji refleksyjnych, badania przeprowadzono w warunkach laboratoryjnych, metodami przewidzianymi dla izolacji tradycyjnych, ograniczających przewodzenie ciepła (badanie aparatem hot plate).

    Przy zastosowaniu takiego sposobu, uzyskano wartości współczynnika oporu cieplnego R odpowiednio: dla ISOBOOSTERŸT2 – 1,45 (m *K/W), a dla ISOBOOSTERŸT1 - 1,15 (m *K/W).
    ta a świstak siedzi, bo Emilka była nieletnia !!! zasady pomiaru są jasne dla wszystkich tylko nie dla
    naciągaczy ! którzy zaginają rzeczywistość ! nie mniej bardzo dobrze że minimum przyzwoitości zachowali.
    te parametry zaraz powyżej, to jest jedyna prawdziwa rzecz w tej całej nagonce na zaginanie fizyki.

    zamieściłem pakiet szybowy o U 0,47 W/m2K 4 komory i 3 powłoki .. jakoś chce wyjść to co w ITB wychodzi .. szyba była dokładnie badana HOT BOX'em i jakoś nie jojczę że powinno być badane inaczej. Obiektywnie parametry szyby zespolonej na samym powietrzu robią bardzo dobre wrażenie.

    Sprawa jest prosta i zgodna z tym co podajecie na wykresie i realne osiągi to
    1,5 cm do 2,8 cm izolacji z EPS'a o lambdzie 0,04 W/mk czyli blisko 50% mniej .. prosta jak cep zasada 1,5 cm pustka folia pustka folia ..

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Anty iso.jpg
Wyświetleń:	196
Rozmiar:	94,2 KB
ID:	307368 tyle można liczyć przy isoboosterze, taki opór cieplny
    proszę zobaczyć parametr keff =0,023 W/mK czyli tyle ile idealne powietrze w bez ruchu jakie mamy w iso, czemu iso ma minimalnie gorszy parametr ? 0,75 m2K/W? ponieważ bombelki częściowo przez szkielet przewodzą ciepło ..
    stąd różnica miedzy stanem idealnym jak z moich wyliczeń, a stanem otrzymanym z doświadczeń ! emisyjność powłoki też jak w przypadku iso 0,03.
    Xenonu użyłem aby uzyskać lambdę równoważną z powietrzem totalnie w bez ruchu co się dokonało. czy 0,75 oporu cieplnego na 2 cm pustki to źle ? 20 cm daje 7,5 m2k/W
    1/7,5 =0,13 ..


    http://www.plastics.pl/content/pliki...cherzykowe.pdf jest lepiej jak myślałem
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aq.jpg
Wyświetleń:	217
Rozmiar:	84,9 KB
ID:	307363  
    Ostatnio edytowane przez מרכבה ; 05-03-2015 o 17:41

  4. #124
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Liandra

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Głogów
    Kod pocztowy
    67-210
    Posty
    2

    Domyślnie

    Będę ocieplać poddasze isoboosterem i proszę o radę.
    Poddasze jest częściowo użytkowe i częściowo nieużytkowe . W części

    użytkowej jest jeden pokój gościnny i
    zależy nam aby dobrze go ocieplić i aby również w lato było w nim
    chłodno, część nieużytkowa to na razie jeszcze graciarnia. Dom ma już

    trochę lat ,niby dach jest ocieplony wełną i strop styropianem, ale dom

    jest naprawdę zimny.
    Jak zastosować Isoboostera w części nieużytkowej?
    - czy rozłożyć na stropie i dać 2 warstwy?
    -czy jedną warstwą maty przykryć krokwie a drugą rozłożyć na
    stropie
    Dom jest użytkowany głównie w okresie wakacji i ferii, gdyż na stałe
    mieszkamy we Francji.

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liandra Zobacz post
    Będę ocieplać poddasze isoboosterem i proszę o radę.
    Poddasze jest częściowo użytkowe i częściowo nieużytkowe . W części

    użytkowej jest jeden pokój gościnny i
    zależy nam aby dobrze go ocieplić i aby również w lato było w nim
    chłodno, część nieużytkowa to na razie jeszcze graciarnia. Dom ma już

    trochę lat ,niby dach jest ocieplony wełną i strop styropianem, ale dom

    jest naprawdę zimny.
    Jak zastosować Isoboostera w części nieużytkowej?
    - czy rozłożyć na stropie i dać 2 warstwy?
    -czy jedną warstwą maty przykryć krokwie a drugą rozłożyć na
    stropie
    Dom jest użytkowany głównie w okresie wakacji i ferii, gdyż na stałe
    mieszkamy we Francji.
    Witam, znowu tu trafiłem po 2,5 roku nieobecności. Tak więc moje doświadczenie z isobosterem jest już paroletnie. Mam kilka spotrzeżeń, którymi po krótce się podzielę.
    Najpierw odpowiedź do Liandra. Mam nadzieję, że ktoś odpowie mertytorycznie na twoje pytanie, ale ja chciałem ci powiedzieć, że to dobry wybór. Moim zdaniem materiał jest bardzo dobry. I mówię to na podstawie doświadczeń własnych i osób, którym go poleciłem. Nie wahaj się go użyć .
    Powtórzę moje zdanie sprzed ponad 2 lat, kiedy to pisałem na tym forum, że wełny to materiały obciążone wieloma wadami. To też mówię z własnego doświadczenia.
    No i inne moje spostrzeżenie. Widzę tutaj nagonkę na isobooster i zastanawia mnie jedno. Dlaczego kilka osób jest aż tak zaciekłych w swoich oskarżeniach? Zrozumiałbym gdybyście zastosowali materiał u siebie i okazało by się, że to wszystko zciema, ale z tego co widzę to większąść z was podpiera się jakimiś teoretycznymi wywodami. I na tej podstawie formułowane są wyroki.

    Moja kilkuletnia praktyka, doświadczenia ludzi, którym poleciłem isobooster, mówią coś zupełnie innego niż wy próbujecie przekazać wszystkim zainteresowanym.
    Materiał sprawdza się znakomicie. Zimą jest ciepło (mam porównanie z wełną, którą wywaliłem), latem jest chłodno (tu też wełna nie dawała rady). I piszę to z pełną odpowiedzialnością, po kilku latach uzytkowania.

    Nie można w sieci znaleźć jakiekolwiek negatywnej opini na temat tego materiału wśród inwestorów, którzy go zastosowali.

    Pozdrawiam

  6. #126

    Domyślnie

    Cytat Napisał rutramonk Zobacz post
    Witam, znowu tu trafiłem po 2,5 roku nieobecności. Tak więc moje doświadczenie z isobosterem jest już paroletnie. Mam kilka spotrzeżeń, którymi po krótce się podzielę.
    Najpierw odpowiedź do Liandra. Mam nadzieję, że ktoś odpowie mertytorycznie na twoje pytanie, ale ja chciałem ci powiedzieć, że to dobry wybór. Moim zdaniem materiał jest bardzo dobry. I mówię to na podstawie doświadczeń własnych i osób, którym go poleciłem. Nie wahaj się go użyć .
    Powtórzę moje zdanie sprzed ponad 2 lat, kiedy to pisałem na tym forum, że wełny to materiały obciążone wieloma wadami. To też mówię z własnego doświadczenia.
    No i inne moje spostrzeżenie. Widzę tutaj nagonkę na isobooster i zastanawia mnie jedno. Dlaczego kilka osób jest aż tak zaciekłych w swoich oskarżeniach? Zrozumiałbym gdybyście zastosowali materiał u siebie i okazało by się, że to wszystko zciema, ale z tego co widzę to większąść z was podpiera się jakimiś teoretycznymi wywodami. I na tej podstawie formułowane są wyroki.

    Moja kilkuletnia praktyka, doświadczenia ludzi, którym poleciłem isobooster, mówią coś zupełnie innego niż wy próbujecie przekazać wszystkim zainteresowanym.
    Materiał sprawdza się znakomicie. Zimą jest ciepło (mam porównanie z wełną, którą wywaliłem), latem jest chłodno (tu też wełna nie dawała rady). I piszę to z pełną odpowiedzialnością, po kilku latach uzytkowania.

    Nie można w sieci znaleźć jakiekolwiek negatywnej opini na temat tego materiału wśród inwestorów, którzy go zastosowali.

    Pozdrawiam
    Niemniej, to co piszesz, nijak nie zawiera informacji o materiale, poza namolną namową do jego stosowania. To, że coś, raz grzeje a raz chłodzi, to nie są szczyty wiedzy a i o doświadczeniu też to wiele nie mówi, ale zaciekłość w negowaniu wełny widać. Już tak jest, że jak coś jest dobre, to jest dobre i broni się samo, i sprzedaje też.

  7. #127
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jastrząb

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    6.814

    Domyślnie

    Cytat Napisał rutramonk Zobacz post
    Witam, znowu tu trafiłem po 2,5 roku nieobecności. Tak więc moje doświadczenie z isobosterem jest już paroletnie. Mam kilka spotrzeżeń, którymi po krótce się podzielę.

    No i inne moje spostrzeżenie. Widzę tutaj nagonkę na isobooster
    Wyobraz sobie, ze wchodzi na rynek nowy producent samochodów. Mowi w reklamie ze ich silnik 250KM V6 pali .... 2L/100.
    Twierdzenia te "potwierdza" od czasu do czasu anonimowy uzytkownik na forum z dorobkiem 1, no max 5 postów. Najczesciej wlasnie zarejestrowany ale ktory jezdzi od 5 lat i jest ZACHWYCONY.
    Kupilbys? Ba, pojechalbys na jazde probna? Ja nie Bo nie ma swietnych okazji. Sa za to naiwni ludzie.

    Chcesz mi wmowic, ze przez 2.5 roku siedziales sobie w domu cieplym/zimnych zaleznie od potrzeby (dzieki folii babelkowej) i raptem dzisiaj sie natchenlo, zalogowac sie do forum i chwalic pod niebiosa rozwiazanie ktore wiekoszosc specjalistów kwituje usmiechem i odsadza od czci, wiary i fizyki? Ja tego nie kupuje. Wybiore "potencjalnie" gorsze ale sprawdzone rozwiazanie.

    Zwlaszcza ze jedyne matarialy mozna dostac "na priv", bo za duze "na forum", i sa to najczesciej jakiejs kopiuj-wklej z foldrów reklamowych lub blizej nieokreslone, naciagne zdjecia IR ktore "smierdza" na kilometr. Nikt znany na forum o zasluzonej reputacji tego na oczy nie widzial.

    W tym szybko zyjacym swiecie, dla 99% myslacych ludzi wygladasz jak sprzedawca/dystrybutor/producent tego wynalazku.

  8. #128

    Domyślnie

    Oj widzę, że reakcja jest bardzo szybka. Ciekawe, że dopóki ostatnia opinia na forum była negatywna (8 miesięcy tu wisiała), to cisza, a jak coś pozytywnego, to robi się ruch w ciągu 2 godzin. I to mnie się oskarża o bycie stronniczym? To daje do myślenia. Coś mi to wygląda na czarny marketing.
    Ale odpowiem, bo może być ciekawie .

    Do dbx:
    Cytat Napisał dbx
    Niemniej, to co piszesz, nijak nie zawiera informacji o materiale, poza namolną namową do jego stosowania. To, że coś, raz grzeje a raz chłodzi, to nie są szczyty wiedzy a i o doświadczeniu też to wiele nie mówi..
    Tak, masz rację. Wprost namawiam do stosowania mat isobooster. A dlaczego? Gdyby tylko u mnie się sprawdziły, to mógłby być przypadek, moja indolencja, brak umiejętności analizy kosztów ponoszonych na ogrzewanie.
    Ale co z tymi osobami, które (wstyd mi) namówiłem, i też sa zadowolone? I to często właśnie po wywaleniu tradycyjnej izolacji i zastosowaniu tych mat. I chyba można tu mówić o możliwości dokonania analizy porównawczej.

    I jest mi ogromnie wstyd, że przez ponad 2 lata napisałem tylko kilka postów na tym forum (co chyba zresztą obala oskarżenia o działania marketingowe).
    I jest mi bardzo przykro, że nie poparłem swoich spostrzeżeń szczegółowymi badaniami i obliczeniami. Wprawdzie jestem inżynierem, ale w zupełnie innej dziedzinie.
    Mnie przekonują takie prostackie argumenty jak ustawienia kotła CO i rachunki za ogrzewanie. Po prawie pięciu sezonach grzewczych mogę chyba jakieś wnioski wyciągnąć.

    I jeszcze raz chciałem napisać, że isobooster działa i się sprawdza. Wcześniej wełna nie działała i się nie sprawdziła (tutaj zdjęcia raportów, które umieszczałem na tym forum w roku 2013- http://www.tinypic.pl/52vt0yt44jib ). Wszystko.
    Bezczelnie jestem zadowolony. Kropka.

    Do Jastrząb:
    Cytat Napisał Jastrząb Zobacz post
    Wyobraz sobie, ze wchodzi na rynek nowy producent samochodów. Mowi w reklamie ze ich silnik 250KM V6 pali .... 2L/100.
    Twierdzenia te "potwierdza" od czasu do czasu anonimowy uzytkownik na forum z dorobkiem 1, no max 5 postów. Najczesciej wlasnie zarejestrowany ale ktory jezdzi od 5 lat i jest ZACHWYCONY.
    Kupilbys? Ba, pojechalbys na jazde probna? Ja nie Bo nie ma swietnych okazji. Sa za to naiwni ludzie.
    Więcej odwagi w takim razie ci życzę. Chociaż może jazda próbna? .
    Ja właśnie tak zaryzykowałem parę lat temu.

    Cytat Napisał Jastrząb Zobacz post
    Chcesz mi wmowic, ze przez 2.5 roku siedziales sobie w domu cieplym/zimnych zaleznie od potrzeby (dzieki folii babelkowej) i raptem dzisiaj sie natchenlo, zalogowac sie do forum i chwalic pod niebiosa rozwiazanie ktore wiekoszosc specjalistów kwituje usmiechem i odsadza od czci, wiary i fizyki? Ja tego nie kupuje. Wybiore "potencjalnie" gorsze ale sprawdzone rozwiazanie.
    Mało tego. Chcę ci wmówić, że jestem zadowolony już od prawie 5 lat. A ci specjaliści, którzy twierdzą, że isoboster nie działa, choć u mnie, jak na złość, właśnie działa, powinni zweryfikować swoje zdanie, np. na podstawie przypadków praktycznych, a nie tylko teoretycznych wywodów.

    Przy okazji. Trochę śmieszy mnie opinia, że użytkownicy, z małym dorobkiem na forum, nie mają racji, a ci z tysiącami postów są wszechwiedzący.
    Mi tu się własnie zapala czerwona lampka. Bo kto ma czas udzielać się kilka razy w tygodniu, i to nierzadko na wielu forach tematycznych?
    Chyba, że z tego żyje.
    Przepraszam, ale oskarżenie przeciwko oskarżeniu, słowo przeciwko słowu.
    I tłumacz się, że nie nie jesteś wielbłądem.

  9. #129
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jastrząb

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    6.814

    Domyślnie

    Cytat Napisał rutramonk Zobacz post
    Przy okazji. Trochę śmieszy mnie opinia, że użytkownicy, z małym dorobkiem na forum, nie mają racji, a ci z tysiącami postów są wszechwiedzący.
    Nie sa wszechwiedzacy. Ale widzieli dziesiatki razy "folie bąbelkowa lepsza od aero gelu", albo kawałek rurki 10cm z nano-srutut tutu stopu, z wody po przejsciu przez taka rurke nie odklada sie kamien, dzbanki do filtracji wody za 5000PLN itd itp.

    Najczesciej sie to odbywa w ten sposob, ze ktos sie pyta o super produkt, i w ciagu paru godzin pojawia sie pare pozytywnych opinii osob ktore sie wlasnie tego dnia zarejestrowaly a uzywaja od 5 lat.
    Tak samo sie to na kazdym forum odbywa jesli chodzi o ten produkt.

  10. #130
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    Tu nie ma nic tajemniczego, łatwo idzie udowodnić że robiąc taką izolację .. jej ekwiwalętna lambda wyjdzie 0,022 W/mk !!
    bez uciekania się do sztuczek !

  11. #131
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Liandra

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Głogów
    Kod pocztowy
    67-210
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał rutramonk Zobacz post
    Witam, znowu tu trafiłem po 2,5 roku nieobecności. Tak więc moje doświadczenie z isobosterem jest już paroletnie. Mam kilka spotrzeżeń, którymi po krótce się podzielę.
    Najpierw odpowiedź do Liandra. Mam nadzieję, że ktoś odpowie mertytorycznie na twoje pytanie, ale ja chciałem ci powiedzieć, że to dobry wybór. Moim zdaniem materiał jest bardzo dobry. I mówię to na podstawie doświadczeń własnych i osób, którym go poleciłem. Nie wahaj się go użyć .
    Powtórzę moje zdanie sprzed ponad 2 lat, kiedy to pisałem na tym forum, że wełny to materiały obciążone wieloma wadami. To też mówię z własnego doświadczenia.
    No i inne moje spostrzeżenie. Widzę tutaj nagonkę na isobooster i zastanawia mnie jedno. Dlaczego kilka osób jest aż tak zaciekłych w swoich oskarżeniach? Zrozumiałbym gdybyście zastosowali materiał u siebie i okazało by się, że to wszystko zciema, ale z tego co widzę to większąść z was podpiera się jakimiś teoretycznymi wywodami. I na tej podstawie formułowane są wyroki.

    Moja kilkuletnia praktyka, doświadczenia ludzi, którym poleciłem isobooster, mówią coś zupełnie innego niż wy próbujecie przekazać wszystkim zainteresowanym.
    Materiał sprawdza się znakomicie. Zimą jest ciepło (mam porównanie z wełną, którą wywaliłem), latem jest chłodno (tu też wełna nie dawała rady). I piszę to z pełną odpowiedzialnością, po kilku latach uzytkowania.

    Nie można w sieci znaleźć jakiekolwiek negatywnej opini na temat tego materiału wśród inwestorów, którzy go zastosowali.

    Pozdrawiam
    Dzięki za odpowiedź, ale ja już jestem przekonana do Isoboostera,i wiem
    że będzie ok. We Francji właściwie nie stosuje się już wełny, a
    izolacje refleksyjne mimo swojej ceny są bardzo popularne. Tu w kraju jest
    dużo taniej.

  12. #132
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    Bo karą za naciąganie fizyki powinno być pokazanie, że ta cena jest bez sensu.

  13. #133

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liandra Zobacz post
    Będę ocieplać poddasze isoboosterem i proszę o radę.
    Poddasze jest częściowo użytkowe i częściowo nieużytkowe . W części

    użytkowej jest jeden pokój gościnny i
    zależy nam aby dobrze go ocieplić i aby również w lato było w nim
    chłodno, część nieużytkowa to na razie jeszcze graciarnia. Dom ma już

    trochę lat ,niby dach jest ocieplony wełną i strop styropianem, ale dom

    jest naprawdę zimny.
    Jak zastosować Isoboostera w części nieużytkowej?
    - czy rozłożyć na stropie i dać 2 warstwy?
    -czy jedną warstwą maty przykryć krokwie a drugą rozłożyć na
    stropie
    Dom jest użytkowany głównie w okresie wakacji i ferii, gdyż na stałe
    mieszkamy we Francji.
    Ja zrobiłem to w ten sposób, że na stropie położyłem drewniane listwy i dopiero na tym zamocowałem isobostera. Zachowałem więc zalecaną szczelinę.
    Ja nie bawiłbym się już w ocieplanie krokwi jedną warstwą i stropu drugą. Na twoim miejscu 2 warstwy maty położyłbym na strop. To chyba bardziej efektywne, bo przestrzeń między krokwiami a stropem pewnie jest wentylowana i część ciepłego powietrza ci "wywieje".
    Oczywiście wtedy musisz zrezygnować z graciarni w części nieużytkowej bo mat nie powinno się obciążać.
    U mnie efekt takiego prostego zabiegu sprawił, że do tej pory nie dający rady piec centralnego ogrzewania, ma jeszcze zapas mocy .

    Ewentualnie przyszło mi do głowy, że jak zależy ci na tej graciarni, to na isobooster możesz położyć listwy i na to np. jakąś płytę albo deski.

  14. #134

    Domyślnie

    A jak jest z wygłuszeniem? Czy też te maty dobrze wygłuszają?

  15. #135

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jastrząb Zobacz post
    Nie sa wszechwiedzacy. Ale widzieli dziesiatki razy "folie bąbelkowa lepsza od aero gelu", albo kawałek rurki 10cm z nano-srutut tutu stopu, z wody po przejsciu przez taka rurke nie odklada sie kamien, dzbanki do filtracji wody za 5000PLN itd itp.

    Najczesciej sie to odbywa w ten sposob, ze ktos sie pyta o super produkt, i w ciagu paru godzin pojawia sie pare pozytywnych opinii osob ktore sie wlasnie tego dnia zarejestrowaly a uzywaja od 5 lat.
    Tak samo sie to na kazdym forum odbywa jesli chodzi o ten produkt.
    Niestety część moich klientów którzy zdecydowali się na Isooboster, nie chce się udzielać na tym forum ponieważ chca sobie zaoszczędzić agresywnych ataków i oskarżeń .A ci którzy się zdecydowali z pewnościa tego żałują. Nie mniej grono zadowolonych klientów wzrasta. Gdy przyjeżdżamy na budowę i rozmawiam z inwestorem - onstwierdza że mało jest wpisów nt mat
    Odpowiadam czy on dokona wpisu? Odpowiada że raczej nie będzie miał czasu ponieważ czekają inne sprawy związane z budową, poza tym nie ma czasu na jałowe dyskusje. Dodaje że dziwi się wpisom ludzi którzy nigdy nie widzieli i nie trzymali a nawet nie byli na budowie w trakcie montażu i po nim, a wypowiadają się. Takich rozmów przeprowadziłem już bardzo dużo.
    Drodzy administratorzy/ forumowicze z tysiącami wpisów ! : wasze działania nie przynoszą pożądanych efektów ) Ku dobru wielu użytkowników isobooster-a
    Pozdrawiam życzliwie.

  16. #136
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jastrząb

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    6.814

    Domyślnie

    Cytat Napisał fossebastian Zobacz post
    Niestety część moich klientów którzy zdecydowali się na Isooboster, nie chce się udzielać na tym forum ponieważ chca sobie zaoszczędzić agresywnych ataków i oskarżeń .A ci którzy się zdecydowali z pewnościa tego żałują. Nie mniej grono zadowolonych klientów wzrasta. Gdy przyjeżdżamy na budowę i rozmawiam z inwestorem - onstwierdza że mało jest wpisów nt mat
    Odpowiadam czy on dokona wpisu? Odpowiada że raczej nie będzie miał czasu ponieważ czekają inne sprawy związane z budową, poza tym nie ma czasu na jałowe dyskusje. Dodaje że dziwi się wpisom ludzi którzy nigdy nie widzieli i nie trzymali a nawet nie byli na budowie w trakcie montażu i po nim, a wypowiadają się. Takich rozmów przeprowadziłem już bardzo dużo.
    Drodzy administratorzy/ forumowicze z tysiącami wpisów ! : wasze działania nie przynoszą pożądanych efektów ) Ku dobru wielu użytkowników isobooster-a
    Pozdrawiam życzliwie.
    A świstak siedzi i zawija

    Jakoś większość budujących ma mimo "innych spraw związanych z budową" czas pisać na forum na srylion róznych tematów. Ci użytkownicy iso-coś tam jacyś inni są!
    O tym, że inwestorzy z którymi rozmawiasz wiedzą z góry że to będzie jałowa dyskusja i że Oni będą z produktu zadowoleni to wiedzą z góry, hehe.

    Jak leczą dziecko z krztuśca wkładając do pieca na 3 zdrowaśki też nie widziałem, ale nie muszę, bo znam podstawy fizyki.

    Wokół mnie pod Warszawa bum budowlany. Po kilka domów przy każdej ulic bo S8 budują. Wszęęęędzie panie isobooster, w każdym domu i zagrodzie domy isobooster paswyne.

  17. #137
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Marcin1978i

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Kowale
    Kod pocztowy
    36-611
    Posty
    7

    Domyślnie

    witam.

    długo czytałem te wątki aż postanowiłem założyć konto. Sam jestem 2 tygodnie po zamontowaniu isoboostera w systemie 2x4 + 2 czy jakoś tak. Na razie czekam na podłączenie ogrzewanie wtedy dam znać jak się to wszystko sprawuje po baaniu kamerą termowizyjną.
    W polskiej sieci jest bardzo mało informacji o tej technologii ale wystarczy wpisać "reflective insulation" w youtoube czy google i jest dużo więcej informacji. Poniżej filmiki dla przykładu.

    https://www.youtube.com/watch?v=UzB8_P9puvs

    https://www.youtube.com/watch?v=n7Lq9DdO3SU&t=1s

    https://www.youtube.com/watch?v=E1IwS0_lpBc


    https://www.youtube.com/watch?v=nfoAnjokzco&t=14s

    widać na zachodzie jest to stosowane od dawna i raczej się sprawdza bo rynek szybko zweryfikowałby jakieś naciągane tematy w budownictwie.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Marcin1978i ; 30-11-2018 o 17:03

  18. #138
    ELITA FORUM (min. 1000)
    cezary.pl

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Puszcza Stromecka
    Posty
    2.100

    Domyślnie

    @Marcin1978i. Nie wierzę że nie zrobiłeś fotek z przebiegu procesu ocieplenia tak fantastyczną i nowatorską technologią swojego domu.
    Zapodaj je.
    Ostatnio edytowane przez cezary.pl ; 30-11-2018 o 20:00
    Mieszkam w parterówce bez kominów, 123 m2
    Dach: płyta warstwowa PIR 160/200, więźba dachowa z betonu i stali.
    Ściany: BK H+H i 200mm grafitu Etixx.
    Podłoga: 140mm płyty PIR, jastrych anhydrytowy.
    Rekuperator o3ozon 400m3/h
    Ogrzewanie 100% podłogowe i CWU zasilane z bufora 1000l
    Gruntowa PC Konceptus 7 kW zasila bufor.
    Poziome dolne źródło 150 mb PE32 w kurzawce.
    Awaryjnie w buforze grzałki elektr. 8 kW + 2 kW.
    Biokominek na etanol.
    PV 7,3 kWp na gruncie.

  19. #139
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jastrząb

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    6.814

    Domyślnie

    Cytat Napisał cezary.pl Zobacz post
    @Marcin1978i. Nie wierzę że nie zrobiłeś fotek z przebiegu procesu ocieplenia tak fantastyczną i nowatorską technologią swojego domu.
    Zapodaj je.
    Jakimś cudem pewnie nie zrobił, ale te "z katalogu" może podesłać Drugim cudem jest to że akurat przechodził, akurat znalazm ten wątek i akurat się zarejestrował żeby pochwalić A fossebastiuan siedzi i zawija cukierki....

    Cudem zaś nie będzie, że już się pewnie nie odezwie.

  20. #140
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Marcin1978i

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Kowale
    Kod pocztowy
    36-611
    Posty
    7

    Domyślnie

    dramat.

Strona 7 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony